Sayfa 253/889 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 2,017 - 2,024 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by GökhanKaya Yazıyı Oku
    Degerli arkadaşlar,kendinizi bu işe saglıgınızı bozacak derecede kaptırmayın,bakıyorum herkesin psikolojisi fena halde bozulmuş ve hayattaki en büyük derdi turgg olmuş,bu kadar kapılmayın,hergün takip etmeyin,kapatın ekranı gerekirse 10 yıl bakmam diyin,belediyede imar konusunda olumlu bir durum olsa bile bu tür imar olaylarının tamamında oldugu gibi bundada hemen birkaç gün içinde imarın iptali için dava açılacak,daha o süreç var,dolayısıyla saglıgınızı bozmayacak şekilde yatırımınızı ve takibinizi yapın,ekranı kapatın kendi haline bırakın,saygılar
    10 yıl oldu zaten. Kaç tane 10 yıl bekleyelim.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Benim elimde olsa 1 gün bile beklemenizi istemem sayın relax42,bana kalsa hemen 100-150 olsun herkes kazansın,ama maalesef bugüne kadar gördügüm tüm imar meselelerinde işler hep böyle yürüyor,hem belediyelerdeki süreçler yıllarca sürüyor,hemde imar belediyeden çıkınca anında iptal için dava açılıyor oda yıllarca sürüyor,genel olarakta belediyelerin yaptıgı çeşitli usulsüzlükler nedeniyle mahkeme imarı iptal ettigi için süreç tekrar belediyeye dönüyor ve yine yıllarca belediye süreci bekleniyor,ondan sonra belediyeden imar çıkınca bi daha iptal için dava açılıyor,yani bu imar işleri ne yazıkki kısır bir döngü,turgg yi ilk işlem görmeye başladıgı günlerden beri takip eden ve forumuda arasıra okudugum için sizlerin yazdıklarınızı bilen bir insan olarak söylüyorum bu kadar kendinizi kaptırmayın saglıgınızı bozarsınız,daha kaç tane 10 yıl beklemek gerektigi maalesef belli degil,inşallah bir mucize olurda hiç beklemezsiniz

3. Adam haklı senelerimiz gitti hala Bi yerde yanlış hesab yapıyoruz.. Millet ona katladı biz hayalden cıkamadık imar cıksada ne olacağı belli değil... 2012 golf6 vardı satıp1000lot almıştım araba 105 bin olmuş..

ATU-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. son 4-5 yıldır endeks 30 hisseleri bankalarda para kazandırmadı.kazandıranlar son dönemde sosyal medyada küçük hisselerde pazarlanan hisselerde pozisyon alanlar .zaten çoklu portföy yapmadıysanız hata yı kendimizde aramalıyız vb.

5. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by GökhanKaya Yazıyı Oku
    Benim elimde olsa 1 gün bile beklemenizi istemem sayın relax42,bana kalsa hemen 100-150 olsun herkes kazansın,ama maalesef bugüne kadar gördügüm tüm imar meselelerinde işler hep böyle yürüyor,hem belediyelerdeki süreçler yıllarca sürüyor,hemde imar belediyeden çıkınca anında iptal için dava açılıyor oda yıllarca sürüyor,genel olarakta belediyelerin yaptıgı çeşitli usulsüzlükler nedeniyle mahkeme imarı iptal ettigi için süreç tekrar belediyeye dönüyor ve yine yıllarca belediye süreci bekleniyor,ondan sonra belediyeden imar çıkınca bi daha iptal için dava açılıyor,yani bu imar işleri ne yazıkki kısır bir döngü,turgg yi ilk işlem görmeye başladıgı günlerden beri takip eden ve forumuda arasıra okudugum için sizlerin yazdıklarınızı bilen bir insan olarak söylüyorum bu kadar kendinizi kaptırmayın saglıgınızı bozarsınız,daha kaç tane 10 yıl beklemek gerektigi maalesef belli degil,inşallah bir mucize olurda hiç beklemezsiniz
    Sizce kaç yılda çıkar İstanbul’da arsa imarı? Yada şöyle sorayım imar çalışmaları bir alan İçin başladıktan kaç yıl sonra ortalama çıkıyor İstanbul’da? Bu kadar yoğun arsa ihtiyacının yeni inşaatın kentsel dönüşümün ihtiyac olduğu şehir de?

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Ya arkadaş parasıyla değilmi satmıyorum hisseleri. Vermişim parasını almışım hisseleri bu saatten sonra hepsini yakarım yinede satmam. Bana yar olmayanı size hiç etmem.

Bu arada benmi yanlış biliyorum 5000 lik planlar cıkmış itirazlar bitmiş mahkeme açıp kabul edilen herhangi bir şey yok. Planlar yürürlükte.

1000 lik planlar parsel bazında benim parselime senin itiraz edebilme hakkin bile yok ben kabul etmişsem askıdan indiği gün benim tarlam imarlı araziye dönüşür.

Kartalda şehir planlamanın yaptığı planlar meclisten imar komisyonuna sevk edildi.

Komisyon planla ilgili görüşünü yazip meclise sevk edecek. Meclis rapor doğrultusunda karar verip ibb ye yollayacak ve askıya çıkacak.

Bu asama da hisseyi neden kötülersin bu kadar çok para basılmış. Istanbulda merkezi arsa üretmek imkansıza yakın hale gelmiş.

7. Bu tartışma yersiz. 5000 likler tamam top ilçe belediyede. Umutsuzluk için bir neden yok. Bu yıl bu iş biter diye düşünüyorum. Nereden çıktı şimdi bu yıllarca daha bekleyeceğimiz öngörüsü. Kulak asmayın bu tartışmaya.

Ben imar konusunda sıkıntı etmiyorum elbet çıkacak. Ama şu baskının, kağıdın yükselmemesi için verilen amansız mücadelenin, dalaverenin sebebinin ne olduğuna takık durumdayım. Bu işin arkasından bir pu*tluk çıkmasından korkuyorum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 253/889 İlkİlk ... 153203243251252253254255263303353753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •