Sayfa 66/889 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 7107 madde; 521 - 528 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Gedik ve şürekası sürekli bu tahtada görünürde zararına işlem yapar. A1 bunlardan al satla sürekli para kazanır lakin 131 yapmayı bırakmaz. Ya bu gedik çok dassakli biri hic umrunda değil 5bin 10bin zarar sinek ısırığı gibi geliyor ya da bu tahtadan harbi adamlar iyi para kaldıracak. Yoksa akılla izanla bu yapilan hareketleri açıklamak namumkun. Kaç senedir tahtayı bilfiil izlemenin neticesi bu şekilde. Ha bir de tek gerçek dolasmayan milyon lotlar var. hala 100bin lota bile gelemedi yabancı o kadar almasına rağmen. Takas yapısı muhtemelen %90 gedik ve ekibinin elinde baska ben açıklama bulamıyorum. Sonuçta adam isterse tavanı da çiziyor A1 e para da kazandırıyor. Adam at koşturuyor herhangi bir tarafa pasa gönlüne kaldık. Ama bu kadar uğraştığına gore büyük lokma götürecek muhtemelen. Yoksa kaz gelmeyecekse tavukları bosuna sacmaz diye düşünüyorum. Baska bir hipotezi olan varsa ben de duymak bilmek isterim.
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    dun ku gedik 51.50 den o kadar mali aldi mesala kardesim 700 lot satti 51.50 den karsilikli islem olmadi sanirim...adamlar cidden aldi ama ne olduysa zararina sattilar...bunlar bedavami aldi bukadar lotlari...

2. Daha evvelde yazdık adamlar fiktif işlemler yapıyor 51 aldığı hisseyi alt kademelerde alış yazdığı yere veriyor 47 den burada zarar olurşurmu sizce cep to cep sağ cepte sol cebe yatırım tavsiyesi değildir

3.  Alıntı Originally Posted by Sinerji78 Yazıyı Oku
    Daha evvelde yazdık adamlar fiktif işlemler yapıyor 51 aldığı hisseyi alt kademelerde alış yazdığı yere veriyor 47 den burada zarar olurşurmu sizce cep to cep sağ cepte sol cebe yatırım tavsiyesi değildir
    Aynen durum bu. Herşey bizim için tasarlanmış ama yiyen yok bu fiyatlara. Hangimiz hergün 5000 lot mal çeviriyor tahtada sorarım.
    A131 gibi yüklü satıp alan kazanan yatırımcı var mı aramızda?

4. p.tesi gunu meril 9 bin lot almisti yarin takasi geliyor bakalim meril kime mal topluyor...

5.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Aynen durum bu. Herşey bizim için tasarlanmış ama yiyen yok bu fiyatlara. Hangimiz hergün 5000 lot mal çeviriyor tahtada sorarım.
    A131 gibi yüklü satıp alan kazanan yatırımcı var mı aramızda?
    Alıp yatan var....

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. yabanci mal topluyor bariz sekilde belli...katar sermayesi malum istanbulu pek seviyor...hani diyorum imar cikarsa ya arsayi satacaklar yada hasilat paylasimli konut yapip satacaklar...2 secenek var...
    1 ci secenek tarlayi arsa yapip komple satmak...katar sermayesi devreye girermi...acaba bu yabanci alimi katarli sermaye mi? TURGG sirketini belli bir fiyattan satip vergi avantajini kullanip yeni sahibine sirketi devretmek...bizlere de cagri fiyati duser...
    2 ci secenek bir insaat firmasiyla anlasip belli bir oran karsiliginda suya sabuna dokunmadan hasilat paylasimli insaati yapip parayi cebe indirip borsadan cikmak olabilir...onumuzde 2 secenek var 3 cu bir secenek yok...

7.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    yabanci mal topluyor bariz sekilde belli...katar sermayesi malum istanbulu pek seviyor...hani diyorum imar cikarsa ya arsayi satacaklar yada hasilat paylasimli konut yapip satacaklar...2 secenek var...
    1 ci secenek tarlayi arsa yapip komple satmak...katar sermayesi devreye girermi...acaba bu yabanci alimi katarli sermaye mi? TURGG sirketini belli bir fiyattan satip vergi avantajini kullanip yeni sahibine sirketi devretmek...bizlere de cagri fiyati duser...
    2 ci secenek bir insaat firmasiyla anlasip belli bir oran karsiliginda suya sabuna dokunmadan hasilat paylasimli insaati yapip parayi cebe indirip borsadan cikmak olabilir...onumuzde 2 secenek var 3 cu bir secenek yok...
    Arkadaslar sizce nasil bir surec izleriz herkes dusuncesini yazsin...benim sahsi dusuncem bu...yanlis dusunuyor olabilirim....sadece dusuncem bu sizlerinde bir fikrini alalim...evet cevaplar....

8. Bunca yil bekleyip 2 nolu seçeneği uygulamazsa sasiririm.

Sayfa 66/889 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •