Sayfa 7/69 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
Arama sonucu : 545 madde; 49 - 56 arası.

Konu: IZFAS - İzmir Firça Sanayi ve Ticaret AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    @serdar41 arkadaşa sormuşsun ama ben de cevaplayayım kendimce.....!!!!!

Boşver gipten çıkışı.....!!!!

Yeni bir bantaş,sekur ,etiler vakası doğuyor olabilir......Bir gün taban taban gelecek ama bence daha çok çıkması lazım .....!!!!

Bana göre 7 veya 10 tlleri hedefleyecekler gibi....Ama olmaya da bilir...Tahmin benimkisi.......!!!!!

Yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir.Hepsi HAYAL ÜRÜNLERİMDİR.....Baştan belirteyim......!!!!

umut ky nin beklentisidir inşallah taban taban gelirken küçük yatırımcı yakalanıp ta zarar etmez
    herkese bol ve bereketli kazançlar olsun

2.  Alıntı Originally Posted by karyaz Yazıyı Oku
    umut ky nin beklentisidir inşallah taban taban gelirken küçük yatırımcı yakalanıp ta zarar etmez
    herkese bol ve bereketli kazançlar olsun
    İlla ki canı yanacak kardeşim........Demirden korkan trene binmesin......!!!!!!!

3.  Alıntı Originally Posted by tatarramazan. Yazıyı Oku
    İlla ki canı yanacak kardeşim........Demirden korkan trene binmesin......!!!!!!!
    Dün 3.30 dan yeniden bindim bende trene Allah sonumuzu hayretsin güveniyorum ben bu firmaya 7 lira 10 lira olur mu bilmem ama bindik işte yeniden hayırlısı artık

4.  Alıntı Originally Posted by türkeş Yazıyı Oku
    Dün 3.30 dan yeniden bindim bende trene Allah sonumuzu hayretsin güveniyorum ben bu firmaya 7 lira 10 lira olur mu bilmem ama bindik işte yeniden hayırlısı artık
    hayırlı olsun Bu pazar daki kağıtlar için acizane fikrim fiyat hedefi yazmasanız iyi olur buraları okuyupta etkisinde kalan arkadaşlar için sıkıntı olabilir yine de tercih sizin

saygılar

Bol ve bereketli kazançların olsun

5.  Alıntı Originally Posted by karyaz Yazıyı Oku
    hayırlı olsun Bu pazar daki kağıtlar için acizane fikrim fiyat hedefi yazmasanız iyi olur buraları okuyupta etkisinde kalan arkadaşlar için sıkıntı olabilir yine de tercih sizin

saygılar

Bol ve bereketli kazançların olsun
    benim fiyat hedefim yok ki kumar oynadık girdik aldığımda topu topu 3000 lot borsadan da pek anlamam zaten kimsenin benim etkimde kalacağını sanmıyorum ben zaten forum okuyarak destek almaya çalışıyorum

Duhul
    May 2017
    İkamet
    Atatürk'ün Kurduğu T.C
    Gönderi
    114

Şimdi arkadaşlar...

---Kimse burası için taban taban beklemesin,o işler eskidendi sebeplerini kendimce yorumluyorum,yazdıklarım kendi görüşüm ancak beni bağlar.
    1.Spek- mipek hikaye bunu bilin önce,her gün artan takas,işlem hacminin artması ve alıcı-satıcı kurumlarının değiştiğini görmüyormusunuz.

2.Şu bir gerçek ki gerçek yatırımcılar pozisyon almaya başlamış tahtada.Büyük ihtimalle dün gelen haber doğruluyor.%51 satın alma ,şirketin orta vadede satışlrını kat ve kat arttıracağını öngörür.Zaten karlılık devamlı yükseliyor,tahminim 6 ve 9 aylık bilançoda kar uçacak.

3.Yaptıkları işe bakın bu piyasada adam gibi rakipleri var mı ? Yokkkkkk . Güçlü firmalara fason üretim yapıyorlar , duyumlarıma göre iç piyasayı sıraya sokmuşlar, mal yetiştiremiyorlar bununda sebebi İHRAÇATI arttırmışlar.

4.Gelelim borsa cephesine ,sekur etiler diye yazmış bir arkadaş, yanlış değil doğru söylemiş, fakat yanıldığı konu Etiler dediğiniz bildiğiniz Tostçu , içinde bi sürü sizin spek, benim dolandırıcı dediğim, kendini borsacı zanneden hırsız - ahmaklar var. İzfaşıda buna benzeteceklerdi fakat yönetim siz bi durun dedi,hisse geri alım bile açıkladı dukkanına sahip çıktı.1.ve 2. büyük takaslara bakın anlayacaksınız.

5. Gibden çıkar mı ,,,, niye çıkmasın ,gibde olmasının bi sakıncasıda yok ki, en azından gibde kredili işlem yapamıyor bu dolandırıcı kan emiciler unutmayın ,gibde olması avantajımıza yani .Gibden sudan çıkar gibi çıkmaz, sermayesini belli oranda arttırırsa çıkar.(satın almalarla artan ciro sermayeyi arttırır) anladınız siz onu.

6.Yatırım yaptığınız şirketleri bu şekilde inceleyetrek yatırımyapın ,gördüğünüz gibi her şeyin bi açıklaması var.

Kalın sağlıcakla. Not:Forumda yeni değilim bilmenizi isterim,eski hesabıma ulaşamadıpımdan yeni hesap açtım.SAYGILAR.

Uslubu bozmadan ,mahalle ağzı kullanmadan saygı çerçevesinde tüm sorulara cevap yazarım.Lise talebesi gibi atar yapacaklar başka kapıya.

7.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    Şimdi arkadaşlar...

---Kimse burası için taban taban beklemesin,o işler eskidendi sebeplerini kendimce yorumluyorum,yazdıklarım kendi görüşüm ancak beni bağlar.
    1.Spek- mipek hikaye bunu bilin önce,her gün artan takas,işlem hacminin artması ve alıcı-satıcı kurumlarının değiştiğini görmüyormusunuz.

2.Şu bir gerçek ki gerçek yatırımcılar pozisyon almaya başlamış tahtada.Büyük ihtimalle dün gelen haber doğruluyor.%51 satın alma ,şirketin orta vadede satışlrını kat ve kat arttıracağını öngörür.Zaten karlılık devamlı yükseliyor,tahminim 6 ve 9 aylık bilançoda kar uçacak.

3.Yaptıkları işe bakın bu piyasada adam gibi rakipleri var mı ? Yokkkkkk . Güçlü firmalara fason üretim yapıyorlar , duyumlarıma göre iç piyasayı sıraya sokmuşlar, mal yetiştiremiyorlar bununda sebebi İHRAÇATI arttırmışlar.

4.Gelelim borsa cephesine ,sekur etiler diye yazmış bir arkadaş, yanlış değil doğru söylemiş, fakat yanıldığı konu Etiler dediğiniz bildiğiniz Tostçu , içinde bi sürü sizin spek, benim dolandırıcı dediğim, kendini borsacı zanneden hırsız - ahmaklar var. İzfaşıda buna benzeteceklerdi fakat yönetim siz bi durun dedi,hisse geri alım bile açıkladı dukkanına sahip çıktı.1.ve 2. büyük takaslara bakın anlayacaksınız.

5. Gibden çıkar mı ,,,, niye çıkmasın ,gibde olmasının bi sakıncasıda yok ki, en azından gibde kredili işlem yapamıyor bu dolandırıcı kan emiciler unutmayın ,gibde olması avantajımıza yani .Gibden sudan çıkar gibi çıkmaz, sermayesini belli oranda arttırırsa çıkar.(satın almalarla artan ciro sermayeyi arttırır) anladınız siz onu.

6.Yatırım yaptığınız şirketleri bu şekilde inceleyetrek yatırımyapın ,gördüğünüz gibi her şeyin bi açıklaması var.

Kalın sağlıcakla. Not:Forumda yeni değilim bilmenizi isterim,eski hesabıma ulaşamadıpımdan yeni hesap açtım.SAYGILAR.

Uslubu bozmadan ,mahalle ağzı kullanmadan saygı çerçevesinde tüm sorulara cevap yazarım.Lise talebesi gibi atar yapacaklar başka kapıya.
    bilgilendirmeniz için teşekkür ederim ben borsayla kısa süre once tanıştım eski sayılmam ama

1 nolu maddede yazdığınız işlem hacminin artması evet benim açımdan olumlu fakat sizinde belirttiğiniz gibi takastaki aracı kurumların değişmesini de olumlu olduğunu söylüyorsunuz da

bir tc. numarası olan vatandaş sadece bir aracı kurumdan hesap açmıyor ki isterse Türkiye de ne kadar aracı kurum ve banka varsa bildiğim kadarıyla yatırım hesabı açabiliyor ve bu hesaplardan alım satım yapabiliyor yani aracı kurum dağılımlarına pek takılmamak lazım hacimde bir cepten çıkarıp diğer cebe aktararak da hacim arttırıla bilir

bunuda göz ardı etmemek gerektiğini düşünüyorum tahata yapıcılar her türlü varyasyonu denerler ve hiç bir zaman taktikleri bitmez

saygılar bol kazançlar

8.  Alıntı Originally Posted by babanın oğlu kemal Yazıyı Oku
    Şimdi arkadaşlar...

Yazdıklarının bazı kısımları doğru olabilir.Ancak hiçbilmeyen insanları tahrik edici kısımlar var. Biraz üstü kapalı yazsan daha iyi olur. 1 kişinin bile vebali ağır olur. Hele hele böyle hisselerde ne var yok gömülen ky cılar olabileceğinide hesaba katarsak bu sadece onlar için değil hissedeki herkes için yıkım olur. Ayrıca şuan öyle çok abartılacak bir durumda değil 3 yıllıktan gelen bir formasyonu çalıştırıyorlar. Brüt takasa takılmadan tavan çekmeden şuana kadar güzel taşıdılar ama yarın başka formasyonada dönüştürler. Onun için yazdıklarınızı biraz daha düşünerek yazmanızı rica ederim. Ve diğer arkadaşlarda lütfen fiyat belirtmesinler. İsteyen özelden yazabilir. Teşekkürler. Umarım güzel kazançlar elde edersiniz.

Sayfa 7/69 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •