Sayfa 297/851 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon
Arama sonucu : 6801 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Hisse tavan olmuş kimsecikler kalmamış...
    Satanlar olmuştur mutlaka haksız da değiller..
    Bir kaçanın bir de kartonu satanın anası ağlamaz derler..
    Bir kaç tane ben de verdim bu ara...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Kalan sağlar bellidir, bizimdir )
    İnşallah devam eder

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Gecen cuma da deginmistim kendisinden..tahtada yeni ve onemli oyuncular var..bir tanesi epey dikkatimi cekti “global” mesela bugun yuksek bdsz potansiyelli tahtalardan konya,kent ve karton da ilk 5 de net alici tarafta..bu noktada bende dugmeye basildigi hissi uyaniyor..bu arada 11644 net alici kapatti bu arada..yarin 80 dolar ustune cikariz tahminim..kimi takip ettigi cok onemli degil sonuc onemli..umarim bilanco da pastada kremasi olur..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Hisse tavan olmuş kimsecikler kalmamış...
    Satanlar olmuştur mutlaka haksız da değiller..
    Bir kaçanın bir de kartonu satanın anası ağlamaz derler..
    Bir kaç tane ben de verdim bu ara...
    Niye kimse yok cunku patrona sallayamiyorlar..baska yazacak birseyleri yok..bu forumda en az 10 senedir varim..en cok yorumlar hisse duserken yapilir yukselirken degil

5. Herdaim sallıyorum. Bıktırdı, bitirdi, tüketti...Psikolojik işkence yaptı, yaptırır! 800 TL olsa zaman zararım var....Arkadaş öbür tarafa göçüp gidecen, gitmeden yap şöyle bi bedelsiz, borsada ismin altın harflerle anımsansın. Ama haala ş.sizlik yaparım, yedi sülaleme sallasınlar diyorsan yapacak bişey yok... müstehak....Şirketlerinde kazandığın para yedi sülalene yeter, Allah daha çok versin, gözü olanın gözü çıksın. Burada TRADEYE KALMADIN! Artık yeter, tatlı tatlı parayı İŞİNİZLE kazanın afiyetle yiyin. Birazda hayır dua al ÜNALLLLL.....
     Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Niye kimse yok cunku patrona sallayamiyorlar..baska yazacak birseyleri yok..bu forumda en az 10 senedir varim..en cok yorumlar hisse duserken yapilir yukselirken degil

6. Konu ya çok yanlış yerden bakıyorsunuz uzun süredir elinde tutanlar için buraların bir önemi yok ben dahil öyle 550 imiş 600 bizi kesmez bakın bir arkadaşımız 800 olsa bile ancak maliyeti mi geliyor diyor yani yarın 600 olsa sevincimiz gene buruk bir sevinç olarak içimizde kalır bizim endişemiz kağıda olan güvensizlik her çıkışta tekrar eski yerine geri gelmesi korkutuyor yoksa çıksın gitsin uzaya biz de para kazanalım kim istemez..Bugün sen laf sokarsın yarın Birgün düşer başkası sana laf sokar böyle tekdüze gider..O yüzden gerek yok böyle yorumlara eskilere kırıcı oluyor

7. bol kazançlar devamı gelir. siz kacırdınız milleti forumdan. satan yok ki. sadece foruma uğramıyorlar benim gibi

8.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Konu ya çok yanlış yerden bakıyorsunuz uzun süredir elinde tutanlar için buraların bir önemi yok ben dahil öyle 550 imiş 600 bizi kesmez bakın bir arkadaşımız 800 olsa bile ancak maliyeti mi geliyor diyor yani yarın 600 olsa sevincimiz gene buruk bir sevinç olarak içimizde kalır bizim endişemiz kağıda olan güvensizlik her çıkışta tekrar eski yerine geri gelmesi korkutuyor yoksa çıksın gitsin uzaya biz de para kazanalım kim istemez..Bugün sen laf sokarsın yarın Birgün düşer başkası sana laf sokar böyle tekdüze gider..O yüzden gerek yok böyle yorumlara eskilere kırıcı oluyor
    Sizin icin yarin kestirmeden 800 yapalim isterseniz sn lalezar..hem beklemezsiniz o kadar uzun sure..su an kritik seviyelerin uzerinde kapatti..sakin olmakta fayda var..yukselislerde azaltilabilir guven az ise bu mutsuz olmayi da panigi de gerektirmez..uzun sure tutanlarin da maliyetine yaklasiyor iste ne guzel..surekli niye bardagin bos tarafi onu anlamak mumkun degil..kar/zarar kardestir..dusecegini hissedersen satip cikarsin..en azindan sattigin seviye 450 degil 550..fena mi

Sayfa 297/851 İlkİlk ... 197247287295296297298299307347397797 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •