Sayfa 823/888 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 6,577 - 6,584 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Eczacilarin uctugu gun -2.34 olmak da buyuk basari. Bu basari sizin, cok agir kufurler ettigim ve edecegim spek bozuntulari. Ahiret dahil iki yakaniz bir araya gelmesin. Sanmayin ki satiyorum, her buldugum kurusla aliyorum. Belediyede bu isi yavaslatan her calisanin da 7 sulalesi gun yuzu gormesin insallah. Amin

2. ne 18 miş bunu çıkacağı yok kemikleşm,ş yatırımcı olduğu sürece götürmüyecek

Ülkede 1/1000 - 1/5000 18uygulaması, kentsel dönüşüm süreci vs. bitmeyen toprak parçası kalmadı. Orman arazisinden tutun da, kıyısı, koyu imara açılmayan deniz kalmadı. Ne lanet bir yere yatırım yapmışız ki 20 yıldır bugün, yarın, seneye diye diye bitmedi gitti. Ne belediyeymiş ki bu kartal, kime veya kimlere hizmet ediyorsa, bu işi bitirmemeye yemin etmiş sanki. Eskiden uzun vade yatırım diye düşündüğümüz, artık ömürlük yatırıma döndü. Emeği geçenlerin Allah belasını versin.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Patron yada spek her kimsen. Senin kağıdı baskılamanla fiyatını düşürmenle arsanın değerinin düşmediğinin buradaki her yatırımcı biliyor. Bu şekilde çoğunluğun elinden de alamadığın için iyice saçmalamaya başladın. Bu hareketlerle de alamayacaksın. Bizleri ömürlük yatırımcı yaptın. Kaybet kaybet taktiği ile devam diyorsan inşaatları görene kadar buradayız.İnatsa inat.

5. Bizim spek artığı yok ortalarda yine. Diyorum size bu adam bizden değil diye kimse inanmıyor. Ama demedi demeyin Yarın öbür gün düşer yine (Gaz) vermeye buralara!..

Bence bir tane spek vardı o da UÇAR efendiydi. Tüm malı etrafındaki kişilere 350'den 230'a kadar dağıttı ve çıktı tahtadan. Şirketin, patronun duyarsızlığı adamı hisseye küstürdü. Alanlar, neyi kucakladığının farkındadır herhalde. Şu anda tahta başı boş süzülüyor. Hiç böyle sahipsiz bir durumuna şahit olmadım bu tahtanın.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Uçar çıktı mı, yoksa öyle mi düşünmemizi istiyor emin değilim. Adamlar sarhoş kung fu cu gibi dövüyor bizi. Jackie Chan sarhoş taklidi yapar ama nedense her hareketi rakibi tesadüfenmiş gibi hacamat eder. Nasılsa belediyenin tavrı her türlü zamanı tanıdı bunlara. Hala da tanıyor. Seçimden hemen sonra olur mu, sanırım olur. Bu kez de önümüzdeki seçim kim gelirse gelsin ekonomik bir büyük sarsıntı kaçınılmaz görünüyor. Bu durumda borsanın büyük kağıtları bile kayba uğrayacak en azından kısa dönemli. Bu süreç başlamış bile olabilir bu hafta. O durumda da kim takar TURGG yi. Spek bu senaryoya oynuyor olabilir. Ha artık bizim gibi ölü eşekler kurttan korkmaz. Buraya yatırdığım para öldü sayıyorum. Artık inada bindi iş. Bu zamana kadar satmayan ne satsın bu fiyattan.

8. Fiyat buralarda ama yüklü bir alım yapılamıyor tahtada. 100lot la kademe yürüyor. Biraz üstü yok. 5-10 bin almaya kalksan fiyatı hemen tavana bağlar. Bu tahtada gerçek satıcı yok aslında. Bu benim düşüncem. Bu fiyatlardan bir kaç yüz tane alayım dedim , vermiyor. Hemen fiyatı çok yukarı çekiyor. 100 lotu bile damlalıkla veriyor. Bu tahta bildiğiniz ciddi yönetiliyor. Piyasa falan işlemiyro. Aslında gerçek satıcı olmayan piyasada fiyatın yükselmesi gerekir. Ama bir algoritma fiyatı baskılama için kullanılıyor.
    Yüklü alım satımlar bence cep to cep. Araya gerçek bir alıcı girdiğinde hemen alarma geçiyor.

Sayfa 823/888 İlkİlk ... 323723773813821822823824825833873 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •