Sayfa 20/30 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon
Arama sonucu : 239 madde; 153 - 160 arası.

Konu: PAMEL - Pamukova Elektrik

1. uçurumun kenarındaki hisselerden biri ....dikkat edin diye defalarca uyardık .....tahtası kapanırsa donunuzu da alırlar elınızden ..ytd

2. Aynen öyle tahtası kapanması da yakındır bu gidisle ben zamanında 1.80 den çıkmıştım o günden beri hala düşüyor borsa 50 000 Ken bile 2 .2 liraydı %90 gerileme yaptı doymadilar hala yatırımcıyı yolma pesindelwr ne kadar soysak tahta kapanmadan yanımıza kar diye bakıyorlar BIST şirketi 1 ay önce uyarmıştı mali durmali durumunu duzelt diye onların önlem aldığı yok hala mileefi yolma pesindeler uzak durulmalidir bundan BIST önce bunları d grubuna atar sonra sonrada kapanır tahtası

3. hep aynı terane hep aynı taktik tam 2 yıldır boyle %15 yukseltiler sonra 1 hafta icinde %30 dusururler 2 yıldır bu sekilde buraya kadar geriledi bu kadar borcla zararla bu tahta yakında kapanır sakın elinde olmayan uzak dursun

4. safları enayileri cekmek icin son cırpınıslar milletin paralarını calıp once gozaltı pazarı sonra iflas bekliyorum alan son sahibi olur bu belli sirketin gidisatından

KAP : BORSA ISTANBUL

Yabancı yatırımcıların Pay Piyasası ve Piyasa Öncesi İşlem Platformunda gerçekleştirdiği 2018 yılı Aralık ayına ilişkin işlemler ekteki tabloda yer almaktadır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Burada neler oluyor bilen var mı? Ve neden bu hisse hiçbir yükselenler listesinde yok, gelişen işletme pazarında olduğundan mı?

7. Bmelk türkiye finansla olan mahkemesini 22 sinde sonuçlandırıyor haksız tahsilat yapan Türkiye finansı tazminat ödemeye mahkum edecek tavan serileri tekrar başlıyor

*bomonti elektrik'in vergi dairesine sunduğu tabloda 2018 yılı dönem net zararı 5.986.894 tl

(14/02/2019 - 15:25:39)

Sayfa 20/30 İlkİlk ... 101819202122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •