Sayfa 532/627 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582 ... SonSon
Arama sonucu : 5016 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Sakin... Maç yorumu yapacaksanız Spor ana başlığının altında Fenerbahçe başlığı var orada dilediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Birbirinizi kırmaya değmez hissenin bugün kü hareketinden maçı alamayacağı belliydi, tahta yapıcıların hareketine göre maçın sonucunun ne olacağını yıllar önce öğrendim ben! muhtemelen yarın FENER taban BJKAS tavan açar, artık BJKAS tavandan itibaren malı yedirmeye başlar, bu FENER hissesini 35 tl civarı maliyetle 6 yıl boyunca taşıdım 22 bin lotum vardı, sonunda 10 tl civarı sattım, alma fırsatı da vermedi, hisse 56 tl ya gitti, ben se bu defteri çok ciddi bir zararla kapadım!
    Benim gerçekleşen zararım bu hisseden muhtemel zarar göreceklerin acısını umarım biraz hafifletir!

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Bir haftadir cezaliydik. Elemanin biri halk topigini yine isgal etti. Ver ettim kufuru. Hisse nette sagolsun banlamis hemen. Herneyse sadede gelirsek. Gecen hafta duruma gore cikarim diyordum sali sabahi Ali Koc un korona haberi dusunce hisseleri 40 civarindan ciktim. Yuzde 30 a yakin kazandirdi sagolsun. Piyasa geneli guven eksikligi var. lig sonuda yaklasmisken uzun sure daha muhtemelen yaz aylari yada seneye kis aylarina kadar spor hisselerine girme niyetim simdilik yok. Ha fener 28 lere gelirse liginde bitmesini 6 7 hafta kalirsa dusuk ihtimal belki dusunurum. Hepiniz saglicakla kalin tekrar gorusunceye kadar.
    Savasc, umarim sabahki yorumum sonrasi cikmissindir hisseden. Sampiyonluklar sayilsada tv gelir hesaplamasina dahil edilmeyecwgi konusuluyor. Bu bakimdan hisseye beklediginiz o muazzam etkisi olmaz. Esas etki uefa ve tff davalarindan olurdu onlardanda bi ses seda yok. Kisa vade tek beklenti Low ile anlasma haberi. Uzaktan takib ediyorum sporlari. Fener 28 lere gelirseki ihtimal dogdu tekrar dusunecegim bakalim.

4.  Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    şu maçtaki skor ve oyundan bağımsız söylüyorum fenerbahçe de hiç bir şey değişmemiş, sanki sıkıntı oyunculardaymıs gibi forvet çıkar forvet sok, ön libero çıkar öteki ön liberoyu sok tüm oyuncu değişiklikleri böyle.

futbol bu değil emre, erol bulut.

brezilyalı ya da avrupalı teknik direktör şart.
    Neyin degismesini bekliyorsunuzki. Zaten takimi dizen kisi Emre idi. Tribunden komut gonderiyordu Erol a. Erol Emre ye baksin kendimi oynatsin beceremedi ikilemde kaldi. Bu aene hasbel kader ikinci bile olursa buyuk basaridir. Zaman kaybetmeden Low ile anlasmalilar.

5. Teknik olarak gelebileceği dip seviye neresi olabilir acaba(lig 2.liği, geçmiş şampiyonlukların verilme beklentisi vs dahil)

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sporlarin donemi bitiyor....Fener 28 den 38 lere Bjk 4 lerden 12 lere geldi.degerlendirenleri kutlarim.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2019
    İkamet
    Samsun Atakum,Istanbul,Rize,Samsun Almanya
    Gönderi
    325
    Son dakkika buz gibi penaltıyı verseydi yürekli hakem çalıp hırsızlık yapmadan belki farklı şeyler konuşuldu. Zaten bunca verilmeyen sarı kartlar ofsayt çizgilere bakılırsa Beşiktaşı şampiyon yapacaklarını haftalar önce is arkadaşlarıma söylemiştim. Nasıl 2 sene önceki Rize Gs maçında emre ayağı kırılıp kırmızı rizeye verilip o maçta penaltı verilmeyip haksız hırsızlık ayar çekme olduysa. Ne tesadüf basaksehir son 6 maçta ayar çekilip kaybetti puanlar gibi.. Bu senede bjk lehine verilmeyen bunca sarı ve kırmızı bariz kartlar yüze vurmalar fenere ofsayt çizgisi komedilere bakılırsa bu seneki ayarlar hırsızlık Beşiktaş kesinlikle şampiyon yapıldı bariz aklı olan görüyor zaten. Ve bu seneki olaylardan sonra artık öyle soğudum ki çok şükür kızıp üzülmüyorum artık o seviyeye gelip artık erken yaşta maçlara bakmayı bırakacağım bu sene son.. eskiden arif düş penaltı hakan at gel olsun du aralar. Bu futbol olmayın da varmi fener gibi çeken yıllardır çakma şike ayarları sonra silahlı pompalı saldırı ne çektin be Fenerbahçe hamdolsun soğudum öğrendim artık. Tiyatroyu filmi senaryoyu son senem izlemekten.. değerli az olan bu yalan dünyada zamanımı boş maçlara yerine ALLaHın rızasını kazanmakta harcayacagım hamdolsun çok şükür bizi doğru yola getirip vesile olan hırsızlar, çalanlar, hak yiyenlerden ve aydinlatanlardan Allah razı olsun onlar olmadan asla böyle görme imkanım olmazdı buda futbol ile alakalı son mesajım zaten. Allah iyi doğru dürüst insanlarla bizi karşılaştırsın ve kötü niyetli insanlardan bizi uzak tutsun inşAllah. Ve Selam

SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Borsaci53 Yazıyı Oku
    Son dakkika buz gibi penaltıyı verseydi yürekli hakem çalıp hırsızlık yapmadan belki farklı şeyler konuşuldu. Zaten bunca verilmeyen sarı kartlar ofsayt çizgilere bakılırsa Beşiktaşı şampiyon yapacaklarını haftalar önce is arkadaşlarıma söylemiştim. Nasıl 2 sene önceki Rize Gs maçında emre ayağı kırılıp kırmızı rizeye verilip o maçta penaltı verilmeyip haksız hırsızlık ayar çekme olduysa. Ne tesadüf basaksehir son 6 maçta ayar çekilip kaybetti puanlar gibi.. Bu senede bjk lehine verilmeyen bunca sarı ve kırmızı bariz kartlar yüze vurmalar fenere ofsayt çizgisi komedilere bakılırsa bu seneki ayarlar hırsızlık Beşiktaş kesinlikle şampiyon yapıldı bariz aklı olan görüyor zaten. Ve bu seneki olaylardan sonra artık öyle soğudum ki çok şükür kızıp üzülmüyorum artık o seviyeye gelip artık erken yaşta maçlara bakmayı bırakacağım bu sene son.. eskiden arif düş penaltı hakan at gel olsun du aralar. Bu futbol olmayın da varmi fener gibi çeken yıllardır çakma şike ayarları sonra silahlı pompalı saldırı ne çektin be Fenerbahçe hamdolsun soğudum öğrendim artık. Tiyatroyu filmi senaryoyu son senem izlemekten.. değerli az olan bu yalan dünyada zamanımı boş maçlara yerine ALLaHın rızasını kazanmakta harcayacagım hamdolsun çok şükür bizi doğru yola getirip vesile olan hırsızlar, çalanlar, hak yiyenlerden ve aydinlatanlardan Allah razı olsun onlar olmadan asla böyle görme imkanım olmazdı buda futbol ile alakalı son mesajım zaten. Allah iyi doğru dürüst insanlarla bizi karşılaştırsın ve kötü niyetli insanlardan bizi uzak tutsun inşAllah. Ve Selam

SM-F916B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum dogruyu gormus olmana sevindim. Aslinda tiyatro mac yayinlarinin ozel kanala gecmesi ile basladi. Besiktas sampiyonluk serisinin bitip terimli gsray in 8 - 0 lik maclari sonrasindan gunumuze kadar devam ediyor. Agirlikli gsray yararlandi sonrasinda fener ve besiktas. Suana kadar tek tahminimde yanildigim mac fenerin gencler maci oldu. Onun haricinde sizlerde sahitsiniz ekserisinde tiyatro siralamasina uygun sonuclar alindi. Cikan sonuc amac para kazanmak. Bu dogrultuda da hareket etmek. Gectim Turkiyeyi avrupa samp ligi kuralari bile onceden hazirlaniyorsa biz daha neyi konusuyoruzki. Bu baglamda tiyatro sahesinin onceden nasil sekillenecegini seziyorsak ona gore spor hisselerinde poz almak en dogrusu. Kendi adima beklentilerimi daha oncede yazdim bir daha yazmayacagim.

Sayfa 532/627 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •