Sayfa 37/848 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon
Arama sonucu : 6779 madde; 289 - 296 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

ay başınndan bu yana takas

2. Teşekkür ederim cefaks hocam...ellerinize sağlık

3. Bugünde alışlarıma devam ettim.Ancak takasa bakmadan alışlara devam etmişim.Bizim gibi küçüklere yıkmışlar malı.Diğer kısmına bakarmısınız.Ben bugünkü açılışta 330 ları çok kısa süre içerisinde aşacak diye bekliyordum.Diğer hisselerim % 5-10 arası prim yaptı.Yarın inşaallah yükselir.Ancak yıllardır bende var.Sağlam yapısı dolayısıyla alışlarıma devam edeceğim.Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by ali ak Yazıyı Oku
    bedelsiz veren hisselerde artik eskisi gibi şaşaalı hareketler yapmiyor
    en son bedelsiz veren hisseler algyo en az %50 yükseldi,alkim en az %35 yükseldi,aksa en az %35 yükseldi.siz bir açılkasın keyfi görürüsünüz.ancak patron kazandırmak istemiyor.y.t.d.

5. İş Bankasindaki lotlar patronun mu

6.  Alıntı Originally Posted by absutlu52 Yazıyı Oku
    Bugün garanti yatırım 10.000 lota yakın almış.Bayram değil seyran değil eniştem niye öptü beni misali alan alana.Alanı anlıyoruz da satanı anlamıyoruz .Neyse satanın da alanın da bir bildiği vardır.
    Garanti yatırım Bugün kusmuş.Dün sevinmiştik bugün bulduğu fiyata vermesi kötü oldu.Diğer ambalaj şirketleri hepsi tavan tavan gidiyor bu karaktersizin oyunları bitmedi.

7.  Alıntı Originally Posted by absutlu52 Yazıyı Oku
    Garanti yatırım Bugün kusmuş.Dün sevinmiştik bugün bulduğu fiyata vermesi kötü oldu.Diğer ambalaj şirketleri hepsi tavan tavan gidiyor bu karaktersizin oyunları bitmedi.
    Yarın vereceğim bundan daha cazip şirketler var alsın turşusunu kursun.

8. Bugün endeks 2500 puan yükselirken ve aynı sektördeki tüm senetler tavan yaparken,genel kurulu erteleme bahanesiyle inat edercesine önüne gelene mal verdiniz.Dow 'un %6.38,Viop'un akşam seansında %2.5 ,MSCI Türkiye endeksinin %2 civarı arttığı bir günün ertesinde ben de 320 ortalama ile aldığım malları yarın afiyetle sana iade edeceğim.Geceden söylüyorum haberin olsun.YTD

Sayfa 37/848 İlkİlk ... 2735363738394787137537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •