Sayfa 595/889 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon
Arama sonucu : 7108 madde; 4,753 - 4,760 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    albul25,saydımda 3 nickli hesabın var yoksa yanılıyormuyum ,öyle olabiliyormuymuş bizde üç hesap açabilirmiymişiz..Yakında tüm illerin plaka numaralarını kullanırsın gibi geldi bana
    Sayın Wise diğer hesaplarımı da söylerseniz memnun olurum,ben bilmiyorum da!!Siz gerçekten çok evhamlısınız,Allahıma yemin ederim ki buradaki gerçek yatırımcılardan biriyim.N ekimseyi kandırmaya ne kimseyi pohpohlamaya ne kabiliyetim nede niyetim var.Geçen yıl oldukça zarar etmiş bu neden en değerli varlığım ailemi kabetmişim bu iblis yüzünden.Lütfen başka çatacak adam bulun,bu size ilk ve son uyarım.Herkes gibi canı yanmış kah eleştiriyorum kah ümitleniyorum çünkü başka yapacak birşey yok.Benim albul72 den başka bir hesabım yok şuanda.O bahsettiğiniz hesap daha önce kullandığım hesaptı,şifresini unuttuğum için kullanamıyorum.İsterseniz geriye gönük mesajlarıma bakın bakalım kaçtane albul25 mesajım var.

2.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    birak simdi sarabi partili bi arkadastan pudra sekeri ile ilgili bir sey ogrendim simdi.onu deniyorum
    Siren'm, Hus'um çildirdi dur bakalım ne olcek ..Hus'um hayırlı bişeyse bizede öğret..

3. o olmadi leblebi tozu deniyorum simdi

4. aramizda kalsin ama.muco it yarin bombayi.patlatiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by albul72 Yazıyı Oku
    Sayın Wise diğer hesaplarımı da söylerseniz memnun olurum,ben bilmiyorum da!!Siz gerçekten çok evhamlısınız,Allahıma yemin ederim ki buradaki gerçek yatırımcılardan biriyim.N ekimseyi kandırmaya ne kimseyi pohpohlamaya ne kabiliyetim nede niyetim var.Geçen yıl oldukça zarar etmiş bu neden en değerli varlığım ailemi kabetmişim bu iblis yüzünden.Lütfen başka çatacak adam bulun,bu size ilk ve son uyarım.Herkes gibi canı yanmış kah eleştiriyorum kah ümitleniyorum çünkü başka yapacak birşey yok.Benim albul72 den başka bir hesabım yok şuanda.O bahsettiğiniz hesap daha önce kullandığım hesaptı,şifresini unuttuğum için kullanamıyorum.İsterseniz geriye gönük mesajlarıma bakın bakalım kaçtane albul25 mesajım var.
    Niye kızıyorsun suçlu olan kızar kendini yerden yere atar bunun örneklerini çok gördük ben sadece nezaketle sordum çok umurumda bile değilsin istersen 100 adet sahte hesabın olsun kimin umurunda olur dersen tabiiki site,forum,topik yönetiminin bana ne başka işim yok senin içinmi evhamlanacağım delinin zoruna bak kendini fasülye gibi nimetten sayıyor ilk ve son uyarısıymış sevsinler afili albul72'yi..Şimdi adam gibi,insan gibi gel bana başın sağolsun,çok üzüldüm kardeşim,başın sağolsun,Allah rahmet eylesin,nur içinde yatsın,mekanı cenneti ala olsun,peygamberimizin cennette komşusu olsun cümle geçmişlerimizle birlikte diyeyim sana ama dediğim gibi hemen afakanlar (hafakanlar) basmış gibi celalenme bana bak ben kızıyormuyum kibarca bir soru sordum hepsi bu ne halin varsa gör dediğim sorunun hisse net yönetimiyle benimle değil bir dahada sormam..Kızmayacağım Siren'ime sözüm var bundan böyle hep gülücük hep gülücük.. Ama gerçekten üzüldüm acını paylaşıyorum kardeşim..Selamlar..

6.  Alıntı Originally Posted by Hus911 Yazıyı Oku
    o olmadi leblebi tozu deniyorum simdi
    Yapma be Hus'um forum'u toza dumana gark edeceksin mücoitin de istediği bu bizi zehirlemek..Sahi iddia ettiğin gibi ihlaslar tavan serilerine başlıyormu yarın yani pazartesi ve sonrası..Aklım kesmiyor ama madem öyle diyorsun hayırlı olsun ''dur bakem ne olcek''

7.  Alıntı Originally Posted by Siren Yazıyı Oku
    evet sayın seyircıler 3 beyazdan uzak durmak diyip, esas konuya gelelim

hus pazartesinin güzel geçeceği temennisinde diye anlıyorum,

sesi çıkmayan oksijen çekimser kalıyor belliki hafta sonunu güzel keyifli birşeyler yaparak belkide haftasonu minik bir tatil kaçamağı yaparak geçiriyor.

...
    Oksijen'm depoyu fullemeye giderken balataları sıyırmış yarın onun günü gelsin iki kelam yapsın öyle dğilmi Siren'm..Seviyoruz kendisini..

8. Ya gerçekten hastalılısınz,artık bu topikte mesaj yazan namerttir,Siz hayatı hep eğlence sanıyorsunuz,Allah hepinize hidayet versin.Sen geçekten hastasın,psikolojik sorunların var çok belli..Topikte sizin olsun,herkese sataşarak kişiliğini belli ettin.

Sayfa 595/889 İlkİlk ... 95495545585593594595596597605645695 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •