Sayfa 184/890 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon
Arama sonucu : 7114 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Beyler bayanlar... Acil duyurudur....

İhlas grubu kağıtları alacağınıza sigaraya başlayın hem de günde 3 paket için yine de ihlas grubunun size vereceği zarardan daha az hasar alırsınız...

Demedi demeyin...

2.  Alıntı Originally Posted by Başkent Yazıyı Oku
    Yıl 2013 üzerinden 8 yıl geçer yıl 2020 isimler nickler farklı ihlaslar hep aynı ve bu böyle sürecek gibi
    şarapçı kardeş seninde sabrına helal olsun.. hiç unutmam 2013 yilında 77 kuruştan ihlas aldım hele öyle böyle değil milyon milyon zaten o zamanlar elinde ihlas olanlarda en az 300 bin 500 bin lot olurdu ögretmeni polisi muhendisi emeklisi memuru hiç farketmeden herkes zengin olacaz bedava hisse diye atlar dururdu. hele bir genel kurul olmaya görsün bu forumda o gün en az 300 kişi olurdu yani burdaki ky leri toplasan sırf o gün belki 80-100 milyon lot sahibi buraya toplaşırdık. neyse o zamandan bu zamana pek değişen bir şey olmamış ihlas orjinal hali ile kalmaya devam ettiği gibi dahada ucuz hale gelmiş. o yüzden şarapçı arkadaş güzel yazmış nickler değişiyor ama ihlas hep bildiğin ............. ihlas ( ben yazmayım herkes o noktaları kendi zihninden gectiği şekilde doldurur ) anlaşılan bu devran böyle gelmiş ihlâslar için hep böyle gidecek.... kalın sağlıcakla

3.  Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    şarapçı kardeş seninde sabrına helal olsun.. hiç unutmam 2013 yilında 77 kuruştan ihlas aldım hele öyle böyle değil milyon milyon zaten o zamanlar elinde ihlas olanlarda en az 300 bin 500 bin lot olurdu ögretmeni polisi muhendisi emeklisi memuru hiç farketmeden herkes zengin olacaz bedava hisse diye atlar dururdu. hele bir genel kurul olmaya görsün bu forumda o gün en az 300 kişi olurdu yani burdaki ky leri toplasan sırf o gün belki 80-100 milyon lot sahibi buraya toplaşırdık. neyse o zamandan bu zamana pek değişen bir şey olmamış ihlas orjinal hali ile kalmaya devam ettiği gibi dahada ucuz hale gelmiş. o yüzden şarapçı arkadaş güzel yazmış nickler değişiyor ama ihlas hep bildiğin ............. ihlas ( ben yazmayım herkes o noktaları kendi zihninden gectiği şekilde doldurur ) anlaşılan bu devran böyle gelmiş ihlâslar için hep böyle gidecek.... kalın sağlıcakla
    Değişen sadece isimler oluyor abi Ama hala bu hissede olmamız durumu değişmedi
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

4.  Alıntı Originally Posted by Protokol Yazıyı Oku
    Beyler bayanlar... Acil duyurudur....

İhlas grubu kağıtları alacağınıza sigaraya başlayın hem de günde 3 paket için yine de ihlas grubunun size vereceği zarardan daha az hasar alırsınız...

Demedi demeyin...
    güzel kardeşim neler diyorsun böyle günde 3 paket sigara alın falan... ne gereği var gir eczaneye al bir mücovit ( c vitamini 900 mg) hem virüsten korun hem ihlaslardan korun... ha ihlas ha korona ikiside virüs bunların

unutma mücovit.... 900 mg c vitamini......

5.  Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    güzel kardeşim neler diyorsun böyle günde 3 paket sigara alın falan... ne gereği var gir eczaneye al bir mücovit ( c vitamini 900 mg) hem virüsten korun hem ihlaslardan korun... ha ihlas ha korona ikiside virüs bunların

tadı hiç güzel değil önermem abi :D çay hepsinden iyi İhlaslardan kurtulunca da şarap
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

6.  Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku

Sayın Can5can5;

Tamam eyvallah da ama Mücovit 900mg c vitamini ile birlikte akşam yatmadan önce 1 doz Saksoral ile gargara yapılabilir mi...
    Sigara kokusunu alır sanırsam..

7.  Alıntı Originally Posted by demokrat76 Yazıyı Oku
    tavan da 42 milyon var.
    kuşlu da ihlas için bedelli söylentisi başlamış yorumlayacak arkadaş varmı.?
    ayrıca bedelli için bile olsa nominal üstüne atması gerekli herhalde.
    7 yıldır güya yatırım yapıp beklediğimiz bir şirketin bedellisin den medet ummak muco nun ayıbıdır
    -İHLAS HİSSELERİNE UZUN DÖNEMLİ YATIRIM YAPMAK PİŞMANLIKTIR?!...
    -nasıl mı?
    -hisseyi ilk olarak 6-7 yıl önce almıştım, o zamandan bugüne kadar ne kazandırdı?
    -her yıla %10-20 arası enflasyon farkını koyduğumuz zaman resmen paramızı PULA çevirmiş???
    -oysa ki; egeen hissesini almış olsaydım, bu mendebur hisseyi aldığım da egeen hissesi 58 tl iken şimdi 580 civarında ve üstelik her sene düzenli olarak temettü veriyor, Devlete vergisini, millete hakkını veriyor, Allah yolunu açık etsin.
    -bu mendebur hissede 6-7 yıllık sürede, 0,20-0,73 giderken ve 0,30-0,95 e çıktığında alış satış yapandan başka kim kazanmış olabilir ki?
    -TERA menkulden geçen sene 22 şubattan itibaren YÜZ milyonlarca lot alındığı halde(tam olarak 267.996.426 lot almış 22 şubattan bugüne kadar), bu hisse hala kuruşlarda geziniyorsa, nasıl bir domuzluk yaptıklarını farkında olmak lazım, aynı süre içersinde A1 kapital den -173.938.444 lot satılmış,
    -6-7 yıllık süre içersinde 1,8 milyar dolarlık GOP, ipek yolu, kaya gazı, vs bir sürü yalan haber yaptılar
    -bu mendebur hisse şimdi de BEDELLİ muhabbeti ile umarım bizi yine ALDATMAZ???
    -gencin bir tanesi, evlerine giren hırsızı yakalayıp, yüksek sesle babasına seslenmiş,
    -baba baba, hırsızı yakaladım,
    -babası demiş ki, bırak gitsin,
    -oğlu tekrar seslenmiş,
    -baba baba, hırsızı bırakıyorum ama O BENİ BIRAKMIYOR

8.  Alıntı Originally Posted by can5can5 Yazıyı Oku
    -umarım hırsızdan, zararsız ziyansız kurtulmuşsundur...

Sayfa 184/890 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •