Sayfa 821/888 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,561 - 6,568 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. 10 yıldır buradayım..Tarihe not düşüyorum seni en az 100 dolara satacağım..

2. Yani 2000 diyorsunuz insallah

3. Yeter ya neyin baskısı bu iyice yildirdi

4. Bu olanlar gösteriyor ki, bu işin finalinde normal bir piyasa fiyatlaması göremeyeceğiz. Bizi ya çok iyi bir fiyatlama bekliyor ya da büyük bir fiyasko. Biz zaten şu an fiyaskoyu yaşıyoruz. Final fiyatlaması bugünkü fiyatlardan ya da az biraz üstünde olması en kötü ihtimal. Dediğim gibi o fiyaskonun içinde yaşıyoruz. Yani final fiyatlaması 350 tl ye kadar fiyasko olarak nitelendirilmeli. Zaten 12.5 usd den halka açılmış hisse fiyatı bu limitlerde büyük fiyasko sayılır. Ya da bu kadar baskı sonunda iyi bir fiyatlama olabilir.İyi fiyat için rakam vermeyelim herkesin beklentisne kalmış iyi fiyat nedir. Bilemem.

5. Gedik niye zararına mal sattı

Ben artık bu hissenin finalini, biz göremedik çocuklar görür boyutunu aştım, bu gidişle torunlar görür modundayım.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bence final yaklaştı. Bu yaz olanlar olur. Ama fiyaskomu yoksa sevindirici bir şey mi olur, bizim açımızdan onu kestiremiyorum.Seçim sonrası kaçarı yok bürokratik cephe tamamlanır. Sonra ne olur sorun o. Dağ bize müjde mi verecek, yoksa fare mi doğuracak onu göreceğiz. Ama ne olursa olsun sonuna geldik gibi. Bahane kalmadı çünkü.

8.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Bence final yaklaştı. Bu yaz olanlar olur. Ama fiyaskomu yoksa sevindirici bir şey mi olur, bizim açımızdan onu kestiremiyorum.Seçim sonrası kaçarı yok bürokratik cephe tamamlanır. Sonra ne olur sorun o. Dağ bize müjde mi verecek, yoksa fare mi doğuracak onu göreceğiz. Ama ne olursa olsun sonuna geldik gibi. Bahane kalmadı çünkü.
    Son beş yıldır hep sona çok yaklaştık diye düşündüm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 821/888 İlkİlk ... 321721771811819820821822823831871 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •