Sayfa 93/171 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 737 - 744 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Irak Güvenlik Meyda Ağı tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, Beled Askeri Üssü’ne 8 Katyuşa füzesi atıldı.

Saldırıda, Irak ordusuna bağlı 1 subay ve 3 asker yaralandı.

ABD askerlerinin kaldığı söz konusu üste, Iraklı askerler de bulunuyor.

2. Aylık grafik...geniş resim eksi artı olasılıklar...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3. 60dklık grafik... Alçalan takozun içine tekrar dahil olursa 26ya tekrar dokunmak ister fakat takoza girmez ve 32 desteğine tutunur ise bist ve bilanço rüzgarınıda kullanmak isteyip 6x lara kadar çanak bükmeyi deneyebilir de....takozun içinde 28/31 arası küçük bir gap ı mevcut...

bakalım bu hafta sıkışma kırılacak mı herkese bol şans...

...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4. bu ara dolar/tl grafiği ile de ilgilenmeye başladım ilk bahar malum kurumların dış borç ödemesi vesaire...yaza kadar borsa coşarken elde patlamasın diye güvenli liman arayışımızı da bir yandan düşünmek lazım...tabi batumlu fırsat verirse...malesef hayat toz pempe gitmiyor gine birşeyler oluyor yaz oluyor agustos/eylül bir karabasanlar geliyor vesaire vesaire yıllardır aynı piyasa hareketleri ve yazın karabasanlar piyasayı baskılarken çok güzel fırsatlar oluşuyor yılın son çeyreği ve yeni yılın ilk çeyreğinde yazın edinilmiş fırsatlar güzel karlar bırakıyor...son ütücü olmamak için ilk bahara dikkat diyorum...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Aylık grafik...geniş resim eksi artı olasılıklar...

avgyo nun operasyon yedikten sonraki daire içi grafik oluşumunu şuan metro gerçekleştiriyor gibi...grafik üstünde ölü kedi sıçraması, dip ve bayraklar mevcut...yani metrodada bilanço kaçış için son fırsatlar gibi...tabi grafiği batum böyle çizerse...karşılaştırmalı bakarsanız anlaşılıyor ayrıntılar benzerlikler...

6. Hadi biraz kıpraştı.
    Ayıp olmasın diye.

7. İllim kardeş, paylaşımların için sağ ol.

8. üstadlar 1 haftalık 29 maliyetli malımı 37den verdim ben. çok isteksiz şuan bistin zoruyla kademe arttırıyor...operasyon yememiş kağıt olsa rahat beklerdim ama pek rahat hissetmiyom...umarım ben gibi satanlar dolayısı ile kalanlara daha güzel kar bırakır...takibim devam edecek senaryolarım geçerli...bol ans diliyorum...

Sayfa 93/171 İlkİlk ... 43839192939495103143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •