Sayfa 841/888 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    aynen...bende diger hisselerden yeter dediklerimi buraya aktariyorum...arsa yatirimi mantigiyla...bu özdemir ucar tahtadan ciktimi cikmadimi bilemiyoruz...insallah cikmistirda yeni bir oyuncu gelir tahtaya
    Mal aldığımız da daha aşağıdan al diye mal basan, piyasaya en ufak satış geldiğinde yangından mal kaçırır gibi mal veren( devre kestiren) varsa veya bütün piyasa kopmuş giderken birileri sizin hissenize eksi yaptırıyorsa bu iyidir! ) Spek iş başında demektir.

2.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Mal aldığımız da daha aşağıdan al diye mal basan, piyasaya en ufak satış geldiğinde yangından mal kaçırır gibi mal veren( devre kestiren) varsa veya bütün piyasa kopmuş giderken birileri sizin hissenize eksi yaptırıyorsa bu iyidir! ) Spek iş başında demektir.
    aynen oyle sabah 285 den mali csktim asıl mali asagiya cekince asıldım... taktik bu..

3. Bilemem iş, yapı ve ak tan çektim. Baktım kaç tane. 11 civariymis.. 100/200 falan derken olmus. Bugün bulaşmasın hiç tatildeyim bir de diğer kağıtlar yurfudugunden bozmadım birşey.
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    iyide aga benim aldigim lotlar nerede...sen aldim diyon, ben de aldim diyom...gecen hafta en az 5 k hisse cektim
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by COOL*** Yazıyı Oku
    Yıllardır aynı hareketler , ama biz de saplandık batağa.. diğer hisseler uçuyor biz speki bekliyoruz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

5.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Bilemem iş, yapı ve ak tan çektim. Baktım kaç tane. 11 civariymis.. 100/200 falan derken olmus. Bugün bulaşmasın hiç tatildeyim bir de diğer kağıtlar yurfudugunden bozmadım birşey.

sanirim sen maalt da vardi sattinmi hepsini

6. Sattım hem de epey dusuklerden.
     Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    sanirim sen maalt da vardi sattinmi hepsini

7.  Alıntı Originally Posted by mandradasutvar Yazıyı Oku
    Sattım hem de epey dusuklerden.

sabırla bekledim meyvesini yedim 1000 tane kaldi bendede onlarida bedelliden sonra satacam gerci tahsisli ama bekleyecem ...sıra eski göz ağrim turgg de...

8. bende oradan satip satip buraya ekliyorum...bakalim artik...bugun yatirumci iliskileriyle konustum yilsonuna kalmaz biter insallah dedi...

Sayfa 841/888 İlkİlk ... 341741791831839840841842843851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •