Sayfa 256/888 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon
Arama sonucu : 7097 madde; 2,041 - 2,048 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Dün yazdıklarının çoğu silinmiş sanki

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Slm. Forumda okuduklarımdan anladığım hissede beklenti büyük ve daha önce dediğim gibi hisse hakkında hiç bilgim yok. Ama hissede eski yatırımcılar dışında yeni yatırımcı yok gibi. Bugün dördüncü günüm, her kademeden hisse alıyorum, maşallah pala yada sıkılanlarda veriyor hisseyi. Şimdiden hatırı sayılır bir zarar yazdım. Dediğim gibi beklentisinin hatırına bunları çeyizliklerin arasına kaldırdım, bakalım ne olacak. Ytd.

3. Yeni gelenler genelde teknigi guzellesince aliyorlar beklentisini bilen cok azdir.endeks eksi.yaparken arti yapar yada tam tersi. Sahibinden com.da su.anda 20 bin tl.m2 fiyati ki bu birde toplu buyuk arsa..hemen önündeki dap yapinin daire.fiyatlari belli. 7 yil onceki degerleme raporuyla halen duruyor. Binlikler cikinca ortalik iyi senlenir gibi.. Benim edindigim tecrube bu hisse beklenti satin.almaz beklenti gerceklesince fiyatlar. örnek abisi mutlu akü. Sahipler ayni. Bunlarinda yogurt yiyişi bu.ytd

4bin lotla %1düşebilen, 400bin lotla tavan olamayan bir hissemiz var...

5. Dün yazılanları şimdi okudum, birileri aklınca yine algı operasyonu yapmış, manipüle etmiş, alıştık artık bu kibirli esrarengiz tiplere.
    3 yıl önce nick alıyorlar gerekince kullanıyorlar klasik laf ben yazmayı sevmem okurum ama ile başlayan laflar.
    Aklıl küpü arkadaşın yazdıklarından bazı yerleri çekip aldım siz de okudunuz zaten.

Bana kalsa hemen imar çıksın 100-150 ye satın para kazanın ( iyi niyeti göster)
    Ama dava açılacak...( sopa göster)
    Çağrı yaparmış ortalama fiyat üzerinden, borsa dan çıkarmış ( ) Sen o kısma takılma arkadaşım.... fırsatını bulsa şimdiye kadar çıkardı .
    kaç tane 10 yıl beklemek gerektiği malesef belli değil.... ( asıl mesajı ver)

Biz bu tipleri çok gördük 20 yıllık tecrübesi varmış bizimde çok şükür 30 yıl oldu bu kurtlar sofrasında tecrübemiz.
    Burada patron dahil herkes kaybetti süreden, bunu daha önce ki mesajlarımda yazmıştım. Zaten bilinen olayları bize tekrar anlatmış.

Gülüp geçerim çırpınışlarına bu saatten sonra tuvalet kağıdı yaparım da satmam.İsterse 20 yıl sonra imar çıksın nasıl olsa tarla elbet değerini bulur. Bunca yıl beklemişim zaten hissiyat da kalmadı abuk subuk hareketlerine, imar çıkıp patron satana kadar beklerim.

Sonuçta neler yazılmadı ki şu sayfalarda. Hiçbirimiz itibar etmedik 8 yıldır. Hepimizin genel hedefi belli. Bu tip yazılar ufak hisse taşıyan ya da twiter güdümüyle hisse alıp satanları etkileyebilir.

7.  Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Sonuçta neler yazılmadı ki şu sayfalarda. Hiçbirimiz itibar etmedik 8 yıldır. Hepimizin genel hedefi belli. Bu tip yazılar ufak hisse taşıyan ya da twiter güdümüyle hisse alıp satanları etkileyebilir.
    Ama dün itibar etmiş ve hak vermiştiniz sayın relax42.
    Dün 'hak verip' bugün 'itibar etmedik' diyerek, birbiriyle çelişen bu sözlerinizden biz hangisine itibar edelim?
     Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Bence adam haklı.

Sayfa 256/888 İlkİlk ... 156206246254255256257258266306356756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •