Sayfa 44/223 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 345 - 352 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Bu hissenin normal şartlarda yani kanal muhabbeti olmasaydı normal seyrinde hareket etseydi 2 liralarda olurdu, bununla aynı fiyatlardaki hisselwre bir bakın , yayla cemas adese ozgyo , faaliyet alanı aynı olanda var farklı olanda , bununda en az 2 lirada olması gerekirdi, buralarda düşük kalmasının tek nedeni kanal muhabbeti nedeniyle mileti dökmek içindi.

2. 2 tl.olmadan satmak yok. kendime söz verdim. Beklemeye devam.Daha çok ucuzdur bu fiyatlar buna yakışmıyor. Seni seviyorum Ihlgm 2 tl olacaksın ben 2 tl olunca satmayacagim 5 tl olmanı bekliyeceğim. Büyük sabır edeceğim.

3. 2 tl. olmadan satmak yok ama 2 tl. olunca da satmayacağım 5 tl. olmanı bekleyeceğim çünkü seni seviyorum diyorsun yani .

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
    ne oliiii aloooo

5. Bu hissenin artık kanal İst ile ilgisinin olmadığına inanıyorum, ilgisi olsaydı di bu kadar dusrmezlwrdi.yoksa ABD ve İran ile ne alakası varda bu kadar düşüyor.sanki muco İran'a yatırım yapmış gibi

6. Açık işlem yasağı var.Ama adamlar sat-al ve kendi alışlarına vererek senedi gene paçavra ettiler.
    yapılanların planlı olduğunu düşünüyorum.
    Perşembe-cuma günkü a1 in yılıcı işlemlerinin yerini global ve saz arkadaşlarının karşılıklı manipülatif işlemleri aldığını zannediyorum...
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

7. Kanalla alakası nin olmadığı belli oldu bu hareketle, benim beklentim bilanço iyi gelir diye düşünüyorum, faizler indi, kanal civarında dairleri var iyi paraya satar oraları iyi kar gelir . Bu belki hisseyi 2 liraya taşıyabilir.

8. Resmen ikinci soygun vakasini yapıyor patron,ne yazıkki buna çanak tutan bir SPK yönetimi var.Cuma günü hisseye kredili işlem ile birlikte açığa satış yasağı geliyor ama bugün kâğıtta daha cok açığa satış var.Yani uç Kâğıtçı,düzenbaz acigabsatan asil patron muş. Allah hak ettiğini verir inşallah.Ama SPK adama resmen altın tepsi sürüyor.Benim şahsi kanaatim kanal istanbuldan bir halt cikmayacagi.Yada cikacaksada sırtındaki fakir fukarayi silkeleyip dökene dek durmayacak bu iblis.Sanki savaş bu iblisin şirketinde çıktı.Kesinlikle acikci mucodur.ytd

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 44/223 İlkİlk ... 3442434445465494144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •