Sayfa 498/889 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 3,977 - 3,984 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. hissemiz dillenmeye başlamış sanki. bu hafta toplantıdan karar çıksa ,millet atlamaya hazır gibi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. Meclis karar günü sabahı tavan bu ilk kez oluyor, hayırlısı

3.  Alıntı Originally Posted by KARTL Yazıyı Oku
    Meclis karar günü sabahı tavan bu ilk kez oluyor, hayırlısı
    Hayırlısı ya büyük bir oyun var, ya da büyük bir haber gelişme.. imar olmasını umuyorum.. ha olmadı bir sonraki toplantı veya sonrakinde veya bir diğerinde kesin olacak bunu biliyoruz kesin.... bu imar çıkacak ve bu bölge İstanbul’un marinasıyla avmsiyle yolları parkları millet bahçesiyle en modern semti olacak...

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Yarım saat 300 k hacim bu da ilk. Bubdan önce karar haftasından bir veya iki hafta önce kararı bilmedikleri 🙂 için hareketi yaparlar karar haftası hareket olmazdı bunlar öncü sarsıntılar sanırım, deprem yaklaşıyor....

Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Hayırlısı ya büyük bir oyun var, ya da büyük bir haber gelişme.. imar olmasını umuyorum.. ha olmadı bir sonraki toplantı veya sonrakinde veya bir diğerinde kesin olacak bunu biliyoruz kesin.... bu imar çıkacak ve bu bölge İstanbul’un marinasıyla avmsiyle yolları parkları millet bahçesiyle en modern semti olacak...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bu gün imarı konuşmazlar, Cuma günü veya perşembeye kalır. Oyunun feriştahını oynuyorlar her zamanki gibi. İnşallah bu hafta herşey biter, sonra ki level başlar.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Benim tahminimde kararın bir sonraki oturuma bırakılacağı yönünde, olmadı bir sonraki ay, ne farkeder, son birkaç ay her seferinde zirve tazeliyoruz, günlükçü değiliz, bunca yıl alehimize işleyen zaman lehimize döndü,

7. Yeni yıla guzel baslangic. Hadi bakalin hayırlısı

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Önce ki bahane tüm bölgeler tamamlanmadı yönündeydi. Şimdi tüm bölgeler hazır. Çıkmaması adına başka bir bahane bulabilirler mi?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 498/889 İlkİlk ... 398448488496497498499500508548598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •