Sayfa 812/888 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862 ... SonSon
Arama sonucu : 7101 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1. Doğru bilgiler finansal raporlarda mevcut herkes baksın detaylara.

Tahmin ettiğim gibi devlet sırrı değil di gelecek olan rakamlar.

Tek düzgün yazdıkları yeri buraya ekleyeyim.

Finansal Araçların Makul Değeri
    Makul değer, bir finansal enstrümanın zorunlu bir satış veya tasfiye işlemi dışında gönüllü taraflar arasındaki bir cari
    işlemde el değiştirebileceği tutar olup, eğer varsa kote edilen bir piyasa fiyatı ile en iyi şekilde belirlenir.
    Şirket, finansal araçların tahmini değerlerini, halihazırda mevcut piyasa bilgileri ve uygun değerleme yöntemlerini
    kullanarak belirlemiştir. Ancak piyasa bilgilerini değerlendirip gerçek değerleri tahmin edebilmek yorum ve muhakeme
    gerektirmektedir. Sonuç olarak burada sunulan tahminler, her zaman, Şirket’in cari bir piyasa işleminde elde edebileceği
    değerlerin göstergesi olmayabilir.

2. Bütün faliyet raporu benim için çöp değerinde baştan sona okudum tarihçe mevcut .

Gelecek ile alakalı tek bir satır yazmamışlar süreç hangi asama da belli değil arazide bulunan yıkım kararı alınan eski binalar ile ilgili güncel bir bilgi bile verilmemiş.

18 uygulaması sanki hiç gündemde bile değilmiş gibi kaleme alınmış.

Şirket yönetimi yine sınıfta kaldi.

Bu kadar basiretsiz bir yönetim ortaklarını bu kadar ciddiye almayan bir yapi bunlarla işimiz var.

Genel kurul harketli geçecek sorulacak çok soru alınacak çok cevap var.

Tüm yasal haklarımızı kullanmaya tüm paydaşları genel.kurula katılmaya davet ediyorum.

Bir çift siz de sn uçamayan spek efendiye edelim sende adamim diye dolaşıyorsun biraz canlandır ortalığı da hareket gelsin patrondan farkın yok.

3. (*) Şirket 2013 yılında kısmi bölünme yoluyla kurulmuştur. Yatırım amaçlı gayrimenkuller kısmi bölünme yoluyla
    kurulan Şirket’in aktifine gerçeğe uygun değerleri üzerinden kaydedilmiştir. Yatırım amaçlı gayrimenkullerin kısmi
    bölünme tarihindeki kayıtlı değeri ile gerçeğe uygun değeri arasındaki farklar Özkaynaklar altında “Kar veya Zararda
    Yeniden Sınıflandırılmayacak Birikmiş Diğer Kapsamlı Gelirler veya (Giderler)” altında muhasebeleştirilmiştir

2013 yılında tskb kaç dolar değer biçmişti hatırlayan varmi yok değil mi...

Bir kaç sayfa geride yazmıştım bu rakamı.

115 milyon dolar kabaca bulun raporu okuyun şimdi kaç dolar 88 milyon dolar şaka gibi değil mi 10 senede istanbulda dolar bazında ucuzlayan tek arsa bizimkisi hemde imar planları oluştuktan sonra ayıptır günahtır bu vebal ile öbür dünyaya gitmeyin kul hakkı yatırımcı hakkıyla allah korusun işiniz zor sn yönetim.

4. arsa kaç dönümdü gazmanbaba

5. 70 dönüm civarı .

6. 40 dönüm kalmadı mı Gazmanbaba? Dop kesintisinden sonra, hiç anlamam bu işlerden öğrenmek için soruyorum

7.  Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bütün faliyet raporu benim için çöp değerinde baştan sona okudum tarihçe mevcut .

Gelecek ile alakalı tek bir satır yazmamışlar süreç hangi asama da belli değil arazide bulunan yıkım kararı alınan eski binalar ile ilgili güncel bir bilgi bile verilmemiş.

18 uygulaması sanki hiç gündemde bile değilmiş gibi kaleme alınmış.

Şirket yönetimi yine sınıfta kaldi.

Bu kadar basiretsiz bir yönetim ortaklarını bu kadar ciddiye almayan bir yapi bunlarla işimiz var.

Genel kurul harketli geçecek sorulacak çok soru alınacak çok cevap var.

Tüm yasal haklarımızı kullanmaya tüm paydaşları genel.kurula katılmaya davet ediyorum.

Bir çift siz de sn uçamayan spek efendiye edelim sende adamim diye dolaşıyorsun biraz canlandır ortalığı da hareket gelsin patrondan farkın yok.

Hissede de orumcek gibi bekliyorlar, aga biri takilsin ki yiyelim diye. ICBC yi dokmeden goturmezler, bir de bunu bekleyecegiz simdi. herseyi hazir olan 18. maddeyi 6 ayda cikaririz diyen belediyeyi de lanetliyorum. bu spek kadar onlarin da vebali var hepimizde.

8. 18 resmî olarak sonuçlanıp yeni tapular verilmediği için ham tarla 70 dönüm olarak yazdım kesintiler sonrası muhtemelen 39 42 dönüm arası bir şeyler kalacaktır.

Bilançoda gelen kâr rakamına takılmayın öyle bir kâr yok aslında.

Faliyet olmadığı için 2 dönem arası oluşan değerleme farkı kabaca.

Son olarak süzme okumuş çocuklara ucan kaçan adam musvettesine bu sene delikanlı isen genel.kurula gidersin millet suratına tükürmek için sırada bekliyor olacak bu kadar mı ayaklara düştün sırtlan gibi milletin 3 5 kuruşuna göz diktiniz patron sanada yazıklar olsun adam olsan tahtana sahip çıkarsın bu leş yiyicilerine ortalığı bırakmışsın onlarda istediği gibi at koşturmakta.

En son av olan bizlere paydaşlar zararına işlem yapmayın sabır edin bu çakal tayfasına çoluk çocuğunuzun rızkını yedirmeyin.

Sayfa 812/888 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822862 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •