Sayfa 204/623 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 4982 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

Alıntı Originally Posted by mehmet37 Yazıyı Oku
    bizim zararlar nerden çıkacak kumpastır şikedir tahsislidir bedellidir kulupteki yıpranmalar borçlanmalar neden oldu temettü veren şirketti 8 senedir bu davayı bekliyorum hep yüksekten aldım 6 ve 10 lu seviyelerden tek lot almadım bedelliyle bogusuyordum ben bu tavanı yarın yapar diye bekliyordum yarın param gelecekti baya bir alım yapacaktım olmadı,hak yerini bulacak en sonunda
    umarım en kısa zamanda hakkettiğinizi alırsınız.

lakin yargıtayın onanması halinde benim bildiğim tazminat alacağımız mecra yok, çünkü cas'tan davayı geri çekmeler sözlere güvenilerek yapıldı, acıbadem grubu sponsor olarak o sözde tutuldu.

yargıtayın onanması hamsispor ve feto olaylarının kapanması için yeterli olacaktır sadece. fenerliler zaten gerçeği biliyor ve başı dik.

bu saatten sonra fenerbahçeyi kurtacak tek şey, diyaloglara girmeden sportif başarı, benimde tek beklentim budur.
    men dakka dukka

2.  Alıntı Originally Posted by Underground Yazıyı Oku
    Hocam alan kim???????

A1 capital denilen sülük kurum. Aldığı hisse sayısı 443 bin lot ve 12.35 ortalama.

Bakalım yarın ne olacak.???

Bu sülük kurumun girdiği her tahta *** oluyor...
    Alıcıların hepsi çakal
    A1 tera alnus meksa marbas
    A1 ve tera 770 bin lotu piyasadan çektiler. Yada birbirlerlerine virmanladılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    BatıKaradeniZ
    Gönderi
    597
     Alıntı Originally Posted by kxsr Yazıyı Oku
    umarım en kısa zamanda hakkettiğinizi alırsınız.

lakin yargıtayın onanması halinde benim bildiğim tazminat alacağımız mecra yok, çünkü cas'tan davayı geri çekmeler sözlere güvenilerek yapıldı, acıbadem grubu sponsor olarak o sözde tutuldu.

yargıtayın onanması hamsispor ve feto olaylarının kapanması için yeterli olacaktır sadece. fenerliler zaten gerçeği biliyor ve başı dik.

bu saatten sonra fenerbahçeyi kurtacak tek şey, diyaloglara girmeden sportif başarı, benimde tek beklentim budur.
    ağa ben çektiğim yarayı bilirim başarı gelmez bu dava sonuçlanmadan hep aynı numara üç kuruş çık on kuruş düş kagıt deprosyon da hep kasa kazandı spek mpek kimse maliyeti sıfırladı kazandıgı tüm parayı 1 ay tavan yapsa yine bitiremez 8 senede flosh royal bulamadık dediğimi kumarbazlar bilir kumarlada işim yok ama bilirim iş gazinoda kumara döndü

4. a1 640 bin lot satmis. gercekten bu kadar keriz haber yokken sabah sabah fener diye alima gecmis adamlarda mali dayamis mi yada var mi bi oyun??

5. Dün brentte yaşanan %5'lik düşüş hoşuma gitmedi. YTD.

6. Ekonomiyi gercek anlamda duzeltmeye calisan tek buyuk takim Fernerbahcenin oldugunu dusunuyorum. Ama sportif basarilar olmadan hissenin hakettigi yerlere ulasmasi cok ama cok zor. Insallah tempolu sekilde hisse guc toplarken, alinacak dogru transfler kararlariyla gelecek sezon sampiyon olabilicek kadro ve teknik heyet kurulur. Sonrasi hersey mumkun. Yillarin acisi elbet birgun cikacak. Herseyden once saglik, ve herseyin hayirlisi

Asla YTD

7. operasyon bitmis gozukuyor
    saticilar
    a1 tera alnus vakif meksa tera
    dun tam tersiydi

yeni oyuncular gelirmi

8. evet yeni oyuncular sahnede

Sayfa 204/623 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız