Sayfa 186/622 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon
Arama sonucu : 4972 madde; 1,481 - 1,488 arası.

Konu: FENER - Fenerbahçe Futbol A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cyclone. Yazıyı Oku
    ali koc ne yapiyor acab hisse yerlerde surunuyor çop seviyesinde. hisse tamaen sahipsiz gunlukculer boka cevirdi hisseyi.. a1 satti simdide dusurmek icin herseyi yapiyor
    Gercekten cok igrenc. 10.80 goren kagit bu kadar geri cekilmemeli. Resmen al-sat yapin diyorlar.

2. 10 üzerinde kalması güzel,
    11 'i kırarsa zaten yolu açık...
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, yatırım konusunda kimseye de güvenmeyin...

3. fenerde yüksek fiyat beklentileri umutları hiç bitmezmiş, günü geldiğinde bekleyen kara geçermiş, böyle söylüyor büyüklerimiz

4. a1 gene almaya basladi
    ve basti 2 kurus kara

Herkese bol kazançlar sayın dostlar...

YTD.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR !

6. Arsa satisinin etkisi bu kadar az olamaz. O is mali tablolari iyilestirecek. Ben daha iyi bir tepki bekliyordum.

7. Fener bu aralar kısa sürede 12-14 bandına atacak kendini
    Ben buradan en az %30- %40 yukarı tepki bekliyorum
    Yeni sezonu fiyatlama yapacak
    Şampiyon belli ama onlar satın aldılar sırada fener var.
    Bilanço da zarar da muazzam düşüş var Ali Koç bu hisseyi tekrardan 20 li seviyelere taşıyacak ve geçecek birde arsa satışı deniyor

Benim için fener altın gibidir vede tavhl beğeniyorum

8. Arsa isi onemli, ama mevcut virus ortaminda kolay degil. Altindan ne cikacak gorecegiz

Arsa, sponsorluk vs gibi konularda bir gelisme olmazsa yeni sezona kadar spekulatif hareketler disinda onemli bir hareket beklemiyorum

Insallah hem sportif hemde finansal anlamlarda guzel kararlar alinirsa orta vadede onumuz acik. Hisseniz cok geri kaldi. Sampiyonlugunda artik zamani geldi gecti bile. Hayirlisiyla gelecek sezon

Herkese bol kazanclar

Asla YTD

Sayfa 186/622 İlkİlk ... 86136176184185186187188196236286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •