Sayfa 56/267 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2132 madde; 441 - 448 arası.

Konu: ASUZU - Anadolu Isuzu

1. Normalde 13-14 lere kafa atması lazım ama biraz diretiyor, görüntü iyi, tahtacının keyfine bağlı

Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. Bu saçma hareketleri de olmasaydı iyiydi, kime hizmet ettikleri beli değil, daha önce de çok yapıyordu tahtacı aynı olduğu için hastalıklı hali devam ediyor.
    12.37 görüp, 12.07'e düşmesi enteresan.

3. 12.3X üzerinde kalıcılık önemli,bunun için özellikle söyledim arkadaşlar...yeni alım düşünenler için altında seviyelerde bulaşmayınız düşüncesindeyim...Çok oynak bir hisse...
    Bilanço beklentisi ne durumda acaba...kısa vadede çok önemli hale geldi...umarım yıllıkta zarar filan açıklamaz...

SM-J700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Kütahyalı Yazıyı Oku
    Sayın borsamağduru bize endeks karşısında asuzunun duruşunu değerlendirebilir mi acaba?
    Selamlar,

Önceki entryde de yazdığım üzere kısada fiyat hareketlerine takılmayan arkadaşlar için dolat bazlı zirveler teknik anlamda mümkün. Bu yılın sonuna kadar sakince takip etmekte fayda var diye düşünmekteyim. Kısa vade (3 ay) için 10,9 stop-loss ve 13,6-15,3 ve 19,6 sıralı hedefler olarak takip edilebilir der grafiği!
    Yatırım tavsiyesi değildir notumuzla..!

5. Senelik bilançoda az da olsa bir kar yazabilirse iyi bir sene olabilir aSuzi için.
    Ama yukarıda da ortağın dediği gibi günlük hareketlere takılmamak lazım, sığı tahatad 15-20 kademe oynayabiliyor böyle, endeksin çok çıkması da baskı oluşturur hissede.

6. 50+ kademe oynaklık çok garip...Bist'te şu anda böyle bir hisse yok...niyet kötü gibi geldi bana...yukarı aşağı silkeleme olarak görmek istiyorum ama bakmak gerekiyor...

7. Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

8.  Alıntı Originally Posted by Perception Yazıyı Oku
    50+ kademe oynaklık çok garip...Bist'te şu anda böyle bir hisse yok...niyet kötü gibi geldi bana...yukarı aşağı silkeleme olarak görmek istiyorum ama bakmak gerekiyor...

İnceleme gerektircek kadar garip.

Sayfa 56/267 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •