Sayfa 188/272 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238 ... SonSon
Arama sonucu : 2173 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: PSDTC - Pergamon Dış Ticaret

1. e
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Cok dikkat etmeniz gereken diger bir nokta, pek cok sirket kar ettigi halde, kar payi vermez ya da cok cok az verir.

Bu sirketlerden uzak durun.
    Ustad borsanın yüzde 90 nin dan uzak dur diyorsun (hisselerden) benim gibi bir piri fani ye

G8141 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Cok dikkat etmeniz gereken diger bir nokta, pek cok sirket kar ettigi halde, kar payi vermez ya da cok cok az verir.

Teşekkür ederim sayın tınaz ben temettü den çok hissenin kârı varsa ve lot sayısı azsa ona göre almaya başladım. Lot sayısı az olan diğer hisseleri götürdüler.

3. Psdtc sağlam şirket düzenli kar açıklar en kötüyü geride bıraktı. Pazartesiden itibaren teknk güçlenme ile prim vermeye aday hisselerden .8.56 takibe alın .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,836
    TGSAS PSDTC ile karşılaştırıldığında Karlılık oranları TGSAS azıcık daha iyi olarak duruyor
    KY ile paylaşmaya gelince Temettü sıfır yani KY ya fiyatım dan kar et diyor
    TGSAS dip 2.35 den 8.85 i görmüş 8.56 Civarında kapamış
    PSDTC dip 5.86 dan 8.83 ü görmüş 8.53 civarı kapamış
    Eylülde PSDTC nin vereceği temettü de hesaba katılırsa PSDTC daha ağır basıyor gibi
    KArlılık oranları daha iyi olabilir ama onun nemasını TGSAS almış gibi
    Zaten oranlar yüzünden TGS nin fiyatı dipten daha hızlı yukarı gelmiş FK 5 PSDTC 6 ,
    PD/DD oranlarında da durum aynı TGSAS 1.4 PSDTC 1.8 .
    ÖDENMİŞ Sermaye Karlılığına ben bakmam ben ÖZ SERMAYE karlılığına ve satış karlılığına bakarım onlar da ise TGSAS azıcık daha iyi gösteriyor. Dediğim gibi de bunu fiyatına yansıtmış. Sonuçta bu maç berabere biter asıl fark şu Hangisi KY sı ile Paylaşıyor ,Tabi ki PSDTC ve Eylülde alacağımız para bunun kanıtı o yüzden ben PSDTC pozisyon aldım . Bundan sonrası ise Kısmettir .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Bunu yukarda yazdim Corc.

6.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    TGSAS PSDTC ile karşılaştırıldığında Karlılık oranları TGSAS azıcık daha iyi olarak duruyor
    KY ile paylaşmaya gelince Temettü sıfır yani KY ya fiyatım dan kar et diyor
    TGSAS dip 2.35 den 8.85 i görmüş 8.56 Civarında kapamış
    PSDTC dip 5.86 dan 8.83 ü görmüş 8.53 civarı kapamış
    Eylülde PSDTC nin vereceği temettü de hesaba katılırsa PSDTC daha ağır basıyor gibi
    KArlılık oranları daha iyi olabilir ama onun nemasını TGSAS almış gibi
    Zaten oranlar yüzünden TGS nin fiyatı dipten daha hızlı yukarı gelmiş FK 5 PSDTC 6 ,
    PD/DD oranlarında da durum aynı TGSAS 1.4 PSDTC 1.8 .
    ÖDENMİŞ Sermaye Karlılığına ben bakmam ben ÖZ SERMAYE karlılığına ve satış karlılığına bakarım onlar da ise TGSAS azıcık daha iyi gösteriyor. Dediğim gibi de bunu fiyatına yansıtmış. Sonuçta bu maç berabere biter asıl fark şu Hangisi KY sı ile Paylaşıyor ,Tabi ki PSDTC ve Eylülde alacağımız para bunun kanıtı o yüzden ben PSDTC pozisyon aldım . Bundan sonrası ise Kısmettir .
    Sattim bugün itibariyle tgsas kâr edince ama hisse tavan oldu, hayırlısi olsun. PSDTC yapmadığım kârı yaptım orda. Inşallah buda tavan olur bugün. Çünkü ikiside dış ticaret ama PSDTC daha kârlı hisse sayısı az temettü veriyor ama burda hala sürünmeye devam ediyor. Alcar temettü verecek diye herkes temettü için bekliyor. Şükürler olsun alcar hissesinde alıp satıp kazanıyoruz. Hadi PSDTC sende yap hareketlerini.

7.  Alıntı Originally Posted by teknisyen Yazıyı Oku
    Sattim bugün itibariyle tgsas kâr edince ama hisse tavan oldu, hayırlısi olsun. PSDTC yapmadığım kârı yaptım orda. Inşallah buda tavan olur bugün. Çünkü ikiside dış ticaret ama PSDTC daha kârlı hisse sayısı az temettü veriyor ama burda hala sürünmeye devam ediyor. Alcar temettü verecek diye herkes temettü için bekliyor. Şükürler olsun alcar hissesinde alıp satıp kazanıyoruz. Hadi PSDTC sende yap hareketlerini.
    Hayirli olsun Sn.Teknisyen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,836
    Bence zaten hareketlerini yapıyor Her gün yukarıdan satın aşağıdan alın .
    Yapılması gereken bu bence . TRADE Yaparak iyi kağıtta kazanılır .
    Kaçar ise elde kalan lazımdır kaçmaz ise satılan yerine konur .
    HEr halikarda kazanılır yani . Ayrıca kriz zamanlarında 40 - 50 Krş geri
    gelince torbayı dolduracan .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Sayfa 188/272 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •