Sayfa 643/850 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 5,137 - 5,144 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. kentle başlayan hareket sonrası bütün bedelsizleri yukarılara çektiler. bfren ,konya,egeen,alcar,bryat,jants,cmbtn vsvs. ciddi mallandıklarını düşünüyorum.
    1-ya spk bi zorunluluk tuttu, bizim haberimiz yok henüz ; 1'den fazla bedelsiz haberleri düşecek.
    2-ya da; hazır borsaya ky akını varken, kent bedelli-kartn bedelsizi varken ,bu haberleri kullanıp dolaşımdaki hisse adedi az olan bu hisselerden güzel faydanlanmak istiyorlar.

diğer hisselerin bile pandemi dibinden yaptıkları prime bakınca;bunlar haber düşmeden böyle çıktılarsa ,25 bedelsiz veren kartn un daha yolu var gibi geliyor bana.

ama burası borsa , belli olmaz. yarın bi tabanla bütün algılar terse de dönebilir. hakkımızda hayırlısı diyip beklemeye devam diyorum kendi adıma
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. Temettü hikayesi nasıl arkadaşlar bu kağıtın? Her sene düzenli verir mi? Yılbaşından önce bi temettü verme durumu var mı ? Bildiğim kadarı ile eksik vermişti bu son yapılan düzenlemelerle. İçerde alacağı temettü var mı hissedarların . Cevap verecek arkadaşlara şimdiden tşk ederim

3.  Alıntı Originally Posted by Halkadamı Yazıyı Oku
    Birbirimize virman yapalım.Satar paylaşırız.Araci kuruma kalacağına. Gıcıklık degil mi))
    Bu işlem için 52.00tl virman ücreti alıyorlar maalesef tam bir üçgen kurmuşlar sizin söz hakkınız yok.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    kentle başlayan hareket sonrası bütün bedelsizleri yukarılara çektiler. bfren ,konya,egeen,alcar,bryat,jants,cmbtn vsvs. ciddi mallandıklarını düşünüyorum.
    1-ya spk bi zorunluluk tuttu, bizim haberimiz yok henüz ; 1'den fazla bedelsiz haberleri düşecek.
    2-ya da; hazır borsaya ky akını varken, kent bedelli-kartn bedelsizi varken ,bu haberleri kullanıp dolaşımdaki hisse adedi az olan bu hisselerden güzel faydanlanmak istiyorlar.

diğer hisselerin bile pandemi dibinden yaptıkları prime bakınca;bunlar haber düşmeden böyle çıktılarsa ,25 bedelsiz veren kartn un daha yolu var gibi geliyor bana.

ama burası borsa , belli olmaz. yarın bi tabanla bütün algılar terse de dönebilir. hakkımızda hayırlısı diyip beklemeye devam diyorum kendi adıma
    Bir ilave yapayım dolar arttığı için bizim borsadaki hisseler ucuz kaldı o yüzden biraz daha yukarı doğru fiyatlanıyor

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by joker16 Yazıyı Oku
    vay arkadaş bütün bedelsiz bekleyenler tavana gidiyor. burda hazır verilmişi var. buraya da bekleriz
    doğru hazırı burda.. 770 tlden 2700 lira olan hisseyi almak için yeni yatırımcı talebi fazla olmaz..fiyat pahalı gelir..

örneğin; 1 lot karton'a 2700 lira vereceğime 17 liralık hisseden 158 adet , 50 liralık hisseden 54 adet vs.vs hissesi alırım psikolojisi oluşur.

yeni yatırımcının karton'a ilgisi çok olmayacağından bundan sonra aga ne derse, tahta yapıcı ne derse o olur

bekleyip görecez.. herkese bol kazançlar

6. hadi kartn bütün kardeşlerinin gözü sende, sen yıkılmazsan onlar da artmaya devam edecek
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    gün.. üstü kapanış gelmiş.. dedeciğim cesareti olanları ödüllendirir mi mi acep..

dedelerin dedesi..

Grafik 3500 diyor ama bilinmez tabi
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    3000 u kircak bu gidisle belli oldu. C o i n. borsayayin10
    Borsada fiyat yoktur,trend vardır.
    Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Sayfa 643/850 İlkİlk ... 143543593633641642643644645653693743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •