Sayfa 268/890 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Atik Yazıyı Oku
    Kağıt 5 dahi olsa hükümete verdiğim hizmet ve oylar için yaratandan af diliyorum inşallah tövbem kabul olur
    Görevini haketmeyen tepeden tırnağada kim varsa yaratan zaten helâk edecektir.

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Haklısın güzel kardeşim,zalime,zulüme,hırsıza,dolandırıcıya,kul hakkı yiyenlere vb destek veren,sırtını sıvazlayan,koruyan,kollayanlarda Allah'ın nazarında zalimdirler..Karşılıklı menfaatler icabı sülalesini sevdiğimin evladı mücahit Ören'i koruyup kollayan hükümet ve ortaklarına verdiğimiz oylar haram zehir zıkkım olsun..Ahir alemdede haklarımız zahi olmasın ..Hisseyi 1.01 yapıp sonra verdi milletin kucağına neden 1.08 yapıp sonra endexse bağlı düşürmedin be vijdanı kararmış zalim..Ya seni koruyup kollayanlar seni alacak şirketlerine kayyum atayacak yada sen onları alacaksın bu iş kökünden çözülecek aranızda anlaşın..Bize yaptığın işkenceler ve yaptırdığın zararlar artık yeter ocağımıza incir ağacı diktin acem boylu coni soylu harami..

2.  Alıntı Originally Posted by matkap Yazıyı Oku
    40 arosbu bir araya gelse formülünü bulupta böyle bir cocuk dünyaya getiremazler

3. ŞİRKET Yetkililerine gerekli gördüğümden bu yazıyı yazdım ve gönderdim etkisi olurmu bilmem..'''''''Değerli Yöneticiler., Bu holding'in ismi çok güzel yaptıkları güzel ama sanırım YÖNETİCİLERİ iyi değil nedenmi çünkü ihlas'ın şirketlerini yıllardır tanırım hiç daha yatırımcısının yüzünü güldürmemiştir. Hiç kar çıkaramamıştır. Yatırımcısının yüzünü güldürmemiştir. Sanırım Yöneticileriniz işin ehli değil...Bir ŞİRKET düşünün başındaki yöneticiler şirketi her sene ZARAR ettirsin.... Bu konuda HALKIN ve YATRIMCININ şirketiniz hakkındaki düşünceleri negatif...Bazen düşünüyorum Bir Şirket başında 10 yıldır kar ettiremeyen yöneticileri neden tutar...Hatta buna DEVLET bu şirket her sene neden zarar eder diye SES çıkarmaz...Kalın sağlıcakla..'''''''

Duhul
    May 2017
    İkamet
    rize
    Gönderi
    531
     Alıntı Originally Posted by Yeşil Yazıyı Oku
    ŞİRKET Yetkililerine gerekli gördüğümden bu yazıyı yazdım ve gönderdim etkisi olurmu bilmem..'''''''Değerli Yöneticiler., Bu holding'in ismi çok güzel yaptıkları güzel ama sanırım YÖNETİCİLERİ iyi değil nedenmi çünkü ihlas'ın şirketlerini yıllardır tanırım hiç daha yatırımcısının yüzünü güldürmemiştir. Hiç kar çıkaramamıştır. Yatırımcısının yüzünü güldürmemiştir. Sanırım Yöneticileriniz işin ehli değil...Bir ŞİRKET düşünün başındaki yöneticiler şirketi her sene ZARAR ettirsin.... Bu konuda HALKIN ve YATRIMCININ şirketiniz hakkındaki düşünceleri negatif...Bazen düşünüyorum Bir Şirket başında 10 yıldır kar ettiremeyen yöneticileri neden tutar...Hatta buna DEVLET bu şirket her sene neden zarar eder diye SES çıkarmaz...Kalın sağlıcakla..'''''''
    eğer yükselme.donemindeyse yatırımcısı kazanır bana sorarsan yükselme dönemindeyiz hikayesi var

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by muhammerb Yazıyı Oku
    eğer yükselme.donemindeyse yatırımcısı kazanır bana sorarsan yükselme dönemindeyiz hikayesi var

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Merhaba Arkadaşım Hikayesi dediğin yanlış bilmiyorsam İpekyolu mu? Yada başka ise Hikayesi nedir.Teşekkür ederim.

Mutlu bayramları olsun tüm insanlığın sevgi saygı ile...

SM-J610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Cümleten İyi Bayramlar Arkadaşlar.
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

8. Herkese iyi bayramlar.....Kanal istanbulla ilgili duyumum kanal alt yapı firmaları bile belirlenmiş.... Olurmu olmazmıyı tartışmayacağız bundan sonra.....İhlas hangi arsasına hangi projeyi yapacak bunu tartışıcaz.....İnşallah yönetim bari bundan sonra yatırımcısının yanında olur ve şeffaf bir yönetim benimser....ytd

Sayfa 268/890 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •