Sayfa 520/888 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon
Arama sonucu : 7099 madde; 4,153 - 4,160 arası.

Konu: TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

1.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Bundan sonra patron yeni ortaklar istemeyecektir. O yüzden yeni bir optimum platoya taşıyabilir fiyatı. Nedir o fiyat 180-200 civarı bir ederdir. Sonrası spekülatif fiyat olacaktır. Ama artık yeni girenler için pahalı kalması ve caydırıcı bir fiyat lazım ki, yeni KY doluşmasın. Biz eskiler için; ise işine gelen satar, gelmeyen ise patronla yeni bir oyuna başlar.
    İnşallah Bekir bey bende katılıyorum size bakalım hayırlısı

2. Satana sürekli geri yapıp malını yerine koyduran bir spek var, acemi mi usta mı belli olacak. Sürekli geri vites yapıp düşeni tekrar zorla gemiye bindiriyor bu yüzden de debelendikçe debeleniyor kaç yıldır olan budur. Bakalım oyun değişecek mi çünkü en tepe de mal alarak kapattı. Ya hep yaptığı gibi verip tekrar dökülenleri ortak edecek oyuna yada el sallayıp bu limandan ayrılacak. Birilerinin oyuncağını elinden alma zamanı geldi de geçiyor bile...

3. Satrançta oyun başında, Briçte el yaparken başlangıçta olasılıklar çoktur ve sonsuz varyantlar vardır. Oyunsonunda ise oyun sadeleşmiş ve mecburi hamlelere kalmıştır iş. Burada oyun sonu oynanıyor. Artık kırışa girip sadeleşmeye gidiliyor. Elini görüyoruz artık. Arsanın üzerindeki pürüzleri(bu biz oluyoruz) temizlemek zorunda. O da bizim elimizi görüyor. Biraz prim istiyoruz. Bence verecek o primi. Çoktan hazırdır bu arsanın taliplisi. Belki de bu bölgeye entegre bir yabancı yatırım gelecek.

4. 600 tane satmistim.gerigelirse birkerede ben faydalanayim diye.benim sansima sanki bu sefer geri gelmeyecek gibi duruyor

5. TURGG - Türker Proje Gayrımenkul

Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Satrançta oyun başında, Briçte el yaparken başlangıçta olasılıklar çoktur ve sonsuz varyantlar vardır. Oyunsonunda ise oyun sadeleşmiş ve mecburi hamlelere kalmıştır iş. Burada oyun sonu oynanıyor. Artık kırışa girip sadeleşmeye gidiliyor. Elini görüyoruz artık. Arsanın üzerindeki pürüzleri(bu biz oluyoruz) temizlemek zorunda. O da bizim elimizi görüyor. Biraz prim istiyoruz. Bence verecek o primi. Çoktan hazırdır bu arsanın taliplisi. Belki de bu bölgeye entegre bir yabancı yatırım gelecek.
    Ben bu piyasada ümüğünü kurutmak istiyorum bana tüm çektirdiklerinden sonra... hakkım mı değil ama piyasada anormal fiyatlama var.. patron şu ana kadar çokta iyi niyetli değildi.. şimdi ben kıstırdım onu bakalım.. el mi Yaman bey mi Yaman.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Satrançta oyun başında, Briçte el yaparken başlangıçta olasılıklar çoktur ve sonsuz varyantlar vardır. Oyunsonunda ise oyun sadeleşmiş ve mecburi hamlelere kalmıştır iş. Burada oyun sonu oynanıyor. Artık kırışa girip sadeleşmeye gidiliyor. Elini görüyoruz artık. Arsanın üzerindeki pürüzleri(bu biz oluyoruz) temizlemek zorunda. O da bizim elimizi görüyor. Biraz prim istiyoruz. Bence verecek o primi. Çoktan hazırdır bu arsanın taliplisi. Belki de bu bölgeye entegre bir yabancı yatırım gelecek.
    Geçiğimiz günlerde Katar'la ticaret anlaşması imzalanmıştı.Bu anlaşmanın maddelerinden birisi Bıst 'ten yatırım amaçlı hisse senedi satın alınabilir şeklinde idi. Acaba mı ? Bu nedenle üstad aynen katılıyorum entegre bir yabancı yatırım düşüncesine. **Not: Asla YTD değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Antalya'dan bir Gavurdağlı
    Gönderi
    370
     Alıntı Originally Posted by relax42 Yazıyı Oku
    Hiç korkma alasını yapar. Acele de etme Kafandaki rakam neyse daha aşağısını bekle, kesin verecektir.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Daha öncede yazdım , Haziran gibi ilk girdiğimde dipler 75 lerdi, ama dip sürekli yukarda oluşuyor.Yeni girecekler için bu olay biraz handikaplı haliyle. Ama oyuncu bunu bilerek yapıyor bence yeni gelenleri sürekli trade fırsatı oluyor izlenimiyle yukardan mallandırıyor. Belkide yeni gelenleri bir zaman 200 ve üstü yeterince mallandırdığına kanaat edince imar çıksa bile yine bir müddet baskılayıp bıktıran kadar uğraş verecektir. Ky için uzun kendi planı için kısa bir vade olan 6-12 ay gibi. Sadece fikir jimnastiği yapıyorum yaşanan uzun süreci göz önüne alarak tabi 🤚

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    EN BÜYÜK KAZANCINIZ SAĞLIĞINIZDIR

8. O kadar büyük rant var ki yayını bile kesiyorlar, saçma sapan bir anda oylamaya sunuyorlar... Adamlar bile atılan kap ta ne olduğunu anlayamadık telefon ettik diyorlar... Bunlar herkesin malını almadan rahat durmayacaklar. Ya da böyle borsada kağıt hareketleri ile alengire devam edecekler. Küçük yatırımcıyi da tavşana farı tutar gibi yerinde tutacaklar... Çivisi çıkmış pislik bir sistem... Eczacı da aynı tezgah ta bunlar da diğer büyük arazi sahipleri de ... Devlet bile işin içinde...kokuşmuş bir sistem
    Bunu satıyorum eczyt alıyorum, yükselince turgg düşünce buna geciyorum. Tahterevalli gibi...onu satiyorum bunu alıyorum... Bu iki kağıtta da arazi var.. kaldıkça kazanırsın, lot artırmaya bakın, hareketli olun tavşan olmayın bu pisliklere...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 520/888 İlkİlk ... 20420470510518519520521522530570620 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •