Sayfa 587/889 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Elbette herkesin kendi kararıdır yada öyle olmalıdır,çünkü okadar biliçösiz ky varki sürekli tuzağa düşüyor.Yine haklısın geçmişte yapılanlar geleceğin ışığıdır yada teminatıdır ancak bence borsada bu böyle değil.10 yıl bekleyip sıfır kar ile sattığım hisseler 4 ay sonra 6 katına çıktı.eee hani o geçmişin teminatı?!!
    diyelim ki ihlas aldik 20 yildir bekliyoruz

sence kac katina satmamamiz gerekir

bir fikrin var mi

2. 20 Yıl önceki dolar kurunu hatırlamıyorum,ama dolar bazlı düşünürsek sanırım 50 TL .Ben zaten okadar bekleyemem,paramın değeri 10 uıl öncesine göre zaten yerlerde.Ama hiç çıkmayacak bu hisse asla çıkmaz dediğim bile şuan 10 katında.Enazından 2021 de buradayım,sonrasına bakarız.Bu arada hala zararım yok bu iblisten ama diğer yerde kaybettiğim burada arıyorum.Olur yada olmaz tamamen kendi fikrimdir..

3.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    20 Yıl önceki dolar kurunu hatırlamıyorum,ama dolar bazlı düşünürsek sanırım 50 TL .Ben zaten okadar bekleyemem,paramın değeri 10 uıl öncesine göre zaten yerlerde.Ama hiç çıkmayacak bu hisse asla çıkmaz dediğim bile şuan 10 katında.Enazından 2021 de buradayım,sonrasına bakarız.Bu arada hala zararım yok bu iblisten ama diğer yerde kaybettiğim burada arıyorum.Olur yada olmaz tamamen kendi fikrimdir..
    20 yıl önceki TL bazlı zirvesini görse bile yeter bana
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4. Hala taban olmadı hayret!!Mübarek günde güzel bir haber hiç fena olmaz.

5. buraya umutvari yazanlara aldanmayin
    bu grup dusuk fiyati ile ucuz ky icin cazip algisi
    yaratir
    donup dolasip muhabbet ayni yere gelir
    10 tl olsa ona da raziy mis mis
    gercek olan su
    hisse 1 tl bile degil ustunde tutunamiyor
    tutunsa bedelli yapiyor
    20 yil.once 50 tl olan hisse su an 70 kurus
    deger kaybini dusunun yillardir bedelli ile goturdugu cabasi

6. 1 hafta tavan yapsa bedelli fiyatina ancak geliyor
    son 2 ayda carptigi para yeni tl ile 1 milyar ile 500 milyon arasi
    140 dan 70 kurusa dusme arti bedelli
    sadece holdingten borsa yoluyla topladigi
    bu adam is yapar mi bir dusunun

7. HUS kendini parçalama,Sayın Başkent 10 tl olsun demedi.20 yl önceki tl fiyatına gelse yeter dedi.Hem 1 hafta tavan yapsa tam süper olur ama nerdeeee...

8. bu grubu karalama gibi bir maksadim yok
    sadece olanlari yaziyorum kendi karalaniyor
    zaten

bazen izliyorum insta fenomenleri bile afrikada.kuyu aciyor ihlas vakfi gibi
    bunun icin para da istemiyorlar bunu iyilikten bile saymiyorlar izleyenlerde bir payi oldugunu dusunup mutlu oluyor kimsenin bundan vakif kurup kar elde etmek gibi bir derdi yok gercek iyilik ortaya cikiyor gizlenemiyor kotulerin iyilikleri taklit olarak kaliyor

bu iyilik taklidi yapanlari z kusagi cok.guzel.fark ediyor umarim oren ailesi bir nesil daha kotulugunu yayamayacaktir .
    21. yuzyilin en buyuk gelismesi her sey goz onunde kimse uzun sure rol yapamiyor

Sayfa 587/889 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •