Sayfa 25/890 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 7116 madde; 193 - 200 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Kabile takma kafana, git kayak yap, kizakla kay... artik ihlamur iciyorum oh miss sakinlik bir dinginlik anlatamam
    Ihlas, bana tasi topragi altin, spek de sagolsun frekanslar tutuyor, bazi bazi elestiriyorum ama kimbilir ne dertleri vardir allah kolaylik versin, yukari bikyik assagi sakal misali napsin oda ortami koklamaya calisiyor.
    Bu arada temennim bugun bir tebessumun kabile��

2. Safmısın yoksa yenimi 0.88 dn 15 ml gerçek alış olsa hisse şusnda tavanda olurdu. Sağ cep sol cep olayından hiç haberin yok galiba! Bir yerden alıyo öbür taraftan satıyor adam,arada dökülenler kar.
     Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Bu 0.88 den 15 milyon lot alan zati muhterem acep babasının hayrına mı aldı. Kafamda deli sorular

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Kayak işinden ülkemiz kan ağlayıp göz yaşı döktüğü sırada vicdanı sızlamadan ekrem imamoğlu daha iyi anlar ben pek anlamam sorumluluğumu ve haddimi bilirim devlet biziz bizde devletiz çok şükür sahip çıkmalıyız fareye kızıp köyü ateşe veremeyiz..Spekle iyi anlaşmana sevindim ancak ortalığı koklaması biraz komiğime gitti o ancak Aydemir Akbaş abimizin kirli donlarını koklayabilir o tip kişiler vatandaşın hayrına koku almaya asla zaman ayırmaz taşı toprağı altından olan yerinde mutlu ol Allah samimiyetinizi artırsın biz yolumuza sabırla devam ediyoruz korkmadan,eğilmeden,ezilmeden,bükülmeden..Bizede talih güler insha Allah..

4. tebessum gelmeye basladimi kabile

5. co var mı arkadaşlar

6.  Alıntı Originally Posted by GÜRAY Yazıyı Oku
    co var mı arkadaşlar
    borsayayin2

7.  Alıntı Originally Posted by Vinvin Yazıyı Oku
    Safmısın yoksa yenimi 0.88 dn 15 ml gerçek alış olsa hisse şusnda tavanda olurdu. Sağ cep sol cep olayından hiç haberin yok galiba! Bir yerden alıyo öbür taraftan satıyor adam,arada dökülenler kar.
    Tavan olunca safi görürsün

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

endeks +2 olmuş bu kadar hacim yapıyor yerinde sayıyorsun çok fazla kasma bak bırak gitsin yoksa basur olur çaldıklarını yisen de sıçamazsın sonra.
    Sadece hissiyat; Kesinlikle etkileme veya yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 25/890 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •