Sayfa 249/888 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Ulen bu endekste %3 dusmus

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. 700 kusur lotta ben cektim bugun piyasadan... azdan az coktan cok gider demis atalarimiz

3. yarin da 300 daha cekerim...duruma gore artik....mizrak cuvala siğmiyor herkes goruyor ama bunlar hala mizragi saklamanin derdindeler

Ben de dün aldığım 500 lota sinirlendiğini düşünüyordum.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. 200 + 200 şeklinde 400 lot aldım 48-TL ortalama fiyatla.
    Pasife yazmış ekranı kapatmıştım, akşam baktım gelmiş kuzucuklar

Ben kimsenin elindeki lotu almadım, kim verdiyse kendisi vermiş

Bugün en az ben almışım. 60 adet, yarın düşerse 100 -150 adet daha alacağım. Son düzlüğe girdik diye düşünüyorum. Bunca zaman bekleyenler için temmuz, ağustos fark etmez. Umarım, turgg yatırımcılarıyla trene binme fırsatı vermeyen günler yaşarız. Y. T. D.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbarist Yazıyı Oku
    Bugün en az ben almışım. 60 adet, yarın düşerse 100 -150 adet daha alacağım. Son düzlüğe girdik diye düşünüyorum. Bunca zaman bekleyenler için temmuz, ağustos fark etmez. Umarım, turgg yatırımcılarıyla trene binme fırsatı vermeyen günler yaşarız. Y. T. D.
    hayır ben .16 adet temmuzda da bi cacık olmayacağını bilen tahtacının mallarını mı alıyoruz yoksa sosyal medya gazıyla dün atlayıp dayanamayanların mallarını mı alıyoruz , burası çok önemli
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

8.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Biz işi öğrendik artık alirsan aşağı satarsan yukarı gider. Almak isteyince az alacan indirdiği zaman az daha az daha ucuza alacan satarken az satacan arada sigorta yatıracaksın yukarı giderken vereceksin 1/10 kadar geri gelirse en azından bir çorba parası çıkar çok satarsan bu sefer o senden pirzola parası alır. Benim gibi ehtiyar bur bunagin anladığı bunlar. Tüm gerçek yatırımcı paydaşlarıma hayırlı bol kazançlar dilerim.
    Bu hissede işlem yapmak isteyenlerin mutlaka dikkate alması gereken bir yöntem.Çok zor hisse.Zamanlamayı tutturmak hemen hemen imkansız olduğundan.Al ve o an gelene kadar ölü taklidi yap.Başka türlü istediğin faydayı sağlayamazsın.

Sayfa 249/888 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •