Sayfa 798/863 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

bedelsizi kar payından verecek.

karı temettü olarak dağıtmış olsa yatırımcı % 15 oranında stopaj ödemek zorunda kalacaktı.

şirketlerin düzenli temettü dağıtması elbette önemli.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku
    bedelsizi kar payından verecek.

karı temettü olarak dağıtmış olsa yatırımcı % 15 oranında stopaj ödemek zorunda kalacaktı.

şirketlerin düzenli temettü dağıtması elbette önemli.
    şayet söylediğin gibiyse yani bedelsizi kar payından verecekse yatırım tavsiyesi ve hiçbir kimseyi etkilememek şartıyla yazıyorumküçük yatırımcı yandı demektir nerden duydun veya okudun gardaş bunu düşünseneozaman 361 milyon olan özkaynakları yarıya yani 180 milyona düşecek sermayesi 79200 milyona çıkacak defter değeri yerlerde sürünecek bölündükten sonra dediğin doğru ise inşaallah yanlıştır işte ozaman bu ********ler bölündükten sonra hisseyi180 milyon özkaynak 79200 sermayeyle 5 tl hatta 3 tl lere kadar düşürürlerkesinlikle yatırım tavsiyesi olmamata olup bu benim kendi hesabım ve düşüncemdir

3.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    şayet söylediğin gibiyse yani bedelsizi kar payından verecekse yatırım tavsiyesi ve hiçbir kimseyi etkilememek şartıyla yazıyorumküçük yatırımcı yandı demektir nerden duydun veya okudun gardaş bunu düşünseneozaman 361 milyon olan özkaynakları yarıya yani 180 milyona düşecek sermayesi 79200 milyona çıkacak defter değeri yerlerde sürünecek bölündükten sonra dediğin doğru ise inşaallah yanlıştır işte ozaman bu ********ler bölündükten sonra hisseyi180 milyon özkaynak 79200 sermayeyle 5 tl hatta 3 tl lere kadar düşürürlerkesinlikle yatırım tavsiyesi olmamata olup bu benim kendi hesabım ve düşüncemdir
    pardon çok çok özür dilerim yukarıda yazdıklarım tamamen çöp hükmündediryanlış hesap yaptım özkaynakları180 milyona değil361-39600=321.400 e düşer yeniden hesap yapmam lazım

öz kaynaklarında bir değişiklik olmaz. sadece sermaye % 100 artmış olacak.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku
    öz kaynaklarında bir değişiklik olmaz. sadece sermaye % 100 artmış olacak.
    ok. teşekkürler.

şirketin 2021 03 aylık bilançosunda geçmiş yıl karları bölümünde 281.46.392 kar bölümünde ise 19.877.3860 tl bulunuyor. bu bölümlerden sermaye artışı gerçekleştirilir.

ancak şirket sermaye artışı yaptıktan sonra fk ve pd/dd değerleri şu ana göre değişecektir.

8.  Alıntı Originally Posted by yukselc Yazıyı Oku
    şirketin 2021 03 aylık bilançosunda geçmiş yıl karları bölümünde 281.46.392 kar bölümünde ise 19.877.3860 tl bulunuyor. bu bölümlerden sermaye artışı gerçekleştirilir.

ancak şirket sermaye artışı yaptıktan sonra fk ve pd/dd değerleri şu ana göre değişecektir.
    evet çok haklısınız.lakin şirketin yaptığıyatırımlar ve cirosundaki artışa göre DD benim hesabıma göre 9 un üzerine4 bilanço dönemi sonra yani 2 yıl gibi bir süre içerisinde kendini yukarı atacaktır belkide 10 un üzerine bile atabilir zira benim tahminimme göre şirketin 12 aylık cirosu1,5milyonu bulacakgibi görünüyor anlayacağın kardeş bu şirket beni uzuncu yani yatırımcı yapacak gibi duruyorne yapalım bölündükten sonra fiyatını düşürürlerse toplamaya devam nasıl olsa temettü veren şirketler listesinrde girdi herkese hayırlısı ne ise o olsun inşaallah.

Sayfa 798/863 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •