Sayfa 8/69 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 57 - 64 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    Şimdi arkadaşlar...

---Kimse burası için taban taban beklemesin,o işler eskidendi sebeplerini kendimce yorumluyorum,yazdıklarım kendi görüşüm ancak beni bağlar.
    1.Spek- mipek hikaye bunu bilin önce,her gün artan takas,işlem hacminin artması ve alıcı-satıcı kurumlarının değiştiğini görmüyormusunuz.

2.Şu bir gerçek ki gerçek yatırımcılar pozisyon almaya başlamış tahtada.Büyük ihtimalle dün gelen haber doğruluyor.%51 satın alma ,şirketin orta vadede satışlrını kat ve kat arttıracağını öngörür.Zaten karlılık devamlı yükseliyor,tahminim 6 ve 9 aylık bilançoda kar uçacak.

3.Yaptıkları işe bakın bu piyasada adam gibi rakipleri var mı ? Yokkkkkk . Güçlü firmalara fason üretim yapıyorlar , duyumlarıma göre iç piyasayı sıraya sokmuşlar, mal yetiştiremiyorlar bununda sebebi İHRAÇATI arttırmışlar.

4.Gelelim borsa cephesine ,sekur etiler diye yazmış bir arkadaş, yanlış değil doğru söylemiş, fakat yanıldığı konu Etiler dediğiniz bildiğiniz Tostçu , içinde bi sürü sizin spek, benim dolandırıcı dediğim, kendini borsacı zanneden hırsız - ahmaklar var. İzfaşıda buna benzeteceklerdi fakat yönetim siz bi durun dedi,hisse geri alım bile açıkladı dukkanına sahip çıktı.1.ve 2. büyük takaslara bakın anlayacaksınız.

5. Gibden çıkar mı ,,,, niye çıkmasın ,gibde olmasının bi sakıncasıda yok ki, en azından gibde kredili işlem yapamıyor bu dolandırıcı kan emiciler unutmayın ,gibde olması avantajımıza yani .Gibden sudan çıkar gibi çıkmaz, sermayesini belli oranda arttırırsa çıkar.(satın almalarla artan ciro sermayeyi arttırır) anladınız siz onu.

6.Yatırım yaptığınız şirketleri bu şekilde inceleyetrek yatırımyapın ,gördüğünüz gibi her şeyin bi açıklaması var.

Kalın sağlıcakla. Not:Forumda yeni değilim bilmenizi isterim,eski hesabıma ulaşamadıpımdan yeni hesap açtım.SAYGILAR.

Uslubu bozmadan ,mahalle ağzı kullanmadan saygı çerçevesinde tüm sorulara cevap yazarım.Lise talebesi gibi atar yapacaklar başka kapıya.
    bende sadece kendimi izfaş aşığı sanıyordum benden daha fazla hastaları varmış )

ben bu kadar detay bilmiyordum diğer maddeleri bilmem ama 6. madde konusunda çok haklısınız bugünden hafta sonuna kadar bu izmir fırça inciğini cıncığını çıkartacağım herşeyini araştıracağım

2.  Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    bende sadece kendimi izfaş aşığı sanıyordum benden daha fazla hastaları varmış )

ben bu kadar detay bilmiyordum diğer maddeleri bilmem ama 6. madde konusunda çok haklısınız bugünden hafta sonuna kadar bu izmir fırça inciğini cıncığını çıkartacağım herşeyini araştıracağım
    1.xxx li fiyattan gelen kağıtta müşteriler çoğalmış mı demek istediniz

herkese bol kazanç lar

Aylık En Yüksek
    3,41
    Yıllık En Düşük
    0,99
    Yıllık En Yüksek
    3,41

3.  Alıntı Originally Posted by karyaz Yazıyı Oku
    1.xxx li fiyattan gelen kağıtta müşteriler çoğalmış mı demek istediniz

herkese bol kazanç lar

Aylık En Yüksek
    3,41
    Yıllık En Düşük
    0,99
    Yıllık En Yüksek
    3,41
    valla ben bişey demek istemedim

3000 lot malım var onla mucize bekliyorum ben

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    Şimdi arkadaşlar.

Hisse 18.06.15 tepeyi test etti,orasıda 3.35 tl.Buraya dokunuş yapıp yataya geçti.Burası olumlu bir gelişme yaklaşık 5 -6 seans buralarda ,yani destek yapma çabasında. OLUMLU.

Hacim düştü diye 3lere kadar salınım normal, bunlar olmassa zaten borsa olmaz. 3 lere gelirse hacimli bir güçlenme ile hisse için daha iyi olur düşüncesindeyim.

not: Analizi benden ,sentezi sizden.

5. babanın ğolu kemal yazdıkların hiç güven vermiyor

serdar 41 analizleri güzel haftalık bir analiz yaaprsan sevindirirsin biz garibanları

bende sabırla birilerinin buraya gelip bu kağıt hakkında ciddi bişeyler söylemesini bekleyecem

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    Babanın oğlu Kemal geldi 2-3 güne kadar isteyene güven verecek.

7.  Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku

yaklaşık 1 haftadır izfaş ı araştırıyorum şirketi aradım bilançolarını inceledim yönetim kurulu kararlarını okudum halka arz edilme aşamasını araştırdım ve vardığım sonuçlar şu şekilde;

1. şirket çalışanları çok ilgili sorduğum tüm sorulara cevap verdiler ve çalışkanlar

2. bilanço yönünde ve şirket satışlarında ve karlılıkta artış olmakla birlikte çok muhteşem birşeyler yok ama iyiye gidiyor

3.özellikle karlılığın ve üretimin artışında yeni aldıkları iştirakten çok ümitliler ve yansıması 6 aylık bilanço da ve 9 aylık bilançoda görüleceği bekleniyor

4. fabrikaya davet ettiler inşallah bayramdan sonra bi çeşme tatili ile birlikte fabrikayı da ziyaret edicem yüz yüze tanışıcam

5.ben çok pozitif enerji aldım ve şirkete güveniyorum inşallah fabrika ziyaretinden sonra da detaylı olarak bişeyler yazıcam

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    1.Aliyorlar
    2.Devamli aliyorlar
    3.Satisa kim geliyorsa affetmiyorlar aliyorlar
    4.Cok gucluler aceleleri yok ,her fiyattan aliyorlar.

Sayfa 8/69 İlkİlk ... 6789101858 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •