Sayfa 678/890 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Ne oldu?

Sattıklarınızı geri alamıyorsunuz değil mi?
    Anlamadım adam 0.60 kuruştan sattı da Kağıt 1 lira mı oldu? 0.61 kuruştan almayanı dövüyorlar.İsteyen herkese veriyorlar.Keşke dediğin gibi olsaydı da bu rezillikte kurtulup birdaha geri dönmemek üzere 1 liranın üstünde takılsaydı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Oxijen Yazıyı Oku
    Satığını alamayan 1.25 den 60 krş. getiren senin patronun bozuk Türkçeli uzaylı. Demek ki sende patronun gibi Amerika'da yaşıyorsun o yüzden Türkçe'n bozuk.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ulan kamil,

1. Satığını değil sattığını ,
    2. Yapım ekinden sonra gelen çekim ekleri kesme işaretiyle ayrılmaz kuralından dolayı "Türkçe'n" değil "Türkçen",
    3. Sende değil sen de yazman gerekir.

Yazdığın bir cümlede üç tane hata yapıyorsun bir de bana Türkçe öğretmenliği taslıyorsun. Bas git işine.

3.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Ulan kamil,

1. Satığını değil sattığını ,
    2. Yapım ekinden sonra gelen çekim ekleri kesme işaretiyle ayrılmaz kuralından dolayı "Türkçe'n" değil "Türkçen",
    3. Sende değil sen de yazman gerekir.

Yazdığın bir cümlede üç tane hata yapıyorsun bir de bana Türkçe öğretmenliği taslıyorsun. Bas git işine.
    Uzaylı karı, bak yazının sonunda sm-n920c cihazımdan gönderilmiştir diyor. Yani konuşma tuşu kullanarak gönderildiği için telefon öyle yazım hatası yapmış. Bu Türkçe'nin bozuk olduğu anlamına gelmez.
    Ama sen ne diyorsun; "Yaklaşık 740 milyon nakitin bilançoya etkisi nasıl bir etki yaratacak?" Bu nasıl bozuk bir Türkçe?
    Etkisi nasıl bir etki yaratacak haa...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4. 740 milyon nakitin yarısi geçmiş dönem zararlarını karşılar. Diğer yarısıyla da ihlas gazetenin satılmayan Rüçhanlarini alırlar. Elde var sıfır. Aaa sıra da söke un vardı nolcak? Söke söke kandirildik diyeceğiz sanırım.. ))

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by isseymiyake Yazıyı Oku
    740 milyon nakitin yarısi geçmiş dönem zararlarını karşılar. Diğer yarısıyla da ihlas gazetenin satılmayan Rüçhanlarini alırlar. Elde var sıfır. Aaa sıra da söke un vardı nolcak? Söke söke kandirildik diyeceğiz sanırım.. ))

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yani 740 milyonun bilançoya etkisi pek etkilemeyecek diyorsun.

6. Eskiler bilir, bir zamanlar, hatta hissenin 20 kuruşlara düşüş sürecinde bu foruma musallat olmuş, sonradan tespit edilen ve yönetim kurulu toplantısında da karşılaşılan, nick ismini hatırlamıyorum ama Asude gerçek isimli, şirket çalışanı bir kadın vardı. Bu uzaylının da yine Asude olduğundan şüphe ederim. Aman çok dikkat dostlar, yine aynı durumlara düşmeyelim, ben şahsen bu k...k konuştukça ürküyorum ve tiksiniyorum. Allah sonumuzu hayır eylesin.

7. İftira at, çamur at izi kalsın.

Ekolünden geliyorsun anlaşıldı.

8. ştt yakşi ne bekliyosun hadi da

Sayfa 678/890 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz