Sayfa 40/267 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 313 - 320 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. 12.7X ler ve üzerinde kalması için duacı olmak gerekiyor artık...yuh artık yeter diyeceğiniz anları yaşıyor hisse...maalesef arkadaşlar ASUZU böyledir işte...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Selamlar;

Bir panik havası söz konusu. 13,99 seviyelerinde stop olmayan arkadaşların sakin kalmasında fayda var. Zira teknik açıdan 12.3 seviyelerine kadar geri çekilme yükseliş trendini bozmamakta. Biraz dinlenip güç toplaması halinde 16 seviyeleri en kısada yeni hedef noktası haline gelebilir. Detaylı grafiği paylaşıyor olacağım.
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

3. Bana kalırsa panik havası değil bu,bilerek basıyorlar,hala kar'dalar adamlar...Hisseyi ortalama 9 ve 10 lira seviyelerinden toplayanlar bunlar,diyorum ya çok rahatlar diye...her alımı satışla karşılayabilecek güçleri var hala...Artık 11.9X-12.15 seviyelerini takip etmekte fayda var...alım için 12 lira seviyelerin altında kademeli azar azar uzun vade için alınabilir...Tepkiye bile şans tanımıyorlar...alanı üzerler...

4. Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

5. Bu mallar satılıyor ama kaybolmuyor. Birinin portföyüne giriyor. Sadece satılıyor diye bakmamak lazım. Birileri hep alta alış yazıyor.

6. Alıcılarında vardır bi hesabı.

7.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    Bana kalırsa panik havası değil bu,bilerek basıyorlar,hala kar'dalar adamlar...Hisseyi ortalama 9 ve 10 lira seviyelerinden toplayanlar bunlar,diyorum ya çok rahatlar diye...her alımı satışla karşılayabilecek güçleri var hala...Artık 11.9X-12.15 seviyelerini takip etmekte fayda var...alım için 12 lira seviyelerin altında kademeli azar azar uzun vade için alınabilir...Tepkiye bile şans tanımıyorlar...alanı üzerler...

Görüyor ve arttırıyorum.

Bende diyorum ki bugün bu hisse artı kapatacak.

8. Herkesin düşüncesine,tahminine vs.saygı duyarım...

Sayfa 40/267 İlkİlk ... 3038394041425090140 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •