Sayfa 26/69 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 201 - 208 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    Demek ki dışarda alamadıkları hisse var muhtemelen bu baskı için yazdıkları satışlar o yuzden.

2. Tahtanın üstleri bomboş hadi artık spek amca yukarı çizmek için ne bekliyorsun hadi hadi sabırsızlanıyoruz

3.  Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    Tahtanın üstleri bomboş hadi artık spek amca yukarı çizmek için ne bekliyorsun hadi hadi sabırsızlanıyoruz
    tahtaya alıcı gelmesini bekliyor elindekileri devredebilmek için

kağıdın daha yükselmesini bekleyen eski ortaklara bol kazançlar yine de temkinli olmakta fayda var.

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
     Alıntı Originally Posted by karyaz Yazıyı Oku
    tahtaya alıcı gelmesini bekliyor elindekileri devredebilmek için

kağıdın daha yükselmesini bekleyen eski ortaklara bol kazançlar yine de temkinli olmakta fayda var.
    Adamlar tahtayı kuruttu sen halaa alıcı bekliyorlar diyosun ya hayret , bi de mavi boncuk atıyorsun millete temkinli olun diye . Almak isteyene adam mal mı veriyor isteyen gidip yukardaki satışı alıyor .

5.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    Adamlar tahtayı kuruttu sen halaa alıcı bekliyorlar diyosun ya hayret , bi de mavi boncuk atıyorsun millete temkinli olun diye . Almak isteyene adam mal mı veriyor isteyen gidip yukardaki satışı alıyor .

ağaların her türlü b planı vardır kağıt aşağı verilirken benim bildiğim kadarıyla mal çıkılmaz kağıdı yukarı çekersen alıcı gelir aşağı düşen kağıdı kım alır. kağıt yukarı yukarı gider ky mal sahibi olur ağalar para sahibi

siz yine bildiğinizi yapın ben izfaş tan kazandım bereket versin sizde inşallah bendende çok kazanırsınız
    herkese bol kazançlar

6. vay vay vay 10 lira spek abi ben yazınca alacağını bilseydim daha önceden yazardım neyse spek abi kızdırmıyım seni ama yarın senden 11 lira bekliyorum

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114
    Burda çok kişiyi mahçup ettim ,etmeyede devam edeceğim,haaa adamların ellerindekilerini devretmeye gelince acayip şeyler olacak,sizde burdasınız bende. Go gooo go.

8. Tekzen ile imzalanan
    sözleşme çerçevesinde İzmir Fırça ürünlerinin Tekzen mağazalarında satışının
    gerçekleştirilmesine ilişkin sözleşme 2018 yılı için de yenilenmiştir. Bu
    kapsamda 118 mağazası bulunan Tekzen'in tüm mağazalarında İzmir Fırça
    ürünlerinin satışı ile birlikte şirketimiz ciro ve karlılığının olumlu
    etkilenmesi öngörülmektedir.

Sayfa 26/69 İlkİlk ... 16242526272836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz