Sayfa 9/20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon
Arama sonucu : 156 madde; 65 - 72 arası.

Konu: FENIS - Feniş Alüminyum Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. hepsi numara ileride 5 sene sonra başka bir şirketmiş gibi başkası tarafından kurulur başka bir isimle yada aynı isimle devam eder yine aynı işe ama olan sizin hisselere oldu değeri 0 tl oldu o yüzden borsa oynamayın

2. merhabalar,
    konu ile ilgili yapabileceğimiz hiçbir şey yok mu?
    ellerinde bu hisseden olan yüzlerce insan var sonuçta, birlik olsak hep birlikte bir dava açsak,
    sonuç alamaz mıyız acaba?

3. Bin lot vardı bende bu gün değeri sıfırlamış portföyüm o kadar az görünüyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Kimde n kadar vardı yazıp organize olalım. Sineye çekmeyelim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Forumda, bu hisseye sahip avukat olan arkadaşlarda vardı, bu arkadaşların önderliğinde bir yol alsak, yada durum ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan paylaşımlarını rica ediyorum.

Bende lio yağda vardı..şirket battı ama lio yağ adı altında bir firma hala üretim ve satış yapıyor..

Mesela sabah gazetesi devam ediyor..

Bir şekilde bunuda devam ettireceklerdir.

Ama başka şehirde başka isimle..

çünki şimdiki arazi değerli..oraya başka şey düşünmüşlerdir mutlaka.

Ytd

7. Bunun kafasında mutlaka bir şeytanlıklar vardır. Sedat Aloğlu zeki bir adam. Hissenin halka açık kısmının da büyük miktarı kendisinde idi. Bakalım göreceğiz. Sona doğru yaklaşılıyor. Marka değerini satsa para eder. Böylece çöpe gitmesine izin verirse mutlaka büyük götürmüştür. Eyvallah etmiyor ve bankalara bırakıyor diye düşünebiliriz. Yoksa varlıkları normalde borçlarını ödemeye yetiyor ve artıyor.
    Ancak Bilanço dipnotlarına ve Denetim Firmasının raporuna baktığımızda bir çok bilgi saklanmış. Buda SPK'nın çözmesi gereken bir durum diye düşünüyorum.

Kesinlikle şahsi fikrimdir. YTD.

Sayfa 9/20 İlkİlk ... 789101119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •