Sayfa 382/889 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Proje bekletir çok süründürür amannnnn satalım ben sattım sizde satın düşşün alayım!!!!! YTD hatta kinayedir...

ama imar sürecinde bir gecikme olursa tekrar düşebilir onu da hesap edin ey KY!!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Her iki ortağın yorumuna katılıyorum. (Gazmanbaba ve Ayan09 ) Bu kâğıtta sadece imar onaylanmasını bekleyenler yok. Satış görüşmeleri, proje görüşmeleri gibi başka beklentide olan yatırımcılarda var. İmardan sonra top patrona geçecek, isterse birkaç görüşme haberiyle ( satış, proje vb....,) kağıdı kimsenin tahmin etmediği noktalara taşıyabilir. Hedef fiyatına ulaşan trenden inebilir. İstasyon çok.

2. Turgg güzelliği beklentisi devamlı mevcut bu ay olmassa Obur ay meclis toplantısı bunu sonsuza kadar oteleyemezler herhalde eninde sonunda o imar gelecek memlekette dağlar taşlar imara açılmış kentin göbeğinde her tarafı imarlı olan bir bölgeyi daha fazla bekletmek olmaz.

3. Tartismalari okuyan da sanki herkesin mustakil ev almaya parasi var, artik kimse apartman dairesinde oturmayacak bundan boyle diye dusunup hisselerini satacak. Gereksiz tartismalar...

4. Hele bir imar çıksın tarlaya ne yapacağımızın da spekülasyonunu yapar dururuz. Daha patronun bize bir şey verdiği yok. Toplami sıfır olan oyuna devam ediyoruz hala...

Herşey ihtimal dahilinde.
    Öndeki DAP oturanları arkadaki mezbele için ne düşünüyorlar acaba?
    Vardır mutlaka bir bildikleri. DAP-ŞUA nın.
    Mesela böylede olabilir.DAP gibi yüksek kuleler yerine,manzarası yemyeşil bir cennet.
    Gerçi önündeki kulelerin arasından eh biraz deniz görecekler ama olsun. Orada da bir moda akımı oluşturulur.
    Çok parçalı arazi,anlaşmak tabiki zaman alır,ama müşterisi hazırdır sanırım
    Bol kazançlar dilerim.

Resim için canberkp ye teşekkürlerimle.

BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

Selamlar tarlacı abi.

Patrondan sonra en çok sende lot vardı.
    Çinli banktan satan sen sandım.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

7. Kuşlu sitede ne alıp sattığından haberi olmayanlar var, bunu bildikleri için çalkalama devam edecektir.

8.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Selamlar tarlacı abi.

Patrondan sonra en çok sende lot vardı.
    Çinli banktan satan sen sandım.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok be abicim, ben kim patrondaki mal kim. Benim satmam cok zor, maliyet cok yuksek malesef.

Sayfa 382/889 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •