Sayfa 199/223 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon
Arama sonucu : 1784 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: IHLGM - İhlas Gayrimenkul

1. Halk dilinde bir tabir vardır 'adamlar kusuru' diye,buda olsa olsa hisse,yatırım kusuru 'dur.AMA BU AT HIRSIZLARININ OLDUĞU KAĞIDA YATIRIM YAP DİYE,KİMSE BİZİ ZORLAMADI,KABAHAT BİZDE...

2.  Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    Halk dilinde bir tabir vardır 'adamlar kusuru' diye,buda olsa olsa hisse,yatırım kusuru 'dur.AMA BU AT HIRSIZLARININ OLDUĞU KAĞIDA YATIRIM YAP DİYE,KİMSE BİZİ ZORLAMADI,KABAHAT BİZDE...
    Sayın hürriyet evet kimse zorlamadı ona eyvallah kabahat belki değişmişlerdir artık gerçekten Ülkeye değer katacak işler yaparlar diye düşünüp yatırım yapan bizlerde.

Ama "BU AT HIRSIZLARININ" arkasında duranların, buna destek verenlerin, yol verenlerin ihlas finans gibi binlerce insana mağdur eden vahim bir durum var iken her bedellisine onay verip çalışıp üretmek yerine çalışıyormuş gibi yapıp sonra bilançolarda kalemle bir şekilde o toplanan paraları hiç eden bu zihniyeti denetlemeyenlerin hiç mi suçu yok. Bir de ödül verir gibi bir de yıldız pazara alıyorlar.

3. Kimse bize zorla hisse aldırmadı ama bir şirket hep ky den mi beslenir hakkımı helal etmiyorum borsa 1 düçüyorsa bu 3-4 düşüyor ama yükselmiyor ben ne diyim ahirette iki elim yakalarında olacak hak nasıl alınıyormuş görecekler ama çok geç olacak onlar için.

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. https://t.co/UViH3MvzCg?amp=1 KANAL İSTANBULA DEVLET GARANTİSİ RESMİ GAZETED YAYIMLANDI.

5. Inşallah hayırlısı ve afiyetli si olur. Bizler için
     Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    https://t.co/UViH3MvzCg?amp=1 KANAL İSTANBULA DEVLET GARANTİSİ RESMİ GAZETED YAYIMLANDI.
    POT-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Beklentim var bu kağıtta pozisyonumda var ama şimdi ki aklım olsa İhlas grubuna bulaşmam. İhgzt'de almıştım. Bu adamların ayrı bir bezdirme taktiği var. İliğini sömürüyor insanların. Ben zararına hisse satmıyorum prensip olarak bakalım ne zaman verdiklerimizi alıcaz 7-8 yıldır ciddi bir hareketi olmadı daha ne kadar gider bilemiyor insan. Kanal İstanbul hikayesi olur mu bakalım göreceğiz.

7. Biz yatırımcılar bu lanet hissenin düştüğü yerden nasıl kalkacağını, ne kadar sürede toparlanacağını, yarın da tabana kadar salar mı ki, acaba şimdi satıp yarın aşağıya salarsa oradan mı alsak diye düşünürken müCo denen kan emici bedelliler ile topladığı paraları nerede nasıl hiç edeceğini düşünüyordur.

Tamamen kişisel düşünce olup yatırım tavsiyesi içermez.

"Mağrurlanma padişah senden de büyük ALLAH var"

8. Ygyo 2.290 tl'yi gördü hemde borçlu ve problemli olmasına rağmen ama patron Engin Yeşil hisselerine sahip çıktı demekki delikanlı adammış..para basan borcu harcı olmamasına rağmen üstelik 700 milyon tl bedelli yaptı kasasına para girdi ama gel görki İhgyo'nın sahibi hırsız,dolandırıcı,soyguncu ,yatırımcılarını mağdur eden bir kişi ,delikanlılığı,mertliği,adamlığı,dürüstlüğü çaksan girmez soyu devrilesice..Birde Yıldız pazara aldılar niye aldılarsa belliki yıldız pazar hikayesini satış için kullandı iblis oğlu iblis..Yıldız pazarı yeşil GYO hakediyor ..Benim ygyo hissem yok hem doğruları yazmak için hissemiz olmasıda gerekmiyor..ytd..

Sayfa 199/223 İlkİlk ... 99149189197198199200201209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •