Sayfa 345/850 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon
Arama sonucu : 6796 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Kırmızıyı dün bekliyorduk

Olsun olduya eline sağlık dede

Sen bu işi biliyon

2. Asıl Kent vb diğer manipülasyonun karekökünün yapıldığı bedelsiz tahtalarının zembereği boşalınca merak ediyorum neler olacağını. Milletin çok pis canı yanacak ama kendi düşen ağlamaz tabi. Milletin yuvasını yıkacak bu manipülatör ş...sizler. Olan çoluk çocuklara olacak
    Cahillik mutluluktur!

grafik 60 dk.
    Benim bilgim yeni zirve yapmadan bir önceki zirveyi geçemediği rakamlar. 2 li tepe

dün 654.90 bugün 659

dün654.90 bugün 654.80 altı veya yakınları

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Bizim hikayemiz sektörün şirketin geleceği abd ye ihracatın yüzde 100 artması plastik ambalajın yasaklaması oluklunun yerini kuşe alması baskı ve reklama uygun olmasıyla, e ticaret etkisi, dünya da Esg lere para yatıran dev fonlar....

Dede mede bedelsiz dağ havası Heidi polyanna bunlar altı boş söylemler..
    esg yazdığım günlerden bugüne %50 yaptı dün..

Şimdi hangi söylemlerin peşinden araştırma yapıp inanmalıyız herkes görmüştür vizyonumuzu geliştirmessek geri kalırız her yıl üstüne koymak zorundayız

Petkim tuprs uv yatırımcıları ile çok tartıştım tuprs 120 lerdeydi onlar geleceğin farkına varamadılar 1 2 senede ne hisselerin uçtuğunu gördüler üstelik çok donanımlı adamlar yaptı bu hatayı her yıl kendini geliştirmeyen yaya kalır patronla akraba olur ...

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize selametle..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Dedem hisse alım haberi gönderir bugün...

6. Çok beklersiniz.. Tam tersi olmasın da. Haber maber göndermesin aman. Yılda bir kapa genel kurul haberinden başka bişey paylaşmaz Papaz genelde. Arada bi tepeden satış, dipten alış haberi gönderir, resmi olan 5-10 bin lot arası alış/satış haberi (Tabi gayri resmi olan bu rakamları kat kat üzeridir)
     Alıntı Originally Posted by FİREMAN Yazıyı Oku
    Dedem hisse alım haberi gönderir bugün...

7. [QUOTE=sertol;4610268]Bizim hikayemiz sektörün şirketin geleceği abd ye ihracatın yüzde 100 artması plastik ambalajın yasaklaması oluklunun yerini kuşe alması baskı ve reklama uygun olmasıyla, e ticaret etkisi, dünya da Esg lere para yatıran dev fonlar....

Dede mede bedelsiz dağ havası Heidi polyanna bunlar altı boş söylemler..
    esg yazdığım günlerden bugüne %50 yaptı dün..

Şimdi hangi söylemlerin peşinden araştırma yapıp inanmalıyız herkes görmüştür vizyonumuzu geliştirmessek geri kalırız her yıl üstüne koymak zorundayız

Petkim tuprs uv yatırımcıları ile çok tartıştım tuprs 120 lerdeydi onlar geleceğin farkına varamadılar 1 2 senede ne hisselerin uçtuğunu gördüler üstelik çok donanımlı adamlar yaptı bu hatayı her yıl kendini geliştirmeyen yaya kalır patronla akraba olur ...

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize selametle..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/Q

Sayın Sertol,
    Fikirleriniz çok değerli lakin katılmıyorum yüzde 50 yapmasının sebebi diğer bedelsizlerdeki hareketti..Evet verdiğiniz bilgiler doğrultusunda çok iyi prim yapması lazım ama malesef burada eskilerin artık bıktınız biliyorum ama hep dile getirdikleri faktör var malumunuz o yüzden bu hissede bence etkilemez..

8. ...ABD ye karton mu ihraç etmişler,kim uydurmuş bu yalanı izlediğim ABD liman ithalat verilerinde ne Kartonsan ne de onun dış ticaret şirketinin böyle bir ihracat verisi yok.Hem ABD dünyanın sayılı paper üreticisi neden ithalat yapsın,navlun bedeli bile konteynerdeki karton kalıplarının fatura bedelini geçer...

Sayfa 345/850 İlkİlk ... 245295335343344345346347355395445845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •