Sayfa 277/570 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon
Arama sonucu : 4555 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

bu arada Cola'ya gazı veriyor araci kurumlar.

Yapi Kredi'den sonra Ak yatirim'da bugun 56 lira hedef fiyat ile "al" verdi.

yaz geldi herkes Cola sever oldu bir anda model portfoye alan alana ! beni aghol, adel ve migros zerre kadar ilgilendirmiyor ama Cola'daki bu şenlik ilgimi cekiyor ! ne de olsa hakim hissedariz

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    bu arada Cola'ya gazı veriyor araci kurumlar.

Yapi Kredi'den sonra Ak yatirim'da bugun 56 lira hedef fiyat ile "al" verdi.

yaz geldi herkes Cola sever oldu bir anda model portfoye alan alana ! beni aghol, adel ve migros zerre kadar ilgilendirmiyor ama Cola'daki bu şenlik ilgimi cekiyor ! ne de olsa hakim hissedariz
    Hedef şaşırtıyorlar. Sabredecez 3 ileri 2 geri hedefe devam.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yine kanser edici bir gün.

5. Genel de bir uyuzluk var sanki...

6. 110 bine 50 bin alıcı ağırlıklı. Bürüt lotta 1100 e 270 alıcılar dağınık. Bist genelinde alıcı toplu satıcı dağınık iken Anadolu gurubunun tüm hisselerinde alıcı dağınık satıcı toplu. Baronlar Anadolu gurubuna sanki operasyon çekiyor. Şu anki konjektürde 1 TL lik hisse ucuz 19 TL ye hissemi olur. Diyenlerin kazancını izlemekle yetiniyoruz. F/k , P/d si kaç aldığın kağıdın diye sorduğumuzda o ne laaa sen kayıt kaç para onu söyle diyenlerin gevrek gülüşleri altında.

7. holding yakında bizi geçecek

8.  Alıntı Originally Posted by orcik37 Yazıyı Oku
    110 bine 50 bin alıcı ağırlıklı. Bürüt lotta 1100 e 270 alıcılar dağınık. Bist genelinde alıcı toplu satıcı dağınık iken Anadolu gurubunun tüm hisselerinde alıcı dağınık satıcı toplu. Baronlar Anadolu gurubuna sanki operasyon çekiyor. Şu anki konjektürde 1 TL lik hisse ucuz 19 TL ye hissemi olur. Diyenlerin kazancını izlemekle yetiniyoruz. F/k , P/d si kaç aldığın kağıdın diye sorduğumuzda o ne laaa sen kayıt kaç para onu söyle diyenlerin gevrek gülüşleri altında.

Adamlar haksız sayılmaz 1 liralık hisse en kotu 50 kuruşa düşer bu ise 20 lira 1 liraya düşebilir diye düşünen birisi için fazla yüksek 18 dolardan 2.5 dolara gelmiş bunun derdi neki bu kadar satış yemiş ucuz diye aldık ama ucuzdur vardır bı derdi oahalidir vardır bı kıymeti p/d değeri net holdingin daha düşük ekgy onunda halkb da neden düşükler diye sorgulamak lazım sorguladigimda onlarinalmadim bunu aldım ama bunun derdi ne bulamadım

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 277/570 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •