Sayfa 251/888 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 2,001 - 2,008 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Herkese selamlar. Ben bu hisseye yanlışlıkla girdim ve aşağı vurdukça topladım. Öncelikle kaç yıldır borsada ve ne gibi beklentisi var, bir onaydan bahsediliyor.. yardımcı olursanız sevinirim. Toplamda 1.7 milyon hisse var ama ky dolu galiba. Beklenti büyük demekki.

2. Ak yatırımdan alan sizmisiniz . Valla yanlışlıkla girip para kazanabilirsiniz eğer şansınız varsa imar kartal ilçe belediyede eli kulağında 15 yılın imarı çözülmek üzere. Detaylar arka sayfalarda var.

3.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Ak yatırımdan alan sizmisiniz . Valla yanlışlıkla girip para kazanabilirsiniz eğer şansınız varsa imar kartal ilçe belediyede eli kulağında 15 yılın imarı çözülmek üzere. Detaylar arka sayfalarda var.
    Tşk. ederim bilgi için. Yok ben ak yatırımdan almadım, beni tırstıran endeks. Satmayı düşünüyordum ama madem beklenti büyük bir miktar daha arttırabilirim. Kutpo da erkenden verdik, pişman oldum burada bekleriz o zaman birkaç yıl. Tekrar tşk.

4. Kartalda dap yapının üstünde kalan çok güzel merkezi bir yerde 70 dönüm tarla mevcut. Eski mutlu akü fabrika arazisi kabaca şu anki fiyatlamaya göre 4600 4700 tl den m2 bist denen yerde satılmakta. Emsal yerler kabaca 20000 tl civarlarında satışa cikmis imar ve alıcı bekliyor. 2013 yılında dap yapi ihaleden 1.3 mlyr tl ödeyerek yanlış hatırlamıyorsam 60 dönüm yer almıştı arama motoruyla bakarsanız dediğim ihaleyi görürsünüz geçmiş sayfalarda paylaşmıştım.
    2013'ün En Büyük İhalesiydi
    DAP Yapı ve Eltes İnşaat Ortaklığı, 2012 Kasım ayında yapılan ve 2013 Şubat ayında onaylanan Emlak Konut GYO Kartal Çimento Fabrikası arazisi ihalesini, 1 milyar 335 milyon liralık hasılat taahhüdü ve bu hasılatın yüzde 40'ına denk düşen yaklaşık 542 milyon lirayı Emlak Konut GYO'ya arsa karşılığı ödeme teklifiyle kazanmıştı, ihale sonucu 2013'ün Şubat ayında onaylanan ve arsa teslimi yapılan ihale, 2013'ün en büyük arsa ihaleleri arasında yer almıştı.

5. Bunlar güzel olanlar kötü ve çirkin olanlar tarafın da 15 senede bu imar 2 kere iptal edildi ve 3 deneme hakkını kullanıyor. Rant büyük olunca istanbulun göbeğinde imar çıkmıyor allahın dağında taş toprak imara açılıyor. Özetle şansın varsa bizden çok fazla kâr edersin en azından bizim gibi yatıra bağlamassin.

6. Dün 400 lot almıştım. Bugün de 4 X 100'er lot = 400 lot aldım. Fiyat ortalamam 46,70-TL
    Spekin elindeki malı almıyorum, pasife alış yazıyorum, biri satıyor.

7. Sayın Gazmanbaba, anladığım kadarıyla İstanbul Kartalda 70 dönüm arazi imar bekliyor. Eğer gerçekleşirse(ama ne zaman) bu hisseyi kimse tutamaz. Yok gerçekleşmez ve endekste çakılırsa ... eyvah eyvah. O zaman bir miktar aldığımızı bekliyelim. Duruma göre hisse çakılırsa arttırmaya devam edelim, en azından bu arazi hikayesi bitene kadar beklemekte fayda var. Hayırlısı diyelim, oltayı attık bakalım yemlerimi kaptıracağız yoksa çipura ya da sinarit mi çekeceğiz. Arsa bilgilerinde yanlış anladıysam düzeltin lütfen. Tşk.

8. Sn badel dogru anladiniz ayrica.sirket bursadaki.arazisini satti kasada duruyor para istese bedelsizde verebilir ama bunlar yapmaz . Biz hisseden daha ziyade Gercekden arsa aldik diye bekliyoruz. İstanbulun gobeginde bu kadar buyuk.toplu arsalar zor bulunur ytd

Sayfa 251/888 İlkİlk ... 151201241249250251252253261301351751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •