Sayfa 586/889 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. ihlas gayri menkul arsa alacagi iddasiyla bedelli yapti sonuc ortada

2.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Büyük düşüş öncesi ihlas hisselerini pazarlayıp gömdü sana dibine kadar hala merkürüm de tokmakcım diyorsun tadı damağında kaldı sanırım akıllanmadın galiba yoksa ortakmısınız tuzu kuru laf ebesi karbondioksit Hus911'e biraz kulak verde ileri geri konuşup canımızı sıkma zaten sıkıldı sıkılacağı kadar...ytd..
    Bu laflar senin gibi kültürlü birine hiç yakışıyor mu ws. Yazdığımı iyi oku ben ihlasa da giydiriyorum. Bi merkürüm dedim diye niye bu kadar küplere bindin, Merkür ne yaptı sana. Yani onunla da bir iki laf edemiyecek miyiz. Husa kulak ver diyorsun da sen kulak verdin mi?. Sat kurtul diyor daha ne bekliyorsun buralarda oyalanıyorsun. Yoksa sen de mi tokmaklanmaktan zevk mi alıyorsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

3. insanin hakkini yiyenin

4. bu gruptan para kazananlar vardir lakin olu eti yemek gibidir binlerce insanin hakkini yiyenin
    gunahina ortak olmaktir
    kim olu eti yemek ister ki

5. dunyayi verseler
    birakin paralarida onlarin olsun
    sonlari da paradan olsun

6.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    dunyayi verseler
    birakin paralarida onlarin olsun
    sonlari da paradan olsun
    Son iki mesajın çok ağır oldu,yani illa hisselerinizi satın diyorsun?!Vallahi burada yorum yazanların akıllarından zoru var.hissen yok ise neden yazarsın,hissen var ise ne diye bu kadar kendine aziyet edersin?!!Hepimiz grubun ne halt olduğunu biliyoruz,hepimiz nasıl bir iblisin eline düştüğümüzü biliyoruz.Ama gerçekten bir önerisi olan varsa onada kabulum?VARMIIII?????????!!!!!!!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Son iki mesajın çok ağır oldu,yani illa hisselerinizi satın diyorsun?!Vallahi burada yorum yazanların akıllarından zoru var.hissen yok ise neden yazarsın,hissen var ise ne diye bu kadar kendine aziyet edersin?!!Hepimiz grubun ne halt olduğunu biliyoruz,hepimiz nasıl bir iblisin eline düştüğümüzü biliyoruz.Ama gerçekten bir önerisi olan varsa onada kabulum?VARMIIII?????????!!!!!!!!!!
    artik alanin kararidir o
    bekler satar ben bilmem
    yeni yatirim yapacak ky icin tavsiyem
    kimsenin zarar etmesini istemem
    yaptiklari yapacaklarinin teminatidir

8. Elbette herkesin kendi kararıdır yada öyle olmalıdır,çünkü okadar biliçösiz ky varki sürekli tuzağa düşüyor.Yine haklısın geçmişte yapılanlar geleceğin ışığıdır yada teminatıdır ancak bence borsada bu böyle değil.10 yıl bekleyip sıfır kar ile sattığım hisseler 4 ay sonra 6 katına çıktı.eee hani o geçmişin teminatı?!!

Sayfa 586/889 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •