Sayfa 564/601 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Yapma aksen sakın beni yanıltma. Kırmızı kapatman lazım…

2.  Alıntı Originally Posted by mberk Yazıyı Oku
    Yapma aksen sakın beni yanıltma. Kırmızı kapatman lazım…
    Kırmızı kapatmaya devam
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, olmamıştır, olmayacaktır.
    Şüphe Ejderhası

3. Endeksin %4 + da oldugu yerde %1 artmıyorsan orada bir pislik ararım ben. En azından 4 artmazsın 2 artarsın yüksel biraz.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, olmamıştır, olmayacaktır.
    Şüphe Ejderhası

4. ben şirketime sonuna kadar güveniyorum, belki bir çok kişiyi bezdirecek ama sonrasında güneşli günler göreceğiz inşallah... geçen sene ekim kasım aylarında da bizi böyle bunaltmıştı...

5. Son 2-2.5 senedir ne bezdirmeler gördük...
     Alıntı Originally Posted by cido Yazıyı Oku
    ben şirketime sonuna kadar güveniyorum, belki bir çok kişiyi bezdirecek ama sonrasında güneşli günler göreceğiz inşallah... geçen sene ekim kasım aylarında da bizi böyle bunaltmıştı...

6. arkadaşlar yatırımcı ilişkilerinden pınar hanımla görüştüm. öncelikle geçen basına düşen kazakistan temel atma töreni değilmiş, sadece anlaşma imzalandığı için yapılan bir tören. analistlerin enerji sektörü hakkında yeterli bilgiye sahip olmadıkları için yazdıkları raporları eksik bulduklarını belirttiler, bu yüzden ayın 16 sında analistler için bir online toplantı yapacaklarmış, bizler içinse yaklaşık 1 hafta sonra toplantı düzenleyeceklermiş...

Teşekkürler sn. Cido bilgilendirmeniz için.

Psikolojik olarak zor bir süreçten geçiyoruz, yıprattılar biraz bizi. Beklentilerimiz büyük umarım yakın zamanda güzel haberler duyarız,

Selamlar, saygılar,

8. tüm portföyü aksene çevirme: loading....

Sayfa 564/601 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •