Sayfa 839/863 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Korkanın çocuğu olmaz, hele borsada korkanın hiç olmazzz.
    Senin hiç borclari yüzünden tahtası kapanan tahtan olmadı sanırım benim oldu.Burasi ciddiyeti elden bırakılmaması gereken bir yer.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Senin hiç borclari yüzünden tahtası kapanan tahtan olmadı sanırım benim oldu.Burasi ciddiyeti elden bırakılmaması gereken bir yer.

1990 yılından beri aralıksız borsada işlem yaparım, görmediğim fazla bişey kalmadı. Cesaret başarının yarısıymış.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    1990 yılından beri aralıksız borsada işlem yaparım, görmediğim fazla bişey kalmadı. Cesaret başarının yarısıymış.
    Borç sebebiyle tahtası kapanmış kağıdın varsa saygı duyarım.Simdi şöyle düşün bu borç büyük olcekli bir kurumsal şirkette olsa korkmazsin.Sonucta burası borsa herkesin tuttuğu kendine.

4.  Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Borç sebebiyle tahtası kapanmış kağıdın varsa saygı duyarım.Simdi şöyle düşün bu borç büyük olcekli bir kurumsal şirkette olsa korkmazsin.Sonucta burası borsa herkesin tuttuğu kendine.
    İlk çeyrekte kur farkı olmazsa güzel kar aciklayabilir. Ayrıca bu seviyede tutmak için tahtacinin maliyeti artiyor. Tahtacı düşünsün klmsnin borçlarını

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by baskan07 Yazıyı Oku
    İlk çeyrekte kur farkı olmazsa güzel kar aciklayabilir. Ayrıca bu seviyede tutmak için tahtacinin maliyeti artiyor. Tahtacı düşünsün klmsnin borçlarını

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İlk çeyrek bile beklemeyebilirim,çünkü ben zaten yılardır kardayim ama ezdirdim kârı enflasyona.Heleki son 1 yildir alıp bekleyenin maliyeti X2 oldu.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    geçen yıl ki 9 milyon dolara aldığı varlık ile ilgili bilginiz nedir..ne planlanıyor orada..

7. Bedelli ihtimali gün geçtikçe artıyor.Maliyetler arttı Euro/dolar paritesi sıkıntılı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Bedelli ihtimali gün geçtikçe artıyor.Maliyetler arttı Euro/dolar paritesi sıkıntılı.

Üstadım felaket tellalı gibisin valla, korkma biraz cesur ol. Bedeli neyse öderiz 1 se 1 3 se 3 tl öder hisseleri alır koyarız bi kenara. Bi gün gelir para ederse satar geçeriz yav.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

Sayfa 839/863 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •