Sayfa 94/171 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 745 - 752 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    üstadlar 1 haftalık 29 maliyetli malımı 37den verdim ben. çok isteksiz şuan bistin zoruyla kademe arttırıyor...operasyon yememiş kağıt olsa rahat beklerdim ama pek rahat hissetmiyom...umarım ben gibi satanlar dolayısı ile kalanlara daha güzel kar bırakır...takibim devam edecek senaryolarım geçerli...bol ans diliyorum...
    Hocam daha karpuz kesicektik sen gittinmi bu hissede gidiyor

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku
    Hocam daha karpuz kesicektik sen gittinmi bu hissede gidiyor

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ben biraz garanticiyim üstad haklısın...gitsin ben el sallayayım güzel karlarınıza sevinirim galipçimin devamlı müşterisiyim ben adamın kasasını bir seferde boşaltmayalım ayıp olur daha çok vereceği var panik bir günde tekrar görüşürüz dediğim gibi beklentilerim hala pozitif benim 3/5 hisse içi dışı indiktörüm var onlar biraz tedirgin ediyor yoksa sorun yok...sattığımı yazmamdada başka bir anlam çıkarılmasın lütfen sadece vedalaşmak için bildiriyorum...sattığım ve uçtuğu çok olmuştur
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

3.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    üstadlar 1 haftalık 29 maliyetli malımı 37den verdim ben. çok isteksiz şuan bistin zoruyla kademe arttırıyor...operasyon yememiş kağıt olsa rahat beklerdim ama pek rahat hissetmiyom...umarım ben gibi satanlar dolayısı ile kalanlara daha güzel kar bırakır...takibim devam edecek senaryolarım geçerli...bol ans diliyorum...
    illim kardeş paylaşımlarını bekleriz.
    Hakkında hayırlısı olsun.
    Ben daha buradayım.

4.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    illim kardeş paylaşımlarını bekleriz.
    Hakkında hayırlısı olsun.
    Ben daha buradayım.
    üstad tabiki metro grubu benim ana spekülatif grubum her daim gözler izler takip ederim tabiki lokomotif metro yu da...verilerde güncelleme gerekirse paylaşırım şuan için testere moduna devam...ilerde taşıyıcı olarakta gelirim zaten, ben yüklü alıyorum bu nedenle 5/10 kademe güzel kar bırakıyor...alım/satımım da belirtmem anlık paylaşımı azaltacağım için bir anda kaybolmuş gibi olmamak için yanlış algı uyandırmasın sakın...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

5.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    üstad tabiki metro grubu benim ana spekülatif grubum her daim gözler izler takip ederim tabiki lokomotif metro yu da...verilerde güncelleme gerekirse paylaşırım şuan için testere moduna devam...ilerde taşıyıcı olarakta gelirim zaten, ben yüklü alıyorum bu nedenle 5/10 kademe güzel kar bırakıyor...alım/satımım da belirtmem anlık paylaşımı azaltacağım için bir anda kaybolmuş gibi olmamak için yanlış algı uyandırmasın sakın...
    Desene adamlar senden aldıkları malı yüklendiler.
    Bakalım nereye kadar giderler?

6.  Alıntı Originally Posted by asuzm Yazıyı Oku
    Desene adamlar senden aldıkları malı yüklendiler.
    Bakalım nereye kadar giderler?
    onlarda hisse gani üstad...hem açık işlem de yapıyorlar boyuna...neyse taşıyıcı değilken fazla yazmam ayıp olur, şimdilik biraz geriden gözleme devam...bol şans hepinize...

7. Frenler sağlam
    Baskı balata takımı
    Mükemmel

8. http://share.matriksdata.com/share.a...01132042418946

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 94/171 İlkİlk ... 44849293949596104144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •