Sayfa 832/890 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 6,649 - 6,656 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. ''Bu başlığı şu anda 7 kişi okumaktadır. (1 üye ve 6 ziyaretçi)''

bi arayış var sanırım gecenin bu vaktinde.....
    Duhul: Feb 2004

2. yorumsuz..........

Duhul: Feb 2004

3. Eskiden bu sayfa da bile yazılanları okumak için zaman ayırmak gerekiyordu şimdi ayda 1 sayfa
    hisse gibi sayfa yada talep yok artık galiba
    agode

4. Adam hükümet ve ortağından aldığı destekle önce tüm şirketlerde bedelliler yapıp cebini,kasasını doldurdu ..Yetmedi İhaas'ı halka arz etti oradanda çuvallar dolusu ganimet elde etti..Yetmedi on milyar tl'yi dövize yatırdı 5 ila 7 tl aralığında 18 tl'den sattı ve bu sefer parayı devletin güvence verdiği döviz endexli faize gömdü hmde devlete 5 krş vergi vermeden..Bu yüklü paraların ihlas holding ve şirketlerinin kasalarına gireceğini olumlu tepkiler olacağını düşünen gariban yatırımcı ihlas ve iştirak şirketlerinin hisselerine o günün fiyatlarından (yüksek fiyatlardan) saldırdılar bu fırsatı kaçırırmı Mücahit Ören ve köpeği pardon sipeği talep geldikçe acımadan verdi hisseleri yatırımcını kucağına yığdı malları aylarca (o zamanlar endeks 1000-1100 puanlarda idi) endex hareketine bakmadan satış yaparak hisse fiyatlarını dörtte bir fiyatına düşürdü endeks 3000 bin puanın üstüne çıkmış kimin umurunda adam voleyi vurmuş hisse fiyatları 0,50 krş civarında kimbilir İhaas da yüklü satışları daha yapmadı o vurgunuda vursun vr elini amerika birleşik devletleri yani ana vatana kaçış serüveni şirketlerin borsadaki akıbetleri ne olur bilinme bizde ağzımız açık bu güne kadar olduğu gibi ağzımız açık olayları izlemekle kalırız...Sağ olsun Cumhurbaşkanı ve ortağı iyiki Mücahit Ören'i koruyup kolladılar adamın cebi kasaları para gördü gariban yatırımcı mağdurmuş edilmişmiş ocaklarına Mücahit Ören tarafından incir ağacı dikilmişmiş kimlerin umurundaki mazlum ,mağdur küçük yatırımcı vatandaşın canları cehenneme düşmanım fetö'nün düşmanı gibi görünen Mücahit Ören dostumdur diyen bir iktidar vesselam..Allah hepsini ıslah etsin..Malesef yolsuzluk,hırsızlık,dolandırıcılık,vurgun,soygun ve adaletsizlikler,ahlaksızlıklar,hayasızlıklar vb kokuyoruz ''Mu (Lemuria) Kıtası'' gibi batmak üzereyiz...Allah'a sığınıyorum..Not.Kusura bakmasınlar büyüklerimiz görünen köy klavuz istemiyor yaşananları görüp analiz ettikçe olumsuz düşünceler içinde olmaktan ,umutsuzluktan kendime mukayyet olamıyorum maalesef çaresizliğe kapılıp gidiyorum insanlara güven duyamayacakmıyız yav yok mu Hz. Ömer adaletli bir müslüman evladı mübarek ellerini öpeyim bıktık artık bu hep kendi menfaatlerini düşünen merhametsiz,acımasız din tacirlerinden ..
    Son düzenleme : levoysalı horofira; 31-08-2022 saat: 12:37.

5. Vay be sermaye kurulu başkanlarının kırdığı cevizlere yediği nanelere bak şimdi daha iyi anlaşılıyor Mücahit Ören efendinin borsada işlem gören şirketleri 0.50 krşlardayken ihaas'ı borsada nasıl halka arz ettiği biz ço daha bekleriz hisselerimiz yükselecek zararlarımızı çıkaracağız diye meğer balık baştan kokuyormuş...Thodox platformu sahibi Fatih Faruk Özer kripto para borsasında yatırımcıları dolandırmış yüz milyonlarca zarara uğratmış ve mağdur etmiştir..Yakın bir zamanda Arnavutluk devletin yakalanıp Türkiye'ye getirildi diye biliyorum..Peki aynı suçların ağa babasını işleyen yatırımcıları milyarlarca Tl zararlara uğratan mağdur eden soyup soğana çeviren vurguncu soyguncu hırsız Mücahit Ören ne zaman yakalanıp kelepçe vurulacak çok merak ediyorum bu işi Allah rızası için yapacak bir Devlet kurumu varmı yada kaldımı hiç bilemiyorum..Sayın Cumhurbaşkanına bir çok kanaldan yazıp Mücahit Ören tarafından mağdur edildiğimizi zararlara uğratıldığımızı ve yaptığı şaibeli,hileli işleri bir bir anlattım ama çektiğim zahmete değmediğini bir süre sonra anladım cevap dahi vermediler..Yazık günah güzelim Ülkemin dürüst mazlum insanlarına..Not:Siren,''Du bakalım neolcek'' demişti bir arkadaşımız.. Sabırla bekliyoruz..

6. Zamanı geliyor, dikkat etmek gerek.
    Saygılar bol kazançlar

XT1635-02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

7. Herkes sadece ahlanıp vahlanıyor , bu kadar mağdur varsa neden kimse , savcılıklara suç duyurusunda bulunmuyor !? Alenen suç işliyorlar ve zerre kadarda kılları kıpırdamıyor !! Alenen yatırımcıları soyuyor İhlas grubu !!!!

8. Kime sorsam zamanında bu kağıdı .... dur , ya senin de borsadan anladığın bu kağıt kadardır kardaş demişlerdir.
    Lafın kısası kimseye kağıdın ismini söyleyemedim , ondan sonra dalga geçeceklerini bildim için.
    Allah yardımcınız olsun. Allah sabır versin. Umut işte bir gün belki çıkar üzmeyin kendinizi. Bol kazançlar .

Not bu hisseyle tanışmışlım 2007-2011, 2013-2019 zaman peryodlarında ömrümü yedi , insanı bir defa zarara soktumu ondan sonra yıllarca bekletiyor. e tabiki kağıtları ucuza alacakya 6-7TL lerden sonra satacak 17-18 TL e ne güzel kar. İşin Özü hisse ky daysa gitmez , Hisse yi BY topladıysa gider. Bütün hisselerde bu kural geçerli
    Son düzenleme : sterilizator; 08-09-2022 saat: 13:31.
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi sağlıklı sonuçlar doğurmayabilir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Sayfa 832/890 İlkİlk ... 332732782822830831832833834842882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •