Sayfa 244/889 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by murat4611 Yazıyı Oku
    Acaba ne durumda bizi. Bolge meclise.gelebilcek.mi .. onder bey var meclis.uyesi ona sordum bakalim.ne.diyecek .. ne zaman sorsak.son durumunu soyluyordu
    inşaALLAH umarım artık hallolur

2. Takasa bakıp teyit edebilecek varmi acaba bu yatfin meri credit çiti yabancı takasına mi mal geçiyor. Geçen sefer gelen ekipse 80 bin lota kadar çıkmışlardı.

İstikrarlı bir alım başlayınca satıştaki büyük lotları anında silmeye başlıyor. Emir silmeyi yasaklayacaksın bakalım o zaman baskı kurabilecek mi?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Amma uyduruyorsun... Ben 3 yıldır kağıttayım. Bu kez gerçekten vakit kalmadı. Sen kaybolmuştun nereden çıktın. Ne zaman kağıt hareketlenecek olsa buraya damlıyorsun. Önüne gelene sallıyarak.
    Hareketsiz kağıtlarda işim olmaz üstadım. Bak geldim % 5 prim yaptı kağıt. Daha ne ?

5. Mızrak çuvala sığmıyor artık ...dikkat ler turgg ye çevriliyor alımlar başladı rast gele ytd...

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Hareketsiz kağıtlarda işim olmaz üstadım. Bak geldim % 5 prim yaptı kağıt. Daha ne ?
    Sayın Kamil sizin bu hisseye geçen girişiniz de de yüzde 40 gibi bir karınız vardı sanırım?

Sent from my iPhone using Tapatalk

7.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Sayın Kamil sizin bu hisseye geçen girişiniz de de yüzde 40 gibi bir karınız vardı sanırım?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Biraz daha fazlaydı, iyi hatırlıyorsunuz. Selamlar üstadım.

8. Kim aldi yine bunların oyuncaklarını verin bakım .

Sayfa 244/889 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294344744 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •