Sayfa 608/623 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618 ... SonSon
Arama sonucu : 4979 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Yarın 87.40 en kötü 83 döner sonra tekrardan
    100-120 yol alır.....

Yarın kampanyali fiyatttan değerlendireceğim...

Mal alırken kazanılır satarken değil....

Yeri zamanı geleceği zaman alintiliyacagim
    Yeri de zamani da gelmez daha Sadiktan hoca.

Arabistandaki olayla beraber Ali Koc Ronaldo Messi nessi kare asini transfer etse daha da sampiyonlugun S sini goremez. Hisse cikar iner ona lafim yok yalniz Sampiyonluk bu sene kesin gitti.

Taa Ali Koc ilk geldigi gun de yazdim bugunde yazdim. Gecmise alintilayip bulurumda. Amac Ali efendi burada staj yapip Feneri samp yapip Chp nin basina getirmekti. Adamin biride bunu gordu onlemini aldi. Fener agziyla kus tutaada sampiyon olamiyor. Bu arada hisse cikiyor ediyor biniyor iniyoruz onlar ayri mevzu. Yalniz bu yil son olay sonrasi iyice bilenmistir Ali Koc a. Hisseye girmek bu yil riskli. Ceza dir vergi cezasidir. Uzerine bedelli sermaye bekliyorum. Bu yil Arabistan olmayaydi alacaktim ocak ikinci hafta gibi ama artik uzak olsun. Gerek yok.

Hisse arayaniniz varsa ne alayim bunun yerine diye Alcar Egeen Konya Doas Jants Dardl vs vs yazdigim nice hisselerden alin yaz aylarinda guzel yerlere gelecektir.

2.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Yeri de zamani da gelmez daha Sadiktan hoca.

Arabistandaki olayla beraber Ali Koc Ronaldo Messi nessi kare asini transfer etse daha da sampiyonlugun S sini goremez. Hisse cikar iner ona lafim yok yalniz Sampiyonluk bu sene kesin gitti.

Taa Ali Koc ilk geldigi gun de yazdim bugunde yazdim. Gecmise alintilayip bulurumda. Amac Ali efendi burada staj yapip Feneri samp yapip Chp nin basina getirmekti. Adamin biride bunu gordu onlemini aldi. Fener agziyla kus tutaada sampiyon olamiyor. Bu arada hisse cikiyor ediyor biniyor iniyoruz onlar ayri mevzu. Yalniz bu yil son olay sonrasi iyice bilenmistir Ali Koc a. Hisseye girmek bu yil riskli. Ceza dir vergi cezasidir. Uzerine bedelli sermaye bekliyorum. Bu yil Arabistan olmayaydi alacaktim ocak ikinci hafta gibi ama artik uzak olsun. Gerek yok.

Hisse arayaniniz varsa ne alayim bunun yerine diye Alcar Egeen Konya Doas Jants Dardl vs vs yazdigim nice hisselerden alin yaz aylarinda guzel yerlere gelecektir.

Yillar yillar sonra Ali Koc efendi dedigime gelmis. Ilk paylasimi bugun Sadiktan nin paylasimi sonrasi saat 14:30 da siteye yuklemistim. Ayni gun aksam bi ihtimal Ali Koc efendi yazimizida ya okudu yada okuttular birebir ayni laflati tv de aciklamis.

Fener in basinda oldugu surece sampiyon olamayacagini anlamis sonunda. Hisse net Fener forumunu okusaydi taa zamaninda adayken burada acik acik yazdik. Baskan secildigi gunde burasi ana baba gunuydu o gunde yazdim. Bosa sevinmeyin Fener sampiyonlugu unutsun diye. Chp nin basina gecme projesini yedi duvel biliyordu.

Bosu bosuna yillarca zaman ve para kaybetti.

Simdi kendisi durumu kabul etmis. Asagidaki aciklamayi Haberturk yayininda yapmis bulunuyor. Yavru Ali Koc. O kadar danismanin var fos fos. Alacaktin su forumdan iki uc arkadasi senin sittin sene sampiyon olamayacagini kafana vura vura anlatacaktin. Bosu bosuna dedenin kazandigi paralarida carcur etmeyecektin. Buzleride bedellide zarara sokmayacaktin. Azmi zamaninda organize olduk sana karsi su forumda. Spk, Cime, bist zamaninda sikayet mailleri borbardimanina tutmustuk. Olacaksa bedelli degil tahsisli olsun diye.

Herneyse velhasil yillar yillar sonra dedigimize gelmis. Aciklamasi asagida:

—————————————————————

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, HaberTürk ekranlarında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Ali Koç, Mayıs ayında yapılacak başkanlık seçiminde aday olmayı düşünmediğini açıkladı.Ali Koç'un konuyla ilgili açıklaması şu şekilde:

“Fenerbahçe'nin 10 yıldır şampiyon olamamasının tesadüf olduğunu mu sanıyorsunuz? İddia ediyorum, Ali Koç bu kulübün başkanıyken Fenerbahçe şampiyon olamaz. Asla asla dememeyi öğrendim ama seçimde aday olmayı planlamıyorum. Bana soranlara, başkanlığa devam etmemeyi planladığımı söyledim.”

—————————————————————
    Not: Ali Koc baskanligi biraktigi andan itibaren Fener hissesi her seviyeden alinir. Ali den sonra sampiyonluk gelecektir. Bunca sene sampiyon olamayan fener taraftarinin gazi alinmali. Hatta iki sene ust ustede olabilir. Fener tekrar favori hissemiz olacak gibi bakalim. Hayirlisi.

YATIRIM TAVSIYESI DEGILDIR

3.  Alıntı Originally Posted by SADIKTAN Yazıyı Oku
    Yarın 87.40 en kötü 83 döner sonra tekrardan
    100-120 yol alır.....

Yarın kampanyali fiyatttan değerlendireceğim...

Mal alırken kazanılır satarken değil....

Yeri zamanı geleceği zaman alintiliyacagim
    Hissenin 200gunluk ortalaması 90.55di.....

85.70dondu.... Ucuza mal buldumu affemem...

103.20 yeri zamanı geldi ss yapılacak dendi

Değerlendirene bereket versin...

Kalın sağlıcakla

4. 85nirree

115nireee......

Mali ucuz buldumu affetmeyin...

30tl gitti bu fırsat her zaman ayağa gelmezdi

Bugün itibariyle çıkış yaptım. Posizyonu kapadım

Kampanya olursa yine alırız

5. Vay Sadık;
    Nerdesin yaa? Halkb forumuna uğramaz oldun
    Who, baby, Who Will Save The World?

6. Ben Gs liyim ama Fenerin mevcut kadro yapisina ilave 1/2 iyi adamla yenilmez olur..Gs kadrosunu koruyamayacak gibi gorunuyor..Zirvede kopus yakin gibi...De 85/90 araliginda alinmayan kagit simdi alinir mi? Gerci yanilmiyorsam 145 leri de gormustu...Fenerin en buyuk avantaji camiasi takimi yonetimi baskani ile basariya ac ve ihtiyaclari var...Buda hata yapma riskini azaltiyor.Avrupadada bir yari final ufukta gibi...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Ben Gs liyim ama Fenerin mevcut kadro yapisina ilave 1/2 iyi adamla yenilmez olur..Gs kadrosunu koruyamayacak gibi gorunuyor..Zirvede kopus yakin gibi...De 85/90 araliginda alinmayan kagit simdi alinir mi? Gerci yanilmiyorsam 145 leri de gormustu...Fenerin en buyuk avantaji camiasi takimi yonetimi baskani ile basariya ac ve ihtiyaclari var...Buda hata yapma riskini azaltiyor.Avrupadada bir yari final ufukta gibi...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Büyük resme bakın bu hissenin dolar bazında 43.88 dolar zirvesi var. Akla hayale gelmeyecek rakamlara gelebilir endeks te yükseliş trendine girerse tadından yenmez . Yatırımcı 10 yıllık şampiyon olamamanın acısını çıkartır. 35 yıllık bir futbol izleyicisi olarak FB'nin oyun gücü ve fizik kalitesi gs de yok. Bu arada ben de BEŞİKTAŞ'lıyım ve şampiyon olmalarını da istiyorum.

8. bence spor hisselerinin yükselişlerinin sportif başarı ile direkt bir bağlantısı yok. tamam zaman zaman ligde veya avrupada beklenmedik durumlar olduğunda spor hisseleri zıplamalar yapıyor ama beşiktaş hissesini nereye koyalım o zaman ? geçen sene 5 lirayken bir yılda 50 lirayı geçti. son haftalarda biraz geriledi ama beşiktaşın ortada bir sportif başarısı var mı ? bence fener şampiyon olsa olacağı en yüksek rakam 150 tl civarıdır. yani ortalama % 30 prim yapma potansiyeli var üç aşağı beş yukarı. benim gözlemlerim spor hisselerine en çok hareketi teknik direktör veya başkan değişim dönemleri yaptırıyor. bakalım hayırlısı hep birlikte izleyip göreceğiz..yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 608/623 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •