Sayfa 612/863 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by kıbrıscık Yazıyı Oku
    Son gelen bildirim sizde 150 milyon TL kar gelecegi umudumu verdi.
    Zarar geleceği kesin gibi.Yurt içi satışlar yarıyarıya azalmış.
    Daha ne görmek gerekiyor.olumlu olan tek olay temettü oda düşük bi oran.
    Akli basinda yorum

2.  Alıntı Originally Posted by atillasamyelii Yazıyı Oku
    yarın taban olur. temettüye kimse bakmaz. bi tek 2019 da yüksek kar getirdi 3.7 dipten 22 keri gördü. diğer seneler kar yüksek değildi. bilanço bilançodur canınızı sıkmak istemem bişey değişmicektir.
    Mantikli analiz.

3. O zaman enver yoktu kagıtta dikkatinizi çekerim
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. Gecen yıl 3 aylık.. Kambiyo geliri diğer gelifler vs.. Finansal giderde 13 trilyon.. Bu yil olmuş 78 trilyon.. Bu bilanco?

5. Enver hisseyi perişan etti. Bunu yazadına twetir da engelliyor sürekli yükselen başkalarının hisselerine laf atmaktan abi. İşlem yapamıyor. Odaşıda pompaladı birden liste dısı kaldı. Klmsn onun için geri planda bence İhlaslatda takılıyor ona güvenmek yanlıs

6. Ne tabanı yahu...sanırsın kağıt 30 larda geziyorda taban olacak.zaten 23 lerden gelmiş 16 lara.Demekki fiyatlanmış bazı şeyler.

Gıda,bilişim,yazılım,sağlık hisseleri gibi fk lar- pd ler havada uçan kağıtlara denilse taban olacak diye anlarım ama onlar halen pazarlama aşamasında kimse diyemez daha onlara birşey.

Tek örnek,Alyağ battı batacak bir şirket,sırf gıda işi yapıyor diye 0.60 kuruştan gelmiş 2 tl ye.Diğerlerini yazmıyorum bile

7.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    2018 veya 2019 yılı vergi dairesine sunduğu gecici bilanço var mı. Bir yerde bulamadım. Bir arkadaş paylaşırsa sevinirim...
    2018'de bize malı soktuklarında 1. çeyrek vergi dairesi zarar açıklamıştı, SPK bilançosunda düşük de olsa kara dönmüştü.

Bunun CEO değiştiğinde bozdu mali tabloları. İlk bozulmada satmıştım ben. Geçenlerde yol verdiler o CEO'ya yanlış hatırlamıyorsam.

Benim sattığım 2019 Q3 gelir tablosuna nazaran brüt kar iyi gelmiş, fakat esas faaliyet karı rezalet. Finansal gider kur farkı kaynaklıdır büyük ihtimalle, kambiyo karına bakılınca kur riski hedge edilmiş gibi görünüyor.

8. Bildiğim kadarıyla şirket kur riskini sifirlamisti. Yani kur farkı gideri yazmamali..
    Peki kur farkı yoksa bu gider ne?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 612/863 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •