Sayfa 110/171 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon
Arama sonucu : 1364 madde; 873 - 880 arası.

Konu: METRO - Metro Holding

1. Güle güle harca kardeş.

2. AVGYO da yaptığını yapıyor yarın uçuşa hazır olun ✈✈

3. Netice Galibin bu hisseyi öyle silip süpürecek yukarı götürecek gücü yok oda bunu biliyor hisse 3 e gidip hızlı geldigi için ky her 5 10 kademe çıktığında uçacak kaçacak hissine kapılıyor galipte bu ortamdan faydalanıyor başka bişey degil zaten öyle Bi gücü olsaydı ilk çıkışında kademelerde 50 bin 30 bin lotlar la işlem görmezdi kademelerde bekleyen lotlar böyle olmazdı sesiz sedasız 2 lere 3 lere gelmişti durum bu 70 kuruştan 3 liraya çıkışta toplamda 300 milyon işlem yaptıysa üç aylık Bi periyotta 3 liradan 1.2 li fiyatlara dönüşte ve bu fiyatlarda kaldıgı 3 aylık zaman sürecinde 1 milyardan fazla işlem yapmıştır yani galip asıl bu fiyatlardan para kazanıyor bence
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Şimdi erdogan putin görüşmesinden Bi ateş kes anlaması çıkarsa kısa bir süreliğine 1.60 ı zorlar orada bir iki gün bekler bu bekleme süresini ky yine burayı kırıp geçecek diye alımla degerlendirir ama birlikler ikmallerini tamamladıktan sonra yine ateşkesi bir taraf bişey bahane edip bozar ve metro yine en önde tabansız hareketler yapar diye düşünüyorum ha şu 130 milyonluk kar onu bu hissenin fiyatlayacagını düşünmüyorum şu ortamda hele fiyatlama zaten bu hisse yüksek kar açıkladığı geçmiş dönemleri incelemekte fayda var nasıl hareket ettiğini görürsünüz buraya kadar kötü senaryoydu eger herşey iyi gider galip te hissenin %90 nın üzerinde toplamışsa 2.45kadar götürür minimum 2.45 geçilirse hacimle galibin başka planları var demektir 3 ü 5 i siker atar

5. Galip korona girdi girecek dikkat et Bi girdimi küt diye iki seksen uzatıyo yere o sebeple şimdiden tedbirlerini al mesela yolculara tek kullanımlık anti bakteriyel tulum maske gözlük hediye et otobüsleri her 4 saatte bir dezenfektan yıka bilet satış noktalarında el yüz dezenfektanları kullanmayı mecburi yap otobüslerin girişinede koy ha bide hosteslerin eline iyi kaliteli Bi ateş ölçer ver otobüse binen her yolcunun alnından ateşini ölçsün dikkat et başka yerinden ölçmesin ha bide her 4 saatte bir bide mola yerlerinde iniş binişlerde bu ateş ölçme işlemi devam etsin host lara dikkat et başka bişey yapmasın bunları yaparsan yolcu sayın iki katına çıkar bide bunları düşünemiyen şirket müdürünün ensesine benden taraf okkalı Bi tokat çek olurmu

6. Ha kumarhanedeki de tek kullanımlık zarlar bide orada da müşterilerin ateşini ölç ateşi yükselen olursa bu günlük bu kadar yeter dersin kolu makinaların kollarında tek kullanımlık yap kolu da müşteriye hediye edersin yoksa batarsın dikkat et bunlar en elzem tedbirler

7. Kısa dönemde market hisseleri en iyisi bence çünkü hastalığın bulaştığı ülkelerde halk raflarda alacak bişey bırakmıyorlar

8. Kısa vadede altını elden çıkarıp hisse senedi alan kazanır bence

Sayfa 110/171 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •