Sayfa 185/267 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1.  Alıntı Originally Posted by hayat2000 Yazıyı Oku
    Bugünkü KAP haberinde neyden bahsedilmiş? Yönetim kurulu sözleşmesindeki 13. maddenin tadil edilmesi için SPK'na ve ilgili bakanlığa başvurulacağından bahsedilmiş. Nedir bu 13. madde? Neden tadil edilmek isteniliyor?
    13) Görev süresi biten Yönetim Kurulu üyelerinin yerine yeniden seçim yapılması, Bağımsız
    Yönetim Kurulu üyelerinin belirlenmesi, Yönetim Kurulu üyeleri ile Bağımsız Yönetim Kurulu
    üyeleri ücretlerinin ve görev sürelerinin tespiti,
    Paran var sabrın yoksa borsada yatırım yapılmaz....
    Yazdıkları yatırım tavsiyesi değildir..

2. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

3.  Alıntı Originally Posted by BİGBOSS18 Yazıyı Oku
    13) Görev süresi biten Yönetim Kurulu üyelerinin yerine yeniden seçim yapılması, Bağımsız
    Yönetim Kurulu üyelerinin belirlenmesi, Yönetim Kurulu üyeleri ile Bağımsız Yönetim Kurulu
    üyeleri ücretlerinin ve görev sürelerinin tespiti,
    Teşekkür ederim.

4. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tüm yorumlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz...

5. Sayın Devıl Hunter

Dayanamadım kotu bır gunde yıne 16.900 den ortak oldum asuzuya az bır mıktar ıle

Az kar edersemde satarım.

Vaktı zamanında bu toyota mazda olaylarını da yazmıstık.
    Uc bes yuz kamyon otobus satısı ıle bır sey olmaz.

Isuzu volvo toyota mazda 4 lu ortaklıgında
    Bunların ıhtıyacı olan yıllık 50 bın otobusu mıdıbusu uretırsen bır seyler olur.
    Belkı yonetıcıler bu ısuzunun tek otobus midıbus uretıcısı oldugunu hatırlarlar da bu markalar ıcın de uretım yaparlar.

Bol kazanclar olsun.
    2 Milyar Dolar

6. Sayın acemşah,
    Beklentimiz büyük burada zaman problemizde yok bunu biliyorsun.Hayırlara vesile olsun...
     Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    Sayın Devıl Hunter

Dayanamadım kotu bır gunde yıne 16.900 den ortak oldum asuzuya az bır mıktar ıle

Az kar edersemde satarım.

Vaktı zamanında bu toyota mazda olaylarını da yazmıstık.
    Uc bes yuz kamyon otobus satısı ıle bır sey olmaz.

Isuzu volvo toyota mazda 4 lu ortaklıgında
    Bunların ıhtıyacı olan yıllık 50 bın otobusu mıdıbusu uretırsen bır seyler olur.
    Belkı yonetıcıler bu ısuzunun tek otobus midıbus uretıcısı oldugunu hatırlarlar da bu markalar ıcın de uretım yaparlar.

Bol kazanclar olsun.
    Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    asuzu kar payı verecek mi arkadaşlar...
    kap ta göremedim...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

8. Mi Note 10 Lite cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 185/267 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •