Sayfa 542/621 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592 ... SonSon
Arama sonucu : 4964 madde; 4,329 - 4,336 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1. Sadece kayseri değil esas rize hatay gs var

2.  Alıntı Originally Posted by umitbat Yazıyı Oku
    Sadece kayseri değil esas rize hatay gs var
    Bu maçtan bilerek bahset mıyorum ;)
    Orda puan kaybetmeme şansı yok çünkü

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tahtacida tam bir mezarcı gibi davranıyor

Arkadaş hiç bir nedenin yok kağıdı surmemek icin mecbursun paşa paşa yukarı hadi cnm vites küçült bakalım 3 olur 5 olur

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Lider olmadıktan sonra tahtacı sürmez ve hakli da... Ipler bizim elimizde değil. Hatta ikili averajda bile üstün değiliz. Puan olarak öne geçme ihtimaliniz olduğu zaman gaza basar. Benim tahminim bu hafta puan kaybı olmaz. Pazartesi salı hisseler asansör yapar. Ama hafta içi maçları ve hafta sonu maçlarında puan kayıpları olacak gibi.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Al bendende o kadar. Ben coin olayini bitcoin 8 dolar ikenden beri takip ediyorum. 30 dolardan 400 yaptigi zamani iyi bilirim. Sonrasi cokmus arefesinde 2000 e ziplamisti. GOX un batisina sahitlik ettim. Onlarca amerikali yatirimci sirket onunde cadir kurmustu paramizi verin diye. O batis sonrasi bitcoin 2000 dolardan 400 lere dusmustu. Devaminda yavas yavas tekrar 2000 lere cikti. 1500 civarinda iken pc virusu cikti. 350 dolarlik bitcoin yollarsaniz virusu temizleriz diyorlardi. Ondan sonra coin 20 bine cikti. O zamana kadar yakinen takip ediyordum ama alim satimdan uzak durmustum. 20 binden 10 binlere dusunce mininge basladim. Nicehash olsun winminer olsun baya coin urettim. Urettigim coinlerle o zaman diblerde olan ama batma ihtimalini dusuk gordugum ZEN VEE ADA LTC ETH TRX NPXS aldim. Bu coinlerden poly sifir oldu batti gitti. Diger altlar ise iki uc yillik peryotta 100 den ornek olarak 5 lere dustuler. Uzun surede oyle kaldilar. Bitcoin 38 bin dolari gorunce dahi dolar bazinda ic sene onceki seviyelerine anca geldiler. Dolar bazinda kara gectim ama ne zaman bitcoin 30 40 bin dolara gelince. Suan dolar bazinda maliyetime gelmeyen iki coin haric hepsini yurt disi aracidaki (Bitrexx) hesabimda dolara cevirdim. Suan coin hesabimda yuzde 95 dolar ikide olu fiyatindan islem goren coin var. onlarda bu coin deliliginde cikarsa bozup dolara cevirecegim. Isin ozu bitcoin bi patlar 10 kati yapar sonra 6 7 kat duser. Dustumu cikmadi uc dort yili alir. Bu senede 32 den donup tam dusmeye baslamistiki Elon Musk once doge sonra bitcoine mudahil olup coinin dogal dongusunu bozdu. Suan hormonlu bir artis yasiyor coin piyasasi. Esasinda bizim borsayla ayni zaman icinde coin piyasasida dusmesi gerekirdi. Elon sayesinde ayakta kaldilar. Yalniz bu seferki dusus onceyede rahmet okutabilir. Coin piyasa cikarma maliyeti 35 dolar. Wawes ten kendi adina milyonlarca coin alip piyasaya arz edebiliyorsun ama tamamen alti bos arkadasin dedigi gibi. Bu bakimdan o bitci felamin coinin maliyeti 35 dolar kadar adam milyonlarca parayi vurdu. Akraba esdost arayan soran cok zar zor almayin etmeyin diye ikna etmeye calisiyorum ama yinede alanlar var. karde ediyorlar ama poly de oldugu gibi bir anda tum paralarida sifirlanabilir yada o zamanlar tum oiyasanin nerdeyse yarisinin islem platformu japon GOX gibi firmalarda bitcoinleri caldirdik iflas ettik diyebilirler. Binance denilen firmanin sahibi 30 yaslarinda bir tane cinli cocuk. Adam suan exchange kapatsa caldirdim coinlerinizi dese milletin coininin uzerine yatsa dunyanin sayili zengini olur japon Gox un yaptigi uc kagit gibi. O bakimdan bu fiyatlardan coin yada altcoin almak altili ganyanla ayni sans. Orada belki tutturman daha yuksek tir. Burayi okuyorsaniz yada yaziyorsaniz zaten az cok para piyasalarini biliyorsunuzdur. Bu bakimdan benim tavsiyemde uzak durulmasi yonunde.

Ha illa oynuyacam diyorsaniz internetten cold wallet siparisi verin. Usb coin cuzdaniniz olsun. Islemi ornegin binance yada bitrex yada coinbase de yaptiniz. Trade bitince coinlerini bilgisayariniza taktiginiz usb Cold Walletiniza atin. Zaten ozel sifre korumali sizden baskasi coinlerinize hem erisemez hemde araci kurum batarsa coininiz en azindan elinizde olur. Bizim millet parayi ne isugu belirsiz web sitelerine yatiriyor. Yok bitciymis yok efendim btcturkmus. Bu sitelerin hicbirisi banka garantisi yada araci kurum takasbank garantisine sahip degil. Sen ben bi web sitesi kuralim. Wawes firmasindan 30 mil coini ornek Burak coin isimi ile www.burakcoin.com exhanginde cikartalim piyasaya. Fiyatinida sanki alan satan varmis gibi robot islemlerle hergun yuzde 5 10 sisirelim. Sonra vatandas siteye para yatirsin milyonlar aksin. Burak coinide hergun sanki gercek islemmis gibi tiyatrodan sisirdikce vereyim kynin eline. Bu sekilde Burak coinden hesabina milyonlar aksin hemde diger coin satislarindan komisyon al hemde vatandas gercek bitcoinini senin ne idugu belirsiz burakcoin com sitesinde saklasin. Bi gun geldi ornek coinler dusmeye basladi. Millet satip burak coini eline vermesin diye fiyati 1000 dolardan 1 dolara cek. Yalandan robotlar satmis olarak goster. Sonrada burak coin de satis oldu deger kaybetti serbest piyasa dersin olur biter. Katrilyon hesabinda. Uzerinede bitcoinleri caldirdik hacklendik de. GOX gibi cek fisini sitenin. Sitende milletin yatirdigi gercek coinleri yurt disindaki aracina at. Oradan dolar yapip cek dolar hesabina. Sonra gez dolas. Ha iste coin isi bu. Isin ozeti budur. Adam bitci diye site acmis. Bitci coin satiyor bi gunde yuzde 60 artti diyor. Yaw coini Wawes ten 35 dolara aliyorsun zaten. Web sitesinide bin iki bin tl ye yazdiriyorsun. Tas catlasin maliyeti reklam dahil 20 bin tl. Ky telegramda burada biseyden anlamayan bu adamin web sitesine yuz bin 20 bin 50 bin yatiriyor. Yuzde 60 artti diyor. Saniyorki islem oluyor gercekten. Ooo diyor hanim altinlari boz daha da yatir ara sira uyanik para cekenlerin parasinida digerlerinden ver. Boyle boyle 1 2 milyar vurgunu yap. Coin dolandiriciliginin ozeti bu aslinda.

Illa yatiracaksaniz yurt disi buyuk firma secin bitrex gibi yada coinbase gibi. Sonra usb col wallet alin. Trade bitince paranizi oraya atin. En iyisimi bitcoin 60 bin dolar olmusken altlarda dahi olsa almayin.
    16.04.2021 tarihli EGEEN sayfasi update im. O zaman dedigim ornekle ayni sekilde daha 10 gun olmadan 3 tane firma batti. Batma gerecekleride belirttigim gerekce ile ayni coinleri caldirdik. Yaw yalani bile tutturmusuz bu kadar olur

Ulan insafli adamiz. Haramla isimiz yok. Yoksa varya bu zibidilerin 2 milyar dolar vurdugu yerde 10 milyar dolara para demezdim. Kapasitede var hem sitenin yazilimi hemde coinin algoritmasini alip yuklemek icin siteye ama duzgun adama ters. Yiyecegimiz bi gunde uc ogun yemek. Giyecegin bir elbise. O kadar milletin ahina girsen ne olacak. Zaten dunyayi geziyorum ben kendi kazandiigmla. Virus oncesi her sene ya maldiv ya dubai yada tayland yapan adamim. Bu isin birde obur tarafi var. Emlakcinin birisi iki gun once intihar etti. Yaziktir gunahtir. Bu update i coin borsalari batmadan bir hafta once yazmistim. Adamlar ayni taktigi sitelerinde uygulamislar ve ayni taktikle de battilar. Insafsizlar zaten komisyondan dunyalari goturuyorsunuz. Olurmu canim milyar dolar donuyor komisyon nedir. Hamuduyla goturmek lazim.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/kript...JkeIiRNf5lUSaA
    Son düzenleme : Buraktepe; 24-04-2021 saat: 19:45.

6. Arkadaslar samp olsa ne olacak asagi basmayacaklarmi tum sporlari. Son maclar lig iyice kizisti. Bundan sonra spor hissesinde durmak buyuk risk. Tamamen siz bilirsiniz. Savasc de benim cikmam gibi bir hafta sonra cikti spor hisselerinden dogru olani yapti. Ha Fener tum maclarini alir Bjktas ta puan kaybeder hisse olur 50 60 100 bilmemem ama bence buradan bu risk alinmaz. Tamamen kendi dusuncemdir. YTD

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    16.04.2021 tarihli EGEEN sayfasi update im. O zaman dedigim ornekle ayni sekilde daha 10 gun olmadan 3 tane firma batti. Batma gerecekleride belirttigim gerekce ile ayni coinleri caldirdik. Yaw yalani bile tutturmusuz bu kadar olur

Ulan insafli adamiz. Haramla isimiz yok. Yoksa varya bu zibidilerin 2 milyar dolar vurdugu yerde 10 milyar dolara para demezdim. Kapasitede var hem sitenin yazilimi hemde coinin algoritmasini alip yuklemek icin siteye ama duzgun adama ters. Yiyecegimiz bi gunde uc ogun yemek. Giyecegin bir elbise. O kadar milletin ahina girsen ne olacak. Zaten dunyayi geziyorum ben kendi kazandiigmla. Virus oncesi her sene ya maldiv ya dubai yada tayland yapan adamim. Bu isin birde obur tarafi var. Emlakcinin birisi iki gun once intihar etti. Yaziktir gunahtir. Bu update i coin borsalari batmadan bir hafta once yazmistim. Adamlar ayni taktigi sitelerinde uygulamislar ve ayni taktikle de battilar. Insafsizlar zaten komisyondan dunyalari goturuyorsunuz. Olurmu canim milyar dolar donuyor komisyon nedir. Hamuduyla goturmek lazim.

https://www.ntv.com.tr/turkiye/kript...JkeIiRNf5lUSaA
    z kuşağının inançları davranışları hayata bakışları a dan z ye her halti falso ağa..
    en kısa yoldan çalışıp çabalamadan emek vermeden köşeyi dönme peşinde bir çoğu..
    ahlâk kriterleri falan bildiğin çöp..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

ilk yarı 7 olacak maç harun un takımı düşürmesi nedeniyle şaka gibi 3/2 bitiyor..
    oyuncu değişiklikleri harici oyun gayet güzeldi , tebrikler takım..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

Sayfa 542/621 İlkİlk ... 42442492532540541542543544552592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •