Sayfa 41/739 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon
Arama sonucu : 5910 madde; 321 - 328 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by aptamil Yazıyı Oku
    1,66 tekrar devre keser demedi demeyin !!! ana mal kalacak şekilde günlük al sat tradeye devam
    Aptamil hocam ciddimisin gercekten

2. Tam kadro satıştalar.İş yat Alnus,A1 Capital(malnus ve iş in malı da burdan ),marbaş.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

3. 1.67 yi gördüğünde 6 tl gitti derken 20 tl yi kurtarmışız da haberimiz yok.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. a1 12m lot mal sattı yada alnusun malıyla işin malını karısık veriyor ortaya

5.  Alıntı Originally Posted by kasap Yazıyı Oku
    Aptamil hocam ciddimisin gercekten
    benim öngörüm o tradeye dvm kimse düşecek diye kağıt almaz hep yükselsin ister
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi niteliğinde değildir.Herkes kendi kararını kendisi versin.

6. Cok klas hareketler. Yani ben gidecem de bu hareketleri gorenler kalmasin. Artik 0.60 lara mi gider 2 lere mi. Sonucta buradan iyi kar etti galip yada spek. Bi ay beklese sorun yok. O ky ye yigilan mallarin geei alinmasi felan 1 aydan fazla martta gorusuruz

7. Yeni girecekler dikkat edin.A1 capitalin sattigi sanirim deutche nin mali.
    14 milyona kadar yolu var.Sonrasi geri yukari cevirebilir belki

MI MAX cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu kadar mali niye çıkar ki A1
    Bedelli filan gelmez insALLAH
    y.t.d....

Sayfa 41/739 İlkİlk ... 3139404142435191141541 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •